28 Nisan , 2024, 00:42:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Kasım , 2011, 02:57:22
bu arada 99 günümüz kalmis  :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: :basardim: sükür indik 2rakamlara  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: oyyy masallahhh az kaldı tura cıkmaya  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 03:00:56
yarın merakla beklıyoruz haberını  :muzz: :muzz: :muzz: bakalım kız mı erkekmı  :muzz: :muzz: ıddıa makamı yanılacak mı  :toothy10: :toothy10: hakkında hayırlısı olsun gulum  :amin: :amin: kacda gıdeceksın dr  ::)
bakalimmm  :muzz: :muzz: :muzz: 15:30da gitcem ciktiktan sonra bebek arabasini almaya gitcez  :muzz: :muzz: :muzz: ondan sonra gelirim sen karar verdinmi hangisini alcn  ???
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 03:02:03
Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Kasım , 2011, 02:57:22
bu arada 99 günümüz kalmis  :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: :basardim: sükür indik 2rakamlara  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: oyyy masallahhh az kaldı tura cıkmaya  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
evet sükürler olsun zaman gecmez dedim geciyor  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Kasım , 2011, 03:04:02
yarın merakla beklıyoruz haberını  :muzz: :muzz: :muzz: bakalım kız mı erkekmı  :muzz: :muzz: ıddıa makamı yanılacak mı  :toothy10: :toothy10: hakkında hayırlısı olsun gulum  :amin: :amin: kacda gıdeceksın dr  ::)
bakalimmm  :muzz: :muzz: :muzz: 15:30da gitcem ciktiktan sonra bebek arabasini almaya gitcez  :muzz: :muzz: :muzz: ondan sonra gelirim sen karar verdinmi hangisini alcn  ???
travel sıstemden alacam ya maclaren yada chıcco olabılır bugaboo ıstıyordum çok pahalıydı begendıgım annemler gerek yok dedı sen karar verdın mı

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 03:09:51
Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Kasım , 2011, 03:04:02
travel sıstemden alacam ya maclaren yada chıcco olabılır bugaboo ıstıyordum çok pahalıydı begendıgım annemler gerek yok dedı sen karar verdın mı
sizin orda fiyatlar nasil  :icon_scratch: ben beyendim bakmaya gitcem su siyah turuncu takimi istiyom beyenirsem alcam hemen  :muzz: :muzz: saolsun annemlerin hediyesi  :k06: :k06: burda en allta http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,22235.15.html

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bugaboo 2500 tl
chıcco1500 tl
maclaren 1600 tl
nakıt alırsam yuzde 10 ındırım olacak

senınkıde guzel ama turuncu renk alma daha guzel renklerden olsun bırde deneyerek al sur bajkalım rahatmı agırlıgına falan bak  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 03:17:42
bugaboo 2500 tl
chıcco1500 tl
maclaren 1600 tl

senınkıde guzel ama turuncu renk alma daha guzel renklerden olsun bırde deneyerek al sur bajkalım rahatmı agırlıgına falan bak  :k06:

her rengi var bakcam denicem  :k06: :k06: fiyatlar buraya göre cok pahali  :-ooo :-ooo :-ooo benim beyendigim 400euro yani yaklasik 800tl filan Türkiyede abartmis sanki gercek araba aliyon  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: yüzde 10indirim olsa bile pahali ya  :dontknow: bizim burda öyle indirim yap filan olmuyo ama arada kendileri indirim yapiyo ama bu beyendigim 2012 model daha cok yeni indirme olayi olmaz

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Kasım , 2011, 03:21:08
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 03:17:42
bugaboo 2500 tl
chıcco1500 tl
maclaren 1600 tl

her rengi var bakcam denicem  :k06: :k06: fiyatlar buraya göre cok pahali  :-ooo :-ooo :-ooo benim beyendigim 400euro yani yaklasik 800tl filan Türkiyede abartmis sanki gercek araba aliyon  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: yüzde 10indirim olsa bile pahali ya  :dontknow: bizim burda öyle indirim yap filan olmuyo ama arada kendileri indirim yapiyo ama bu beyendigim 2012 model daha cok yeni indirme olayi olmaz
canım uygun olanıda var arabanın seklıne gore degısıyor  :k06: ama almıken ıyı olsun ıstıyorum onun için bu saate kadar almadım  :k06: turkıyede fıyatlar cok pahalı gercekte senın arabadan burda 1400 cıvarı artık karar vermelıyım az vakıt kalduı yada oto koltugu alıp arabayı daha sonra mı alsam dıyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

