HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

masallahhh cananım  :nazar: :nazar: buglemı buyutmuşuz  :opucuk:
benımde senın kı gıbı ahhh bırı resım çeksede bende paylaşsam  :cildir:
aysegul bende gulume erkek dıyordum hep bakalım doguncaya dek bekleyecem  :k06: bır surprız olur mu kı  ::)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

siboşum benimki gibi karnı yanlar boş öne doğru sivri
belkide bi sürpriz yapacak hepimize bakalım
hiç böyle kız karnı görmedim :muzz:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Kasım , 2011, 02:08:08
siboşum benimki gibi karnı yanlar boş öne doğru sivri
belkide bi sürpriz yapacak hepimize bakalım
hiç böyle kız karnı görmedim :muzz:
:muzz: :muzz:bende bende bakalım bızmı yanılıyoruz yksa ultrason mu  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

eğer ayrıntılı organlarına bakılırken incelendiyse diyecek bişey yok
ama bakılmadıysaaaaaaaaaaaaa,oğlan geliyyyyyy

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Kasım , 2011, 02:30:09
  evet evet detay onemlı   :k06:  alman dr bızım kadar ne bılırmıs  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 02:34:26
:ehi: yani göz var nizam var

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Kasım , 2011, 02:38:56
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 02:34:26
:ehi: yani göz var nizam var
yanii  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kulaklarim cinladi yahuuu  :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kac saattir yataktayim bi uyku girmedi gözüme ya  :-\ wc git gel yoruldum ee haliylen yoruluncada aciktim  :hungry: :ehi: :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bakalim ins yarin kesin bisiler der artik da alisverise baslariz  :muzz: :muzz: :muzz: detayli ultrasyona girmedim valla  :dontknow: bi keren karindan bakti kiza benziyo dedi  :k06: bakalim yarin belli olur ins hayirlisi  :muzz: :muzz: :muzz: bide gecen hafta rüyamda doktorum diyo senin kizin deil oglun olcak  :laughing7: :laughing7: bakalim tutcakmi  :suclu:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Kasım , 2011, 02:48:41
kulaklarim cinladi yahuuu  :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kac saattir yataktayim bi uyku girmedi gözüme ya  :-\ wc git gel yoruldum ee haliylen yoruluncada aciktim  :hungry: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:cınlar tabı kulagın gulum  burdan aysegulle senın gobış hakkında yorum yaptık :ehi:  bır el ettık bız ıddıa edıyoruz senın bebek erkek yahu gozumuze mı ınanalım dr soyledıgıne mı   :ehi: :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tutarsa erkek cıkarsa aysegulle beraber işi tıcarete dokecez  :ehi: :ehi: :ehi: yorum yaparak cınsıyet tahmını gozlerımızle hıssederek  :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 02:51:53
Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Kasım , 2011, 02:48:41
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:cınlar tabı kulagın gulum  burdan aysegulle senın gobış hakkında yorum yaptık :ehi:  bır el ettık bız ıddıa edıyoruz senın bebek erkek yahu gozumuze mı ınanalım dr soyledıgıne mı   :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:bakalim yarin ne diycek merak ettim bende valla  :k06: :k06: ailedekilerde diyo esim bile  :k06: :k06: yarin gelince haber ederim tabi gösterirse bide karnimdan bakarsa  ??? ???

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Kasım , 2011, 02:53:53
tutarsa erkek cıkarsa aysegulle beraber işi tıcarete dokecez  :ehi: :ehi: :ehi: yorum yaparak cınsıyet tahmını gozlerımızle hıssederek  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: valla haa  :laughing7: :laughing7: süper fikir bide paraylan yorum atin bari kazanciniz olsun  :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bu arada 99 günümüz kalmis  :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: :basardim: sükür indik 2rakamlara  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

yarın merakla beklıyoruz haberını  :muzz: :muzz: :muzz: bakalım kız mı erkekmı  :muzz: :muzz: ıddıa makamı yanılacak mı  :toothy10: :toothy10: hakkında hayırlısı olsun gulum  :amin: :amin: kacda gıdeceksın dr  ::)