domuz gribi

Başlatan azra35, 20 Kasım , 2009, 12:49:13

« önceki - sonraki »

azra35

arkadaşlar biz anneyiz ve bebeğimizi korumakla yükümlüyüz domuz gribi de öyle yabana atılacak türden bi hastalık değil hem kendimizi hem çocuklarımızı bundan korumak için bilgilerimizi paylaşalım aşı olmaya karar veremiyorum yan etkilerinden korkuyorum ama olmazsam hastalık hali de çok kötü ne yapacağımı şaşırdım sizler neler yapacaksınız bilgi paylaşımına davet ediyorum teşekkürler :)

мiŁenα.

ben olmıcam ıstemıyorum olmam ...

basbakan olmadı ıcınde ne oldugu bellıd eıl ....

:love9: :love7: :love9:

azra35

canım bende olmıcam diyom ama ya hasta olursak ben öğretmenim ve kalabalıktayım ya bulaşırsa çocuğm eşim onları ve kendimi düşünüyorum o yüzden kararsızım sağlık bakanı oldu biçok kişi oldu ve bi yandan da ölü sayısı artıyo stresten ne yapacağımızı şaşırıyoruz

Demet_dk

bende olmayacağım
benim teyzem devlet hastanesinde memur oda olmadı

мiŁenα.

canım eger zor durumdayımd ersen yaptır...

ama ben ıstemıyorum cok gundeme getırıp korkuttular ınsanları

azra35

ama çok bulaşıcı eşimde öğretmen bende ve çok kalabalık bi okuldayız siz çalışıyomusunuz

мiŁenα.

yok canımcım ew hanımıyım

..eLif..

bugün bebeklerini aşı yaptıran (h1n1) anneleri gördm herşey yolunda diyor.
ama benim hala cesaretim yok  :y25:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

βαlκιz

domuz gribi konusu vardı canımm ordan devam etseydin keşke :D
  bende olmam yaptırmam bebeklerime  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

uffffffffffffffffffffff :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Aytii

dün haberlerde Türkiyede yapılan birçok aşının bozuk çıktığını söylediler  :-\ olmayanlar iyiki olmamış

Demet_dk

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 02 Mart , 2011, 15:35:41
dün haberlerde Türkiyede yapılan birçok aşının bozuk çıktığını söylediler  :-\ olmayanlar iyiki olmamış

EVET BENDE DUYDU ÇOK FENA Bİ DURUM