HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

asya81

35+3   :love9: :love9: işim gücüm yok paso resim çekiniom :toothy10:

xxcansuxx

asya  :nazar: :nazar:  kız olduğunu bilmesem erkek derim sana... hiç kalça büyümemiş  :dontknow: :flowers:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2011, 19:23:19
asya  :nazar: :nazar:  kız olduğunu bilmesem erkek derim sana... hiç kalça büyümemiş  :dontknow: :flowers:
saol canım evet kalçam da artma yok karnımda sanki futbol topu koymuş gibi bende görmesem ultrasonda erkek dicem  :laughing7: :laughing7:

__nil__

asyacım maşallah size.ne güzel işte çekin tabi hatıra bunlar.Ne güzel süslü ve bakımlısın canım süpersiniz valla bayıldım tü tü maşallahh

asya81

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 19:27:17
asyacım maşallah size.ne güzel işte çekin tabi hatıra bunlar.Ne güzel süslü ve bakımlısın canım süpersiniz valla bayıldım tü tü maşallahh
:opucuk: :opucuk: saol canım benim evde olunca kendimle uğraşıom :laughing7: sizde hep çekinin ben her haftayı çektim ilerde kızım ilgilenirde sorarsa gösteririm :toothy10: bide inan her hafta daha bi farklı oluyor insan şaşıyor

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ekim , 2011, 19:25:45
saol canım evet kalçam da artma yok karnımda sanki futbol topu koymuş gibi bende görmesem ultrasonda erkek dicem  :laughing7: :laughing7:
benim kalça,basen alacak tipteydi zaten üstüm zayıf olsada öylede oldu kalçam kocaman oldu inş. hemen toparlanır doğumdan sonra böyle önde top gibi olanlara hayranım bunun için  :icon_thumright:

aydinays

asyam maşallah size ya benim göbek size göre çok büyük  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
herkesde öyle diyor  :cussing: :cussing: :cussing:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Ekim , 2011, 19:32:46
asyam maşallah size ya benim göbek size göre çok büyük  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
:nazar: :nazar: :nazar:maşallah işte erkek seninki  şehzede taşıon  :nazar:normal canım benim erkek daha iri oluyor

ツgöçmen_54 ツ

asyacım süpersiniz bayıldım  :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ekim , 2011, 19:36:31
:nazar: :nazar: :nazar:maşallah işte erkek seninki  şehzede taşıon  :nazar:normal canım benim erkek daha iri oluyor

Demek ondan, ne bileyim kısa boylu olunca ortada dolanan top gibiyim  :ehi: :ehi: :ehi:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

KasrıCinan

bende koyayımmıııı ama çok şişko çıkmısım ya :k06: :k06: :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Ekim , 2011, 19:37:49
Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ekim , 2011, 19:36:31

Demek ondan, ne bileyim kısa boylu olunca ortada dolanan top gibiyim  :ehi: :ehi: :ehi:
gayet normal  :nazar: :nazar: :nazar: erkek bebek  :nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Ekim , 2011, 19:39:46
bende koyayımmıııı ama çok şişko çıkmısım ya :k06: :k06: :k06: :k06:
:hello2: :hello2: :hello2: koy görelim göbüşleri  :hello2: :hello2: :hello2:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2011, 19:32:06
Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ekim , 2011, 19:25:45
benim kalça,basen alacak tipteydi zaten üstüm zayıf olsada öylede oldu kalçam kocaman oldu inş. hemen toparlanır doğumdan sonra böyle önde top gibi olanlara hayranım bunun için  :icon_thumright:
aman canım boş ver sağlıkla doğsunda minişin hepsi verilir gençsiniz siz :nazar: :nazar: :nazar: