28 Nisan , 2024, 18:56:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Eylül , 2011, 11:44:07
:nazar: :nazar: :nazar: :hello2: ayy masallahh asya çok guzel göbüş tatlımı tatlı yaaaaa  :k06: :hungry: :hungry:
saol canım benim hepimizin göbüşlerinin içindekiler tatlıııı :nazar: :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt:

derbeder

asya  :nazar: cok guzel gobusun yaa, umarim bir gun bizlerde boyle oluruz  :'(

Rabbim saglicakla kucaginada aldirsin canim  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

asya81

Alıntı yapılan: derbeder - 23 Eylül , 2011, 11:52:17
asya  :nazar: cok guzel gobusun yaa, umarim bir gun bizlerde boyle oluruz  :'(

Rabbim saglicakla kucaginada aldirsin canim  :opucuk:
saol canım benim  :opucuk: :opucuk: allahım sana her isteyene tattırsın inşallah hep temennim duam budur :amin: :amin: :amin: :amin:

cano_m

ya kızlar fotoyu nasıl yüklicem bilmiyorumm yardımm  :help:

asya81

Alıntı yapılan: cano_m - 23 Eylül , 2011, 12:08:32
ya kızlar fotoyu nasıl yüklicem bilmiyorumm yardımm  :help:
google ye yaz hızlı resim yükle çıkar zaten açılan sayfada çıkar gözat die yükle hangi resim istiosan sonra 3.linki kopyala yazı yazdığımız yere yapıştır

cano_m

23 Eylül , 2011, 12:17:10 #2750 Son düzenlenme: 23 Eylül , 2011, 12:19:17 cano_m

işte kızlar bu da benim 20 haftalık prensesim   :nazar:

asya81

cano_m

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANOM MASALLAH GÖBÜŞÜN TAM ŞEKER  :nazar: :hungry:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ORNA

KIZLAR HEPİNİZ ÇOK TATLISINIZ ALLAH SİZİ VE BEBEĞİNİZİ NAZARLARDAN KORUSUN  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: İNŞALLAH BİZLERDE BİR GÜN BÖYLE RESİMLERİMİZİ KOYARIZ SİZDE BİZİM GÖBÜŞLERİMİZİ SEVERSİNİZ  :k06: :k06: DARISI BİZLERİN BAŞINA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cano_m

:k06: aşkımcım yiyecek gibi bakıyosun  :ehi: çokk teşekkürlerrr. nagişşim canım allahım isteyen herkese nasip etsin inşallahh  :amin: . dualarım isteyen herkeslee  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: ORNA - 23 Eylül , 2011, 12:23:24
KIZLAR HEPİNİZ ÇOK TATLISINIZ ALLAH SİZİ VE BEBEĞİNİZİ NAZARLARDAN KORUSUN  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: İNŞALLAH BİZLERDE BİR GÜN BÖYLE RESİMLERİMİZİ KOYARIZ SİZDE BİZİM GÖBÜŞLERİMİZİ SEVERSİNİZ  :k06: :k06: DARISI BİZLERİN BAŞINA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
AMİN CANIM

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: cano_m - 23 Eylül , 2011, 12:17:10

işte kızlar bu da benim 20 haftalık prensesim   :nazar:
oyy maşallah benim fıstık gelinime nasılda büyümüş öylee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: ORNA - 23 Eylül , 2011, 12:23:24
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canm amiiiiiiiiiiiin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: