HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

neyse cnm ben cikiyim uyumaya calisiym  :sleepy1: sohbet icin tskler  :opucuk: kib aeo yarin haber ederim  :k06: :k06: :opucuk:
:nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tamam canım gorusmek uzere ıyı uykular  :opucuk: :wave:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 23:42:54
zeynep-sena sen yeni mi gittin kontrole... aslında normal sınırlarda ama drunu dinle besle biraz kuzuyu :k06:
hımmm demek senin göbiş daha küçük aslında içindekinin kilosuyla alakalı değil iç karın darsa bir anda çıkıveriyor göbişler işte genişse belli bile olmuyor  :flowers:

evet canım yeni gittim 4-5 gün falan oluyor geçtiğimiz perşembe gittim.evet canım iç karınla alakalıymış gerçi benim ilk kızımdada öyleydi ben bu durumdan çokta rahatsız değilim açıkçasıda :k06: kızım içimde sağlıklı olsun yeter inşallah..

KasrıCinan

yakışıklı oğlumla 34+0 haftamız  :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah cnm size kocaman oldunuz  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Aralık , 2011, 21:20:24
masallah cnm size kocaman oldunuz  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
sağol teyzesi sizde bize yaklastınız  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

canımsın ya nasılda büyümüş pasam benim cok seker göünüyorsunuz  :love9: :love9: :love9: imrendim bak simdi allahım sağlıkla kavustusun ikinizide canım akadasım

gökkusağı

maşallah canım ne güzel görünüosunuz  :love9: :love9: :nazar: :nazar: 

inş kucağına aldığın resimleride paylaşırsın  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Balböceği

Canim harika gozukuyorsunuz  :nazar: sana bakinca ben bile imreniyorum  :love9:

rusta

maşallah size canm benm çok güzel gözüküyosunuz paşa öne doğru gitmiş iyice :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Aralık , 2011, 13:06:45
canımsın ya nasılda büyümüş pasam benim cok seker göünüyorsunuz  :love9: :love9: :love9: imrendim bak simdi allahım sağlıkla kavustusun ikinizide canım akadasım
canım benim çok sağol amin :amin:
ALLAHIM sanada nasip etsin tekrar yaşatsın bu güzel duyguyu insallah. :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kadriyee - 04 Aralık , 2011, 13:28:40
maşallah canım ne güzel görünüosunuz  :love9: :love9: :nazar: :nazar: 

inş kucağına aldığın resimleride paylaşırsın  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
canım benim çok sağol insallah ya.hep beraber sağlıkla alalım kucaklarımıza insallah :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Aralık , 2011, 17:46:39
Canim harika gozukuyorsunuz  :nazar: sana bakinca ben bile imreniyorum  :love9:
edacım tesekkür ederim balım büyüyür kuzucuk günden güne değisiyorum 3 4 gün bile farklı oluyor .imreneyim derken gelmesin bebiş tekrar :laughing7: :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: rusta - 05 Aralık , 2011, 00:01:49
maşallah size canm benm çok güzel gözüküyosunuz paşa öne doğru gitmiş iyice :opucuk:
rukiyem sağol evet kuzum sivrildi iyice :ehi: .senin pasada öyle olur bak.erkekler önden önden gidiyor.koyda bakalım bi fotonuza merak ettim :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAH SÜMEYRA OĞLUŞUNADA SANADA  :nazar: :hello2: :hello2: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url