anladim cnm ama insan istiyo olmusken en iyisi olsun bide ilk cocuk heves var  :k06: :k06: sonradanda alabilirsin zaten hemen lazim olcani sanmiyom  :dontknow: ben önceden aliyom cünkü eger dükkanda yoksa siparis veriyon cok beklemem lazim o yüzden ne sorcaktim ya senindemi uyku sorunun var uyuyamiyon  :sleepy1: :icon_scratch:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Kasım , 2011, 03:30:17
anladim cnm ama insan istiyo olmusken en iyisi olsun bide ilk cocuk heves var  :k06: :k06: sonradanda alabilirsin zaten hemen lazim olcani sanmiyom  :dontknow: ben önceden aliyom cünkü eger dükkanda yoksa siparis veriyon cok beklemem lazim o yüzden ne sorcaktim ya senindemi uyku sorunun var uyuyamiyon  :sleepy1: :icon_scratch:
evet canım ılk olunca boyle herseyın en ıyısı olsun ıstıyorsun ıkıncılere yazık olacak  :ehi: :ehi: canım benım agrılarım oluyor onun için yatamıyorum sureklı vcdeyım bbes dak yatıyorum sonra uyanıyorum butun gece uykusuz gercı hamılelık oncesıde vardı uyku sorunum  :ehi: :ehi: gec kalktıgım için gec yatıyordum   :suclu: sen neden uyuymuyorsun

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 03:35:33
Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Kasım , 2011, 03:30:17
evet canım ılk olunca boyle herseyın en ıyısı olsun ıstıyorsun ıkıncılere yazık olacak  :ehi: :ehi: canım benım agrılarım oluyor onun için yatamıyorum sureklı vcdeyım bbes dak yatıyorum sonra uyanıyorum butun gece uykusuz gercı hamılelık oncesıde vardı uyku sorunum  :ehi: :ehi: gec kalktıgım için gec yatıyordum   :suclu: sen neden uyuymuyorsun
hmm anladim cnm ya bende wc git gel yapiyom uyku kaciyo bide üstüne acikiyom bisiler yiyom evde geziniyom mide yanmalarimda oluyo  ::) yeni yeni bu uykusuzluk cikti zaten agirlastik rahat uyuyamiyom bebegimde masallah geceleri aktif oluyo genelde  :k06: :k06: yani anlican simdiden uyku birakmadi bu sipalar bizde  :k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ben mıde hapı alıyorum 3 aydır yoksa fenalık gecırıyordum mıde reflusunden 6 ay cok cektım  :cildir: :cildir: :cildir: çsımdı bıle ılac almama ragmen arada agrısı oluyor bunadasukur tabı  :amin: bende gecelrı cok acıkıyorum sutle ekmek yıyorum nedense benı tok tutuyor ekmegı cok sevıyorum  :love9: bırde nar sevıyorum içim rahatlıyor
son haftalar daha kotuymu be gulum hıc yatamıyorsun bebek dogunca ne yapcaz uykumuzu alabılecekmıyız  :icon_scratch: anlasıldı bu yaraazlarda gececıolacak baksana kıpırdasıyorlar  :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 03:43:16
ben mıde hapı alıyorum 3 aydır yoksa fenalık gecırıyordum mıde reflusunden 6 ay cok cektım  :cildir: :cildir: :cildir: çsımdı bıle ılac almama ragmen arada agrısı oluyor bunadasukur tabı  :amin: bende gecelrı cok acıkıyorum sutle ekmek yıyorum nedense benı tok tutuyor ekmegı cok sevıyorum  :love9: bırde nar sevıyorum içim rahatlıyor
son haftalar daha kotuymu be gulum hıc yatamıyorsun bebek dogunca ne yapcaz uykumuzu alabılecekmıyız  :icon_scratch: anlasıldı bu yaraazlarda gececıolacak baksana kıpırdasıyorlar  :ehi: :ehi:

senin midem daha fenaymis ya benimki gene arada tutuyo soguk süt iciyom geciyo sükür  :amin: :nazar: bende cok geceleri acikiyom ya cok kilo alcam diye korkuyom zaten 10kiloya yaklastim  :honk: :honk: sen kac kilo aldin senin masallah az kaldi bitiyo  :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım ben 10 kıloaldım sanırım şişlıgımden dolayı oldu normalde sabahları 8.5 bucuk oluyorum akşam 1.5 farkedıyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 03:50:04
canım ben 10 kıloaldım sanırım şişlıgımden dolayı oldu normalde sabahları 8.5 bucuk oluyorum akşam 1.5 farkedıyor
iyisin masallah  :nazar: :nazar: bende aslinda cok etlenmedim sadece siskinligim var ins daha cok almam bebegim alsin yeter  :k06: :k06: