27 Nisan , 2024, 20:40:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğinizi sallayarak uyutmayın

Başlatan βαlκιz, 21 Kasım , 2009, 03:45:15

« önceki - sonraki »

AککORTįє

sallamadan nasıl uyutucaz çocuğu ayıptır sormasıı  ;D

βαlκιz

ilk dogdundan itibaren karnını doyurunca altıda temizsee yattıgı yerde uyur zatenn hep öyle alıştırmak en iyisii sallanmadan uyuması
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

мiŁenα.

egerkı ben sallanmıcak dıyorsam ısterse ewde 10 kısı yasayalım sallanmaz....

eger alısmıssa mecbur sallancak ben muzıklıoyun parkı alcam yatırcam muzıge alıstırırım onla susar sallamam

:love9: :love7: :love9:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

büyüklerimiz bizi sallayarak büyütmüş olsaydı bizlere bişey olurdu allaha çok şükür sapagaglamımız  :amin: :amin: :amin:  ben kızımı sallıyorum ama sarsmayacak şekilde yavaşca  :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

Demet_dk

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 26 Kasım , 2009, 19:14:56
egerkı ben sallanmıcak dıyorsam ısterse ewde 10 kısı yasayalım sallanmaz....

eger alısmıssa mecbur sallancak ben muzıklıoyun parkı alcam yatırcam muzıge alıstırırım onla susar sallamam

ayşe sende benim gibi dediğim dedik sin  :k06:
keşke biizmkide öyle yattığı yerde uyusaydı hep öyle hayal etmiştim ama hiç olmadı malesef
genelde emerek uyuyo ama çok huyszulanırsa çarşafta ağır ağır sallıyoruz sakinleşiyo

fbetuly

ben kocaman olana kadar hatırlıyorum annem sallıyodu beni :k06: allaha şükür beynim sağlam :aferin:
kızımıda sallayarak büyüttüm yeni bıraktık sallanmayı uyumuyosa mecbur sallanıyo valla ohh al ayağına al kumandayı eline  :basardim:tabi bu işin espirisi hep özenmişimdir kendi uyuyan bebişlereeee

AککORTįє

ben alıştırmadım  şu an 27 günlük sallamıyorum yattığı yerde uyuyor.

serra_emine

slm kızlar tam bana göre konu burası..valla dogdugundan berı salla salla perişan oldum..uyumayı9nca başka turlu yapıcak baska çare kalmıyorkı ama yaa..çok çektım halaaa çekıyorum ben..yaşına gırdı halaa salla yarak.hatta o zaman bıle zor uyuyor..45dk salladıgım oluyor.ve artık ayaklarım agrıyor.çürümüş gıbı adetaa sankı.yururken bıle acıyor ayaklarım..herturlu denedım olmadı çok ınat çıktı benım kız yaa...ama ıkıncı çocugumda ..olursa tabı nasıp kısmet onu alıştırmıcam ınşallah oda bunun gıbı huysuzluk yapmaz zorlamaz benı sallamaya...neyse bırıncıde her anne zaten her konuda ıyıce tecrube edıyor...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

@ssemra@

Alıntı yapılan: serra_serra - 17 Şubat , 2010, 11:04:37
slm kızlar tam bana göre konu burası..valla dogdugundan berı salla salla perişan oldum..uyumayı9nca başka turlu yapıcak baska çare kalmıyorkı ama yaa..çok çektım halaaa çekıyorum ben..yaşına gırdı halaa salla yarak.hatta o zaman bıle zor uyuyor..45dk salladıgım oluyor.ve artık ayaklarım agrıyor.çürümüş gıbı adetaa sankı.yururken bıle acıyor ayaklarım..herturlu denedım olmadı çok ınat çıktı benım kız yaa...ama ıkıncı çocugumda ..olursa tabı nasıp kısmet onu alıştırmıcam ınşallah oda bunun gıbı huysuzluk yapmaz zorlamaz benı sallamaya...neyse bırıncıde her anne zaten her konuda ıyıce tecrube edıyor...

ayaktamı sallıyorsun kızını?
benim oğlumda sallanarak uyuyor, uyku saatlerini yeni düzene sokmaya başladım çok dikka ediyorum, saatleri şaşmazsa 5 10 dk beşiğinde sallıyorum uyuyor, iyiki ayağa alıştırmamışım diye şükrediyorum ama bi yere misafirliğe gidincede ayakta çarşafta vs uyumuyor ille beşiğinde sallanmak istiyor ozaman çok zor oluyor sadece