HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

göbisli hamisler ne sorcam  :icon_scratch: sizin göbek deliginiz disari firliyomu karniniz sistikce  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Eylül , 2011, 12:25:15
aytencim sil şu resmini gizemli kal her halinle daha iyi doğuma gittiği günmüş birde  pişkin pişkin yazmış.. :laughing7: :laughing7: :laughing7: benim 5 aylık halim daha büyüktü silde psikolojim bozulmasın şurda doğumuna sayılı günler kalmış biri olarak   :ehi: :ehi:

:ehi: :toothy10:

kıyamam  :opucuk:

orda 80 kilo olduğumu yazayımda çıldır  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Eylül , 2011, 12:22:34
aytencim nasılsın canımm...oğlun nasıl.annelik nasıl gidiyor...canım çok değilmis senin göbişş.yada bana öyle geliyor.sanırım erkekler böyle oluyor masallah sana.kuzucugun yanında bile artık o karından eser kalmamıstır.

iyi Sümeyracığım sen nasılsın  :opucuk: annelik  :icon_thumright: :love9: darısı isteyen herkesin başına olsun  :amin: karnımdan eser kalmadı evet şuanda dümdüz  ::)

Aytii

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Eylül , 2011, 12:28:35
göbisli hamisler ne sorcam  :icon_scratch: sizin göbek deliginiz disari firliyomu karniniz sistikce  :icon_scratch:

benim göbek deliğim dışarı fırlamamıştı dümdüzdü

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayten çok güzelmiş göbüşün azıcık karrnın varmış zaten başkada kilon yokmuş
şişmişsin sanırım sadece

doğangüneş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Eylül , 2011, 12:29:08
Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Eylül , 2011, 12:25:15
aytencim sil şu resmini gizemli kal her halinle daha iyi doğuma gittiği günmüş birde  pişkin pişkin yazmış.. :laughing7: :laughing7: :laughing7: benim 5 aylık halim daha büyüktü silde psikolojim bozulmasın şurda doğumuna sayılı günler kalmış biri olarak   :ehi: :ehi:

:ehi: :toothy10:

kıyamam  :opucuk:

orda 80 kilo olduğumu yazayımda çıldır  :ehi:

neeeeeeeeeeee :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:ahanda çıldırdım :ehi: :ehi:

maşallah cnm yaa rabbim nazarlardan korusun.. eee boylu poslu hatun  olunca tuzu kuru oluyor insanın dimi  :nazar: :nazar: :opucuk:

✿گสЯเ_ќĮż✿

AY MAŞALLAH AYTENCİM.BÖYLE HAMİLELİKLERE BAYILIYORUM YAA  :nazar: :nazar:
İNŞALLAH BENDE HAMİLE KALIRSAM FAZLA ŞİŞMEM  :)

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Eylül , 2011, 12:33:13
ayten çok güzelmiş göbüşün azıcık karrnın varmış zaten başkada kilon yokmuş
şişmişsin sanırım sadece

eller ayaklar çok şişmişti evet

ama 22 kilo var orda fazladan

doğangüneş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Eylül , 2011, 12:32:18

benimkide ilk başlarda dışarı fırlamıştı şu an dümdüz  :toothy10: ayy inş. bu dümdüzü göbeğim içinde yazarım bi gün sadece delikle sınırlı kalmaz  :ehi: :ehi: :ehi:

karapnr

maşallah kevser kocaman olmuş göbiş çok tatlısınız kızçenle   :love9: :love9: :nazar: :nazar: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑  senin de maşallahın var hiç yok gibiymiş göbüşün  :nazar: :nazar: benim 6. ayımda öyleydi  :suclu: şimdi aldı başını gidiyo valla  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Eylül , 2011, 12:37:05
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Eylül , 2011, 12:32:18

benimkide ilk başlarda dışarı fırlamıştı şu an dümdüz  :toothy10: ayy inş. bu dümdüzü göbeğim içinde yazarım bi gün sadece delikle sınırlı kalmaz  :ehi: :ehi: :ehi:
iyi ozaman annemde diyo Almanlarin hep firliyo  :-ooo onlarin göbegi iyi kesilmemis ondan firliyo sen onlara bakma dedi  :ehi: :ehi: benim deligim az öne geldi gerildi ya ondandir ins öylede kalir

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Eylül , 2011, 12:31:38
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Eylül , 2011, 12:22:34
aytencim nasılsın canımm...oğlun nasıl.annelik nasıl gidiyor...canım çok değilmis senin göbişş.yada bana öyle geliyor.sanırım erkekler böyle oluyor masallah sana.kuzucugun yanında bile artık o karından eser kalmamıstır.

iyi Sümeyracığım sen nasılsın  :opucuk: annelik  :icon_thumright: :love9: darısı isteyen herkesin başına olsun  :amin: karnımdan eser kalmadı evet şuanda dümdüz  ::)
aman iyi ol tatlım.amin.na güzel demek hemen erittin göbeğini.darısı bize

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

benimde 6 aylık göbişim öncekiler göbis değilmis yeni anlıyorum zorlandıkca :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah büyümüs göbisin cok kilo almadin sen sanirim göbekten baska bise yok  :nazar: :nazar:

doğangüneş

kasrıcinan maşallah cnm göbüşüne..ayy şöyle göbüş göreyim de rahata ereyim..ayteninki neydi öyle psikolojim bozuluyordu az daha  :ehi: :ehi: :ehi: