HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Kasım , 2011, 14:04:45
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 13:41:53
Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Kasım , 2011, 13:37:53
gül maşallah karnın kız gibi durmuyor ama  :k06: sivri erkek annesinin karnı gibi maşallah kalçaların falan çıkmamış kızda kalçaar çıkar derler  :nazar: :nazar:
evet cnm ya herkes diyo top gibi cikmis diye yanlarim filan yok bacaklarimda cok kilolu deil fotoda esimin esortmanini giydim ondan belki sisko gözükebilir  :ehi: :ehi: yarin kontrolum var bakalim  :dontknow: :dontknow: gecen ay gittimde kiza benziyo dedi tam kesin deildi ama herkesde diyo o kiz dediyse kizdir  :dontknow: :dontknow: bakalim hayirlisi  :k06: :k06:

ben de eşimin eşortmanlarını giyiyordum rahat oluyor  :k06: eli ayağı düzgün sağlıklı olsunda annesi ama erkeğe çokbenziyor sadece bi göbüşün var bende senin gibiydim şimdi hamile kaldığım kilodan bile daha zayıfım eminim seninde oyle olur  :nazar:
amin cnm saglikli olsun ikiside evlat hic farketmez sadece alisveris konusunda kötü oluyo tam bilemiyosun alsammi almasammi bakip duruyom  :k06: :k06: ya insallah bende kilo hemen veririm cünkü dogumumdan 1ay sonra kücük kaynim evlencek ins abiye filan alcam  :k06: sen ne kadar zamanda verdin kendilinden mi gitti  :dontknow:
:nazar: :nazar:

suzannn

maşallah gülüm karnın kocaman olmuş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 28 Kasım , 2011, 14:11:27
maşallah gülüm karnın kocaman olmuş
evet cnm büyüdük sükür  :amin: :nazar: darisi senin basina insallah  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

doğumdan sonra hemen gitti canım bende 18 gün oldu 61 kilo hamile kalmıştım 68 kiloda doğum yaptım şuan 57 kiloyum sende kolay verirsin gibi görünüyor bende senin gibiydim bitek sivri bir karın
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Kasım , 2011, 14:13:25
doğumdan sonra hemen gitti canım bende 18 gün oldu 61 kilo hamile kalmıştım 68 kiloda doğum yaptım şuan 57 kiloyum sende kolay verirsin gibi görünüyor bende senin gibiydim bitek sivri bir karın
ay masallah valla sana ya sen cok kilo almamisin bende 61len hamis kaldim simdi 70-71 kiloyum  :-\ :-\ ins daha cok almam 75len dogum yapsam sevincem valla  :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 14:17:11
ay masallah valla sana ya sen cok kilo almamisin bende 61len hamis kaldim simdi 70-71 kiloyum  :-\ :-\ ins daha cok almam 75len dogum yapsam sevincem valla  :ehi: :ehi:

canım 61 le hamile kaldım ama sonra 55 e düştüm çok midem bulanıyordu 68 le doğum yaptımki sezeryan olmasına ragmen 57 ye düştüm 13 kilo almışım doktorum boyle hesaplamıyordu hamile kaldığın kiloyla doğum yaptığın kilo önemliymiş verdiklerinin üstüne alman sayılmıyormuş am ben sayıyordum  :k06: :k06: az kalmış sizinde son ayda çok alıyosun normal olursa bide daha fazla kilon gider ama verirsin sen çıtır anne olursun  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 14:17:11

son aylarda alınıyor canım ama sende çıtır anne olursun  :opucuk: verirsin

susanna

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 13:23:12

kizimlan 25+5 haftamiz  :nazar: :love7: :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: :binkybaby: ben cok farketmiyom ama görenler cok cikmis karnin diyolar  :k06: :k06:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
anaammm  :-ooo koccaman olmus kiz massallahh massallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 28 Kasım , 2011, 14:38:28
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 13:23:12

kizimlan 25+5 haftamiz  :nazar: :love7: :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: :binkybaby: ben cok farketmiyom ama görenler cok cikmis karnin diyolar  :k06: :k06:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
anaammm  :-ooo koccaman olmus kiz massallahh massallah
sen bizi kücükmü sandin  :laughing7: :laughing7: büyüdük sükür  :muzz: :muzz: :muzz:

