27 Nisan , 2024, 16:43:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebek arabası modelleri

Başlatan βαlκιz, 20 Kasım , 2009, 04:47:07

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 20 Kasım , 2009, 04:55:35
bizimkide buu  :k06: :k06:

bende bundan almayı düşünüorum
Allah nasip kısmet ederse......

ѕєν∂α¢αη

ben almayı düşünmüyorum şimdilik, alırsam da minik bişey alırım spor olsun. çok fazla kullanabileceğim yer yok.

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

ben ılk zman bebekken kangurda onume takarım markete sahıle ole gıderız ne guzell

sonra araba :laughing7:

..BahaR●●

aslında benimde koycak yerim yok
en iyisi biz kendi aracımızla gidelim heryere
kapının önünde yer kaplamıor nasılsa  :k06:

βαlκιz

yanyana ikiz arabaları market kapılarında geçmiyooo asansöre zor sıgıyoo daha fazla yer kaplıyoo  :cildir: en iyisi arka arkaya oturmalı olanlarr  bende ilk zamanlar kanguruya koyarım dedim ama kangurular sıfır duruyo hiç koyamadım küçüklerdi kangurunun içinde kayboluyolardıı  :k06: :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

zaten nısanda dogsa hazıran temmuz ancak cıkarız kanguruyla 4 aylık olur buyur ozmana kadar :k06:

..eLif..

bu modellerde pek beğendiğim olmadı :)

benimki kraftın çook güzel bir araba bebeğim çok rahat fakat araba 15 kg  :-\ çocuk & çanta & araba toplam benim kilom oluyor herhalde ;D
tek başım bi yere arabasıyla gidemiyorum o yüzden  :-\
birde alacak olanlara tavsiyem ya travel sistem olsun yada çift yönlü 8 tekerlekli olsun   bizimki öyle çok memnunum bebeğimi hep izleyerek kullanırım diğer türlü (öne doğru oturunca) biraz somut geliyo bana :)
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

βαlκιz

evet çift yönlü olsunn zaten bizim arabayla ben biyere çıkamıyorumm limuzin gibii  içinde bebek yokken agır bebekleri koyunca daha agır  :k06: arabayı gören buna fren falan yapın direksiyon yapın bune tırmı diyoo  :ehi: :ehi:

..eLif..

Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 20 Kasım , 2009, 11:59:38
evet çift yönlü olsunn zaten bizim arabayla ben biyere çıkamıyorumm limuzin gibii  içinde bebek yokken agır bebekleri koyunca daha agır  :k06: arabayı gören buna fren falan yapın direksiyon yapın bune tırmı diyoo  :ehi: :ehi:

hahahahaa ;D ;D
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

Demet_dk

20 Kasım , 2009, 12:10:30 #13 Son düzenlenme: 20 Kasım , 2009, 12:14:38 Demet_dk
ilk sıradaki güzelmiş bide karsılıklı olan ikiz arabaları

bizimkide çok ağır ya kalkmıyo yerinden arabanın bagajında duruyo

βαlκιz

iikiz arabaları bagajada sıgmıyoo  :cildir: eşim bebek arabasının tekerlerini söküyo bagaja koyuyo gittimiz yerde takıyo yinee  :ehi: