28 Nisan , 2024, 11:24:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Ekim , 2011, 14:08:24
canancım sen kendine kaba bi hamiş mi diyosun. bence yanılyosun. gayet sevimli ve zayıf duruyosun. morlar da yakışmış hani  :opucuk:
ama bu 25 haftalık halimiz 40ya geldiğimde nasıl olurum  :laughing7: :laughing7: tşk ederim canım güzel bakan olunca öyle sevimli görünüyorum demek  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cansucum masallah koca göbisine  :nazar: :opucuk: bende artik esimin esyalarini giyiyom evde valla cok rahat oluyo  :suclu: :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

oyyy masallahhh canancım prensesıme ıyı bakmassın  :nazar: :nazar: morlarda cok yakışmış  :opucuk:

xxcansuxx

10 Ekim , 2011, 20:26:00 #2898 Son düzenlenme: 10 Ekim , 2011, 20:28:06 xxcansuxx
Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 20:03:04
cansucum masallah koca göbisine  :nazar: :opucuk: bende artik esimin esyalarini giyiyom evde valla cok rahat oluyo  :suclu: :laughing7: :laughing7:
yaa teyzesi koca göbiş olduk  :laughing7: eee sizde arkamızdan geliyorsunuz büyüsün büyüsün evlatlar  :k06: :k06:
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Ekim , 2011, 20:20:15
oyyy masallahhh canancım prensesıme ıyı bakmassın  :nazar: :nazar: morlarda cok yakışmış  :opucuk:
inş. canım iyi bakmışımdır annem sağolsun böyle şişirdi  :k06: yarın gidince dr.a öğreneceğiz ne kadar olmuş benim fındığım  :love9: :love9: tşk canım  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 20:26:00
yaa teyzesi koca göbiş olduk  :laughing7: eee sizde arkamızdan geliyorsunuz büyüsün büyüsün evlatlar  :k06: :k06:
inş. canım iyi bakmışımdır annem sağolsun böyle şişirdi  :k06: yarın gidince dr.a öğreneceğiz ne kadar olmuş benim fındığım  :love9: :love9: tşk canım  :opucuk:
  allah annelerımıze uzun  saglıklı omur versın  :amin: ınsallah buglemımınde kılosu ıyı cıkar  :amin: hadı bakalım ıyı haberlerle gel  :amin: :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Ekim , 2011, 20:33:02
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 20:26:00
  allah annelerımıze uzun  saglıklı omur versın  :amin: ınsallah buglemımınde kılosu ıyı cıkar  :amin: hadı bakalım ıyı haberlerle gel  :amin: :hello2:
aminnnn canım ne güzel dualar bunlar  :amin: inş. yarın yazarım çok özledim sağlık haberlerini alıp bir görseydim kızımı  :amin: :love9:

Aytii

yerim ben sizi  :opucuk: maşallah size  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

oyy cananım yeyim ben pıtırcığı masallahhhhhhh  :nazar: :hello2: :hello2: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

asyamm sizede masallah kırmızılar yakışmış  :k06: :love9: :nazar: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

__nil__

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 13:03:54

BEnim minik kuzumun 16.Haftasııı
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Sİzce kız göbeği mi erkek göbeğimi arkadaşlar  :laughing7:
Haftaya belli olucak ama tahminleri alalım

Son 5gün kaldı doktora gitmemize.Bakalım tahminler doğru çıkacakmı?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: nılcım kılo almamıssın azcık ayva gobegı var  :nazar:
canım sankı senın kızın olacak gıbı  ::) hayırlısı olsun ne zaman bellı olacak cınsıyetı

__nil__

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 12 Ekim , 2011, 00:09:46
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: nılcım kılo almamıssın azcık ayva gobegı var  :nazar:
canım sankı senın kızın olacak gıbı  ::) hayırlısı olsun ne zaman bellı olacak cınsıyetı

evet kilo almadım cnm tam tersi 2-3 kilo verdim şimdi almaya çalışıyorum çünkü hala bulantılarım iştahsızlığım geçmedi.
Doktorum 12.haftada kıza benziyor dedi ama esas net olarak 5gün sonra kontrol var o zaman belli olucak.Ozaman net söylerim dedi doktor.

asya81

rusta

kızlar hepinize maşallah hepinizin göbüşleri,bebişleri çok güzel gözüküyor :nazar: :nazar: