28 Nisan , 2024, 02:44:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

nil canım masallahh..ilk böyle oluyor göbişş,sonrası daha bi güzel.daha da büyüyün insallah.. :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

nilin kız sanki gülün de erkek içime öyle doğdu.cinsiyeti bellimi gülcüm

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Eylül , 2011, 18:48:40
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Eylül , 2011, 21:35:06

bebegimlen 17.haftamiz  :love9: :nazar: :love9:
oyy küçüçük ama çok tatlı.sanırım sendende oğlan geliyor canım....benim göbisde öyleydi.hala önden gidiyor.yayılmadı
bence gülcüm bu göbek erkek :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Eylül , 2011, 18:50:15
büşracım masallah pasamıza.senin bebek iri olacak sanırım.bana yaklasmıssın...oyy teyzesi sevsin onu
sağol sümeyracım evet biraz iri galiba  :k06: :k06: :k06: :k06:sağlıklı olsun da iri olsun kuşum beniiim :k06: :k06: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 22 Eylül , 2011, 20:05:06
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Eylül , 2011, 18:48:40
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Eylül , 2011, 21:35:06

bebegimlen 17.haftamiz  :love9: :nazar: :love9:
oyy küçüçük ama çok tatlı.sanırım sendende oğlan geliyor canım....benim göbisde öyleydi.hala önden gidiyor.yayılmadı
bence gülcüm bu göbek erkek :nazar: :nazar: :nazar:
hep kiz dediler simdi erkek  :k06: :k06: :k06: ay merak etmeyen ben merak ettim siizin yüzünüzden 2 haftam kaldi insallah ögrencem  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Eylül , 2011, 18:52:11
2hafta sonra gitcem gösterirse insallah ögrenirim ama herkes kiz dedi bana  :k06: hayirlisi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 22 Eylül , 2011, 18:17:31
  işte kızlaaar bu benim 20 haftalık paşam  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sizede masallah cnm kocaman olmusunuz  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

bihterp3416

kızlar resimleriniz süper maşallah hepinize  :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Eylül , 2011, 20:12:03
Alıntı yapılan: seda87 - 22 Eylül , 2011, 18:17:31
  işte kızlaaar bu benim 20 haftalık paşam  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sizede masallah cnm kocaman olmusunuz  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:sağol gülcüm seninde yakında öyle kocaaman olcak inş :amin: :amin:

seda87

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Eylül , 2011, 20:10:31
2hafta sonra gitcem gösterirse insallah ögrenirim ama herkes kiz dedi bana  :k06: hayirlisi
canm banada herkeees kız dedi bende başlamıştım o sıralar limon yemeye tamaaam dedim bu kız sonra dr erkek diyince ben inanmadım  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:sen etrafa çok kafayı takma canm :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: seda87 - 23 Eylül , 2011, 11:18:51
Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Eylül , 2011, 20:10:31
canm banada herkeees kız dedi bende başlamıştım o sıralar limon yemeye tamaaam dedim bu kız sonra dr erkek diyince ben inanmadım  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:sen etrafa çok kafayı takma canm :k06: :k06:

bencede canım sen etrafa çok kulak asma bizde de herkes kız demişti. Hatta eşim yağmurum diye seviyordu. 16. haftada oğlumun bamyasını gördük. Eşim şoku bir kaç gün üstünden atamadı :ehi: :ehi: :ehi:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

maşallah göbüşeee :nazar: :nazar: benimde şimdi top gibi karnım hep erkek sandık acı yedim ekşi hiç yemedim ama kız  :binkybaby: hatta mide bulanısı çok olanda kız olur derler bende bir gün bile olmadıydı bulantı

asya81

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: :nazar: :hello2: ayy masallahh asya çok guzel göbüş tatlımı tatlı yaaaaa  :k06: :hungry: :hungry:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url