KasrıCinan

gül masallah bebisine ve sana.sen şimdiden böyleysen son aylarında kocaman olursun.iyi büyütmüssün ama erkek göbeği gibi sivre hakkaten. :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

gökkusağı

gülüüüüüüüüüüüüümmmm maşallah sizeeee ne kadan büyümüşsünüzzz  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

benim güzel gelinim çok hızlı büyyo allah nazarlardan esirgesin güzel kızımla güzel annesini  :opucuk: :opucuk:

bu arada 2.fotografta pijamanla duruşuna bayıldım  :laughing7: :toothy10: :toothy10: tam tontik hamiş olmuşsun  :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada bacım hakkaten erkek karnı gibi duruo hiçbişi yok maşallah çabucak zayıflarsın korkma göbek möbek gider zaten.bende dün alışverişe çıktım hamile kıyafetleri satan bi mağazaya gittim kadın bebeğiniz erkekmi dedi  :laughing7: belli oluomu erkek olduğu demişim kadına sora arkadaşlar söledi de güldüm hiç farkında deilim.tekrar gidemedikki dr a cinsiyetini son kez teyid edelim bi kere erkek dedi kaldı öle  :laughing7: biri erkek deyince seviniorum şimdi  :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Kasım , 2011, 23:56:07
kızımın 22 haftalık hali

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nilcim maşallah kızına seninki de kocaman olmuş çok hızlı büyyo keratalar yaa sırayla alıcaz kucağımıza inşş hepimiz  :amin: :amin: maşallah güzel kızımaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Kasım , 2011, 18:29:55
gül masallah bebisine ve sana.sen şimdiden böyleysen son aylarında kocaman olursun.iyi büyütmüssün ama erkek göbeği gibi sivre hakkaten. :nazar: :nazar:
evet cnm kocaman oldu göbisim  :k06: :k06: :nazar: :love7: bakalim yarin bidaha sorcam ne diycek  :dontknow: merak ediyom bide erkek demesin  ::) gerci bi kac esya aldim sorun deil  :k06: :k06: saglikli olsunda yavrularimiz  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Kasım , 2011, 19:44:25
gülüüüüüüüüüüüüümmmm maşallah sizeeee ne kadan büyümüşsünüzzz  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

benim güzel gelinim çok hızlı büyyo allah nazarlardan esirgesin güzel kızımla güzel annesini  :opucuk: :opucuk:

bu arada 2.fotografta pijamanla duruşuna bayıldım  :laughing7: :toothy10: :toothy10: tam tontik hamiş olmuşsun  :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada bacım hakkaten erkek karnı gibi duruo hiçbişi yok maşallah çabucak zayıflarsın korkma göbek möbek gider zaten.bende dün alışverişe çıktım hamile kıyafetleri satan bi mağazaya gittim kadın bebeğiniz erkekmi dedi  :laughing7: belli oluomu erkek olduğu demişim kadına sora arkadaşlar söledi de güldüm hiç farkında deilim.tekrar gidemedikki dr a cinsiyetini son kez teyid edelim bi kere erkek dedi kaldı öle  :laughing7: biri erkek deyince seviniorum şimdi  :k06: :k06:
:k06: :k06: :k06: :k06: evet cnm ya erkek cikmasin yarin bakcaz  :icon_scratch: :ehi: :ehi: hayirlisi ama baya alismistik kiza  :k06: :k06: kiz durusuma bakma sen  :ehi: :ehi: :ehi: esimin esyalarini giyiyom o bile dar geliyo belimden  :suclu: sana erkek dediyse bastan erkektir  :laughing7: :laughing7:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 20:09:51
Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Kasım , 2011, 19:44:25

:k06: :k06: :k06: :k06: evet cnm ya erkek cikmasin yarin bakcaz  :icon_scratch: :ehi: :ehi: hayirlisi ama baya alismistik kiza  :k06: :k06: kiz durusuma bakma sen  :ehi: :ehi: :ehi: esimin esyalarini giyiyom o bile dar geliyo belimden  :suclu: sana erkek dediyse bastan erkektir  :laughing7: :laughing7:

yarın kaçta gidionuz siz en son kontrolümüz beraberdi senle inş yarın arar bizim dr da gelin der bekle bekle çatliicaz artık  :cildir: .karından mı bakcaklar sana yarın acaba sürprizle gelme hee erkek die  :ehi: :ehi: çocua gelin gelin dedik erkekse eer amma sövmüştür hee  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