27 Nisan , 2024, 17:51:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

rusta

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 14 Ekim , 2011, 20:35:46
Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 15:05:36

canım maşallah göbiş çıkmıya başlamış yavaş yavaş  :nazar: senle doğum günlerimiz aynı belki aynı gün doğuma gideriz  :k06:
evet canm inşallah tek o günleri görelim de ne güzel aynı günde gideriz doğuma :amin:

rusta

fatoş2009

rustacım çok tatlı olmuş karnın benimkide baya belli oluyo insan çok şaşırıyo ya

rusta

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 16 Ekim , 2011, 18:59:59
rustacım çok tatlı olmuş karnın benimkide baya belli oluyo insan çok şaşırıyo ya
sağol canm evt aynen çok güzel sende koysana fotonu

fatoş2009

Alıntı yapılan: rusta - 16 Ekim , 2011, 19:04:51
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 16 Ekim , 2011, 18:59:59
sağol canm evt aynen çok güzel sende koysana fotonu
valla ben daha öyle fotomu çekmedim kienkısa zamanda koymak isterim

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar hepinizin göbüşlerinize kocaman maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Hayırlısıyla yavrularınızın kucaklarınızda olduğu fotoları da ekleyin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

RUKİYECİM çok tatıl gözüküyorsunuz.oyy miniğim benim.masallah.ALLAHIM SİZE BAĞISLASIN.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

rusta

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Ekim , 2011, 08:59:40
RUKİYECİM çok tatıl gözüküyorsunuz.oyy miniğim benim.masallah.ALLAHIM SİZE BAĞISLASIN.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canm benm konuşamadık ne zamandır çok sağol büyüyoruz işte yavaş yavaş amin sümeyracm cümlemizinkini de bağışlasın allahm :amin:

Balböceği

Göbüşler çok güzel görüküyor kızlar  :nazar: :nazar: hayırlı doğumlarınız olsun  :amin:

rusta

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2011, 14:11:42
Göbüşler çok güzel görüküyor kızlar  :nazar: :nazar: hayırlı doğumlarınız olsun  :amin:
benm daha küçük teyzesi ama amin sağol canm inşallah

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

__nil__

seda87

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ekim , 2011, 17:12:47
kuzumla 18.haftamız

oyyyy maşallah kuzucuğuma nasılda büyürmüş prenses.allah nazarlardan korusun inş :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

suzannn

asya81