HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

suzannn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Pınar86

Anacım ne güzel göbüşleriniz var şükürler Allaha bize böyle güzellikler yaşatıyor maşallah :)

ya bende ikinciyi yapmak istiyorum hemde çok :) oğlum  2 3 yaşına gelsin düşünüyorum :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 26 Eylül , 2011, 13:24:06

KIZLARR ESİLAMLA BEN 35+3  :nazar: :hello2: :hello2:
oyyy maşallah canm nasılda büyümüş tatlım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:hayırlısyla doğsada görsek meleği :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Pınar86 - 26 Eylül , 2011, 16:26:31
Anacım ne güzel göbüşleriniz var şükürler Allaha bize böyle güzellikler yaşatıyor maşallah :)

ya bende ikinciyi yapmak istiyorum hemde çok :) oğlum  2 3 yaşına gelsin düşünüyorum :)
CANIM SAGOL İNŞALLAH RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERİR  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

SAGOL SEDAM EVET BUYUYORUZ AZ KALDI GÖRCENİZ PRENSESİMİ  :k06: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kevsercim sanki top yutmus gibi duruyo masallah  :nazar: :k06: :k06: az kalmis belli yeri daralmis esilanin  :love9: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

rusta

kızlar maaşallah hepinize çok tatlı göbüşler..kevser senn gibi olduğum günleri görebilecekmiyim acaba  :amin: :nazar: simdilik biraz biraz belli etmeye basladı galiba kuzum kendini allahm sağ salim kucagımıza almayı nasip etsin :amin:

xxcansuxx

maşaallah kevser çok tatlı duruyorsunuz kızınla ya benim kalçalarıma da bastı kilo  :cildir: :cildir:
dur bir fotomu koyayım ev halimle  :k06: :k06:

xxcansuxx

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANSUCUM ÖNCELİKLE HOŞGELDİN :flowers: ÖZLETTİN KENDİNİ  :laughing7:
FOTOYA GELİNCEDE KOCAMAN OLMUŞSUNUZ MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: TATİL YARAMIŞ BÜYÜMÜŞSÜNÜZ  :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: hoşgeldin cananımmmm özledik sizi cok masallahhh bebişine anlasılan guzel bakmışlar size  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 02 Ekim , 2011, 23:24:11
CANSUCUM ÖNCELİKLE HOŞGELDİN :flowers: ÖZLETTİN KENDİNİ  :laughing7:
FOTOYA GELİNCEDE KOCAMAN OLMUŞSUNUZ MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: TATİL YARAMIŞ BÜYÜMÜŞSÜNÜZ  :nazar: :nazar:

tşk ederim aysenim evet kocaman olduk dün eşim görüncede şaşırdı...
hatta o benim yanımda zayıf görünüyor   :k06: :k06: son aylarımı düşünemiyorum

suzannn

maşallah cansucum kocaman olmuşsunuz

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 09:31:17
:hello2: :hello2: hoşgeldin cananımmmm özledik sizi cok masallahhh bebişine anlasılan guzel bakmışlar size  :nazar: :nazar:
hbulduk tşk ederim kevserim bende özledim sizleri 1 aydan az kalacak sen gelene kadar diyordun bak bitmiş bile günlerin sağlıkla gelsin esilamız  :amin: :amin:
bu arada annem güzel baktı ama sanırım ben kendime kilo aldım yarın dr ne diyecek buğlemim için meraklanıyorum