27 Nisan , 2024, 17:30:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 15:08:10
Alıntı yapılan: kelebegimm - 28 Ekim , 2011, 15:06:32
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 15:02:58

bebegimlen 22.haftamiz  :nazar: :love7: :love7: üstümdeki esimin atleti  :ehi: :ehi: :ehi: artik evde onun esyalarini giyiyom  :suclu:
anoooommm kocaman olmuss ayy gülüm yaaa  cok yakismis atlet :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm darisi basina ins en kisa zamanda sende yuvarlan emi  :k06: :k06:

aminnn ins.... ben ve isteyen herkese nasip etsin rabbimm sizede kolay dogum nasip etsinn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar son tahminlerinizide unutmayin  :director: :director:  :k06: :k06: :k06: ins 2gün sonra ögrencem hayirlisiylan  :amin: :amin: :amin: ben hic tahmin edemezdim ama bu günlerde icimden nedense erkek geliyo  ::) :k06: :k06: :k06: hayirlisi olsun
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 28 Ekim , 2011, 15:09:23
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 15:08:10
Alıntı yapılan: kelebegimm - 28 Ekim , 2011, 15:06:32
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 15:02:58

bebegimlen 22.haftamiz  :nazar: :love7: :love7: üstümdeki esimin atleti  :ehi: :ehi: :ehi: artik evde onun esyalarini giyiyom  :suclu:
anoooommm kocaman olmuss ayy gülüm yaaa  cok yakismis atlet :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm darisi basina ins en kisa zamanda sende yuvarlan emi  :k06: :k06:

aminnn ins.... ben ve isteyen herkese nasip etsin rabbimm sizede kolay dogum nasip etsinn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kelebegimm

banada erkek gibi geldi baya sivri göbüsün cünkü hayirlisi  :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

]

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

gül senin bebeğinin cinsiyeti belli olmadı mı daha :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

suzannn

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 28 Ekim , 2011, 15:13:52
gül senin bebeğinin cinsiyeti belli olmadı mı daha :icon_scratch:
yok cnm hala belli deil  :k06: :k06: :k06: süpriz yumurta kaldi adi  :ehi: :ehi: :ehi: ya daha ilk defa karindan bakilcak  :dontknow: alltan bakinca bisi gözükmedi zaten  :dontknow: bakalim ins artik ögrenirim baya gecti  :k06: :k06:

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 28 Ekim , 2011, 15:35:38
bence kız olacak ;)
bakalim  :muzz: :muzz: :muzz: bugün bebek esyalarina bakarken hep kiz esyalarina baktim  :k06: :k06: :k06: cok datlu oluyo ya kizlara  :love9: :love9:

sitedede birkaç arkadasımın önceden tahmın etmiştim daha doğrusu içimden hissetmiştim doğru cıkmıştı,kendi hamileliğimde öyle ;Dbakalım sende tutacak mı

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 28 Ekim , 2011, 15:44:35
sitedede birkaç arkadasımın önceden tahmın etmiştim daha doğrusu içimden hissetmiştim doğru cıkmıştı,kendi hamileliğimde öyle ;Dbakalım sende tutacak mı
bakalim zaten listemizde nilden baska kizi olacak yok hep erkek  :k06: :k06: :k06:

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 15:05:54

bunuda yeni cektim 22haftamiz  :nazar: :love9: :love9:
canm maşallh size ne güzel hissediyosun artık yumurtanı.. meraklanıyoruz valla ama bana erkek gibi geliyo oğluşuma arkadaşlar gelsin baklm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 28 Ekim , 2011, 17:22:32
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 15:05:54

bunuda yeni cektim 22haftamiz  :nazar: :love9: :love9:
canm maşallh size ne güzel hissediyosun artık yumurtanı.. meraklanıyoruz valla ama bana erkek gibi geliyo oğluşuma arkadaşlar gelsin baklm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

gülüm ben bunu görmemiştim maşallah size tütütüt  :nazar: bende çekicem ekliicem artık şu makinam bi düzelsin  :muzz:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

suzannn