27 Nisan , 2024, 20:55:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

cano_m

BÜŞRACIM DÜNÜRÜM, BENİM PAŞA DAMADIMINDA MAAŞAALLAHI VAR  :nazar:  :muzz: YESİNLERR ONUU  :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: cano_m - 23 Eylül , 2011, 20:01:41
BÜŞRACIM DÜNÜRÜM, BENİM PAŞA DAMADIMINDA MAAŞAALLAHI VAR  :nazar:  :muzz: YESİNLERR ONUU  :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love3: :love3: :love3: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

cano_m

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlarr hepimize masallah  :nazar: :nazar: :nazar: cok güzel hic öyle sisko yandan sarkan göbisler yok  :laughing7: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: insallahda böyle kaliriz  ::) gerci bebisler iyi olsunda biz yuvarlanalim sorun yok  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: darisi diger bekleyen arkadaslarimizin basina insallah  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

cano_m

BEN 2 KİLO ALMIŞTIM SON KONTROLÜMÜZDE ALDIĞIM O 2 KİLOYUDA VERMİŞİM İŞTAHSIZLIK VAR BU ARA ANLAMADIM GİTTİ  :igrenc:

ORNA

maşşallah sümeyracım çok güzel görünüyosunuz :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gökkusağı

benimde mi büyüyo göbeğim bana mı öle gelio anlamıorum.annem yavaş yavaş belli eder kendini dio ama bence bende ki bebek deil göbek  :k06: :k06: kaçıncı haftada tam anlamıyla belli olur ki  :dontknow: :icon_scratch:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

laracroftt

ORNA

maşşallah asyana :nazar: :nazar:çok tatlısınız

laracroftt

Alıntı yapılan: ORNA - 25 Eylül , 2011, 00:15:37
maşşallah asyana :nazar: :nazar:çok tatlısınız

tesekkur ederız arkadasım  :flowers:

__nil__

canlarım maşallah göbüşler ve içindekiler harika.Ve cidden gülüme katılıyorum.Göbüşleriniz gayet formda güzel görünüyor.Boydan olanların fizikleride öyle hiç bozulmamış maşşallaahh size forumumuzun güzel anneleri..
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 25 Eylül , 2011, 00:08:50
benimde mi büyüyo göbeğim bana mı öle gelio anlamıorum.annem yavaş yavaş belli eder kendini dio ama bence bende ki bebek deil göbek  :k06: :k06: kaçıncı haftada tam anlamıyla belli olur ki  :dontknow: :icon_scratch:

canım iç karnın darsa çıkabilir.benimde 11.haftalarda başladı belli olmaya doktor olabilir demişti.HEm bebeğine göbek deme annesi üzülür.:D

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url