27 Nisan , 2024, 19:07:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

karapnr

Balböceği

gulum yurtdisinda gec soyluyorlar  ben 5. ayda ogrenmistim sanirim ya 21 yada 22. haftaydi  :-\

karapinar masallah canim  :nazar: :nazar: :nazar: cok guzel duruoyrsunuz  :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Ağustos , 2011, 14:38:59
gulum yurtdisinda gec soyluyorlar  ben 5. ayda ogrenmistim sanirim ya 21 yada 22. haftaydi  :-\

karapinar masallah canim  :nazar: :nazar: :nazar: cok guzel duruoyrsunuz  :icon_thumright:

evet cnm öyleymis  :dontknow: tam emin olmadan demiyolarmis  ::) karapinar gercekten hic kilo almamis gibisin
sadece önden giden tatli göbisin var masallah  :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

MAŞAALLAH KARAPINAR GÖBİŞ ÇOK TATLI İÇİNDEKİ KİM BİLİR NE KADAR TATLIDIR  :love9: :love9: :nazar:
SİBELİM SENİN PROFİLİNDEKİ RESMİNİ GÖRDÜM DE HANİ GÖBİŞ... HİÇ KİLO YOK   :nazar:

miray

siiboşum o göbüş seninmiii  :nazar:  hani bebişi nereye sakladın kız  ???
maşallah hiç kilo almamıssın canım
inş göbüşün kocuman hallerinide görürüz  :k06:

karapnr

saol canım inşallah doğuma kadar aynen devam ederim  :amin:

karapnr

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Ağustos , 2011, 15:35:30

evet cnm öyleymis  :dontknow: tam emin olmadan demiyolarmis  ::) karapinar gercekten hic kilo almamis gibisin
sadece önden giden tatli göbisin var masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk:

karapnr

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ağustos , 2011, 15:53:49
MAŞAALLAH KARAPINAR GÖBİŞ ÇOK TATLI İÇİNDEKİ KİM BİLİR NE KADAR TATLIDIR  :love9: :love9: :nazar:
SİBELİM SENİN PROFİLİNDEKİ RESMİNİ GÖRDÜM DE HANİ GÖBİŞ... HİÇ KİLO YOK   :nazar:

saol canım  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ağustos , 2011, 15:53:49
tesekkkur ederım canım  :opucuk: :flowers: gobıs varda çok bellı olmuyor canım  :k06: sanırım 6 aydan ıtıben cıkar herkes oyle dıyor  ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 14 Ağustos , 2011, 21:33:17
siiboşum o göbüş seninmiii  :nazar:  hani bebişi nereye sakladın kız  ???
maşallah hiç kilo almamıssın canım
inş göbüşün kocuman hallerinide görürüz  :k06:
:amin: :amin: :amin: evet benım gobısım mırayım  :k06: bebek daha cok mınık teyzesı ılerde gosterecek kendını bırazda dugun telaşımızdan kosturuyrum kac aydır hep aynı kılodayım 4 kılo gıbı aldım sabahları daha az cıkıyor tartıda ama  ::) 6. aydn sonra cıkar dıyorlar bakalım  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ağustos , 2011, 11:06:10
sibelcim maşallah size çok tatlısınız.fiziğinde çok fit.doğumdan sonra eski haline dönmen kolay olucak ne güzel. :nazar: :nazar: :nazar:
sagol nılcım  :opucuk: herkes son aylarda kılo alırsın dıyor canım bakalım  :k06: kılo onemlı degıl herkes verıyor dogumdan sonra  zaten hep zayıf bır yapım var :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

YAVRUŞUM BENİM MİNİK KUZUM BAKIN TEYZELERİ  :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :love9:
BUGUN 29+5 İZ  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

masallah canım nede güzel duruyor göbeğin

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Ağustos , 2011, 14:59:54
masallah canım nede güzel duruyor göbeğin
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM BENİM RABBİM İNŞALLAH SANADA NASİP ETSİN  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

yerim ben bu gobusu yerimmm icinde prenses var yakinda gelecek insallah  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: