HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Allahım bugünleri yaşamak isteyen herkese nasip etsin bu mucizeyi  :amin: :amin: :amin: :amin:
Rabbim o kadar büyük ki olduramayacağı şey yok sadece doğru zamanda biraz sabırla inancınızı yitirmeden  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım bana da tez vakitte göstersin bu günleri tekrar yaşamayı inşallah :amin: :amin: :amin:
Dualarım sizlerle siz hamişler bir avazda kurtulun hamile kalmak isteyen arkadaşlar da bir çırpıda kalabilsin diye :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 18 Ağustos , 2011, 12:01:32
Allahım bugünleri yaşamak isteyen herkese nasip etsin bu mucizeyi  :amin: :amin: :amin: :amin:
Rabbim o kadar büyük ki olduramayacağı şey yok sadece doğru zamanda biraz sabırla inancınızı yitirmeden  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım bana da tez vakitte göstersin bu günleri tekrar yaşamayı inşallah :amin: :amin: :amin:
Dualarım sizlerle siz hamişler bir avazda kurtulun hamile kalmak isteyen arkadaşlar da bir çırpıda kalabilsin diye :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

AMİN

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin: :love9: aminnn gözdem  :love9: :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hepiniz CANSINIZ Rabbim de sizleri canlarınıza kavuştursun  :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 18 Ağustos , 2011, 12:08:47
Hepiniz CANSINIZ Rabbim de sizleri canlarınıza kavuştursun  :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah tez zamanda herekesin dileğini versin rabbim

banu_fth

:amin: :amin: :amin: :amin:

maşşallah senin göbüşte çok tatlımış .. en kısa zamanda kardeş gelsin sağlıkla inşalalh .  :amin:

karapnr

kevsersim anne kız çok tatlı görünüyorsunuz  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

pinar masallah ne akdar fit gozukuyorsun  :icon_thumright:

gozdem insallah o gunler yakinda  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 18 Ağustos , 2011, 14:18:40
kevsersim anne kız çok tatlı görünüyorsunuz  :opucuk: :opucuk:
:opucuk: :opucuk: sagol canım benim  :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlarrr niye kimse daha koymuyo hamis resimlerini  :icon_scratch: vallaaa ben utanmasam kücük köbisimi koycam  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ağustos , 2011, 11:46:18
kizlarrr niye kimse daha koymuyo hamis resimlerini  :icon_scratch: vallaaa ben utanmasam kücük köbisimi koycam  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :laughing7:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:ya ben resim koymayı hiiç beceremedim yoksa bende istiyorum ama birde güzel foto çekemiyorum yaaa off koyamadım birtirlü :-\
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: OYY MASALLAHHHH BEBİŞİNE VE SANA HİÇ KİLO ALMAMIŞSIN SANKİ  :hello2: :nazar: :nazar: NE TATLI  :nazar:

Aytii

uyy yirim sizi ben yaaa  :nazar: :love9: :opucuk:

maşallah Nagişim çok tatlısın  :nazar: :nazar: :nazar: