27 Nisan , 2024, 18:48:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

rusta

canım ya göbüş çıkmış maşşaallah size :nazar: daha çok büyüdüğünüde görelim inşallah

Aytii

maşallah Gül çok tatlı olmuş göbüşün sanki kız karnı gibi duruyor yaygın yaygın  :love9:

laracroftt

yaaa yok ıste gozukmuyo gül, bosluk var o mesajda resım varmısta acılamıyomus gıbı duruyor goremedım yanee

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 06 Eylül , 2011, 14:17:33
canım ya göbüş çıkmış maşşaallah size :nazar: daha çok büyüdüğünüde görelim inşallah
saol cnm seninde yakinda cikar ins  :opucuk:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Eylül , 2011, 14:20:31
maşallah Gül çok tatlı olmuş göbüşün sanki kız karnı gibi duruyor yaygın yaygın  :love9:
evet herkes kiz diyo bakalim erkek cikarsa kizmasin bize bilmeden dedik  :ehi: :ehi: hayirlisi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: laracroftt - 06 Eylül , 2011, 14:21:11
yaaa yok ıste gozukmuyo gül, bosluk var o mesajda resım varmısta acılamıyomus gıbı duruyor goremedım yanee
ama herkes görüyo sen niye göremiyon  :dontknow: alintida yaptin sen gör diye senin pc de sorun var belki  :icon_scratch:

laracroftt

farkındayım cnm alıntıdada gozukmuyor herkes goruyo farkettım bende bı sorun var herhalde :( 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: laracroftt - 06 Eylül , 2011, 14:55:42
farkındayım cnm alıntıdada gozukmuyor herkes goruyo farkettım bende bı sorun var herhalde :(
:-\ :-\ :-\ :-\ pc de sorun var senin cnm

__nil__

gülüm maşallah ne tatlısınız...göbüşşte çıkmaya başlamış.kaç kilo aldın canım şimdiye kadar

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Eylül , 2011, 15:14:07
gülüm maşallah ne tatlısınız...göbüşşte çıkmaya başlamış.kaç kilo aldın canım şimdiye kadar
saol cnm 2-3 kilo aldim  :suclu: cok sey yemedigim halde  :icon_scratch: ama ekmek arasi hep yiyom ondandir  :hungry:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

1 saat sonunda nihayet resmi gordum  :cildir: :cildir: :cildir:
gulum gobegin cok tatlii masallah mercimeklikten cikmis elma olmus bu  :k06: :k06:
yanaslarin cikmis kiza benziyo sanki  :laughing7: :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 06 Eylül , 2011, 18:16:48
gulum gobegin cok tatlii masallah mercimeklikten cikmis elma olmus bu  :k06: :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: evet teyzesi büyüdük yakinda top gibi yuvarlancaz  :ehi: :ehi: :ehi: valla herkes kiz dedi bakalim bende inanmaya basladim bi ay sonra ögrencem ins hayirlisi olsun  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 18:25:25
:ehi: :ehi: :ehi: evet teyzesi büyüdük yakinda top gibi yuvarlancaz  :ehi: :ehi: :ehi: valla herkes kiz dedi bakalim bende inanmaya basladim bi ay sonra ögrencem ins hayirlisi olsun  :amin:
amin cnm nekadar dogru bilmem ama benim kizimda yanlarim epey cikmisti hatta sadece orasi catladi  :ehi: :ehi:
oglumda karnim ortada top gibi duruyo yanlar yok  ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 06 Eylül , 2011, 18:28:24
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Eylül , 2011, 18:25:25
amin cnm nekadar dogru bilmem ama benim kizimda yanlarim epey cikmisti hatta sadece orasi catladi  :ehi: :ehi:
oglumda karnim ortada top gibi duruyo yanlar yok  ;D
:k06: :k06: :k06: evet cnm genelde öyle derler bakalim tutcakmi merak etmeyen ben merak etmeye basladim iyimi  ::) :k06: :k06: hayirlisi  :amin:

laracroftt

gülüüüüüüüüümmm gördüm gördüm nihayet bugun göbişini gördüm  :hieyt: cok tatlısınız t-shirtte harika  :k06:  kız benım gobısım yok daha 5 aylıgım guyaaaa  :laughing7:  mılletın 5. ayda top gıbı bende bısıy yok hele kıyafetın altında hıc gozukmuyor   :cildir:  neyse bebıs saglıklı olsunda onemlı olan o gercı hadı bakalım bu ılk foton hayırlı olsun kucagına aldıgın gunude goruruz ınsallah  :hello2:  masallah sıze  :nazar: :nazar: :flowers: