HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sibel cnm masallah göbisine valla cok bisey yok  :nazar: :nazar: cok kiloda almamisin ne güzel ins ben ve diger arkadaslarimda göbisimiz cikinca paylasirz  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Ağustos , 2011, 03:00:04
sibel cnm masallah göbisine valla cok bisey yok  :nazar: :nazar: cok kiloda almamisin ne güzel ins ben ve diger arkadaslarimda göbisimiz cikinca paylasirz  :amin: :amin:
sagol gulum  :opucuk: ınsallah canım senı ve dıger arkadasları merakla beklıyorum  :hello2: bu arada cınsıyetı ogrenmene ne kadar kaldı benım12.haftada belıydı

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 14 Ağustos , 2011, 03:01:59
sagol gulum  :opucuk: ınsallah canım senı ve dıger arkadasları merakla beklıyorum  :hello2: bu arada cınsıyetı ogrenmene ne kadar kaldı benım12.haftada belıydı
sen baya erken ögrenmisin cnm masallah valla almanyada bildime göre 18-20 haftalarda kesin diyolar emin olmadan
bisi demiyolar nedense  :dontknow: hayirlisi olsun persembeye kontrolümüz var cok heyecanli ve merak icindeyim  ::)
ins güzel haberlerlen gelirim  :amin: :amin: bu arada midem cok yaniyo bugün neden acaba  :dontknow:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Ağustos , 2011, 03:04:14
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 14 Ağustos , 2011, 03:01:59
sen baya erken ögrenmisin cnm masallah valla almanyada bildime göre 18-20 haftalarda kesin diyolar emin olmadan
bisi demiyolar nedense  :dontknow: hayirlisi olsun persembeye kontrolümüz var cok heyecanli ve merak icindeyim  ::)
ins güzel haberlerlen gelirim  :amin: :amin: bu arada midem cok yaniyo bugün neden acaba  :dontknow:
canım burdakı devlet hastanelerıde soylemıyor ozellerde soyluyor bazı doktorlar bırde benım doktorum ıyı bır doktordu cok arastırarak buldum ıkılı testı yaparken soylemıstı  :k06: saglıklı olsunlar enınde sonunda ogrenılır  :amin: ınsallah melegının saglıgı ıyıdır annesı  :amin: mıde yanmasından ben hala cekıyorum  :cildir: boyle bır yanma omrumde gormedım gecmıyorda bunla beraber yasamıyı ogrenıyorum  :'( mıdenı çok bos koyma maden suyu  ve lımon ıyı gelıyordu bana senın donemındeyken ınsallah daımı bır agrı olmaz benım gıbı

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

burda özel doktor diye bisey yok valla türkiye gibi  :dontknow: ama bu doktorum yeni cok iyi öteki doktor gibi ilgisiz
deil sükür belki erken der bilmemki bakalim kismet zaten ilk cocuk ne olursa olsun insan sevinir  :muzz: :muzz: mide yanmasina süt iyi geliyo diye
duymustum denedim gecen gercekten ise yaradi ama süt icesim yok  :suclu: senin bulantilar tiksintiler gectimi  ??? benim eskisine
göre azaldi ama var

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Ağustos , 2011, 03:15:24
burda özel doktor diye bisey yok valla türkiye gibi  :dontknow: ama bu doktorum yeni cok iyi öteki doktor gibi ilgisiz
deil sükür belki erken der bilmemki bakalim kismet zaten ilk cocuk ne olursa olsun insan sevinir  :muzz: :muzz: mide yanmasina süt iyi geliyo diye
duymustum denedim gecen gercekten ise yaradi ama süt icesim yok  :suclu: senin bulantilar tiksintiler gectimi  ??? benim eskisine
göre azaldi ama var

onemlı olan ıyı bır doktor bulmak ılgılı olmalı  :k06:

hayırlı evlat olsunda kızı erkegı fark etmıyor  :amin: yınede ınsan merak etmıyor degıl  :ehi:

canımbana doktorum surup vermıstı 4 şie bıtırdım cokda faydasını gormedım sut ıyı gelmıyor bans

mıde bulantılarım gectı mıde yanmalarım tavan yapmış  :cildir:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Allah güc kuvvet sabir versin tüm hamislere  :amin: :amin: :amin: ben ciktim cnm uyuyum zaten ögleye anca kalkarim cok
uyuyom  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: Allah rahatlik versin kendinize iyi bakin  :binkybaby: :opucuk: :wave:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Ağustos , 2011, 03:22:13
Allah güc kuvvet sabir versin tüm hamislere  :amin: :amin: :amin: ben ciktim cnm uyuyum zaten ögleye anca kalkarim cok
uyuyom  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: Allah rahatlik versin kendinize iyi bakin  :binkybaby: :opucuk: :wave:

:amin: :amin: :amin: allah sanada rahatlık versın  :amin: :opucuk: :wave:

__nil__

sibelcim maşallah size çok tatlısınız.fiziğinde çok fit.doğumdan sonra eski haline dönmen kolay olucak ne güzel. :nazar: :nazar: :nazar:

karapnr

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 14 Ağustos , 2011, 13:59:10
  :love9: oğluşumla ben  :love9:

Maşallah canım nede güzel görünüyorsunuz. Ya bizim öbişimiz çok büyük galiba. Sizinki ne güzel  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

sadece göbiş çıktı canım benim ,10 kilo aldım ama göbiş var ortada bitek  :suclu:

elif35

valla bnce de bir tek göbek var maşşalah 30. haftadasın ama çok fit duruyorsun ben de aynıydım tek göbek vardı kiloları hemen verdim sen de verirsin inş

bu arada yerdeki yolluuğun aynısı benim mutfak halım  :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

OYY MASALLAH KARAPINAR YA YEYİM ONU BEN  :k06: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

Alıntı yapılan: elif35 - 14 Ağustos , 2011, 14:22:23
valla bnce de bir tek göbek var maşşalah 30. haftadasın ama çok fit duruyorsun ben de aynıydım tek göbek vardı kiloları hemen verdim sen de verirsin inş

bu arada yerdeki yolluuğun aynısı benim mutfak halım  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: izmirden almıştım ben canım  :icon_thumright: bu arada yatağımın üzeri dağınık görmezden geliniz lutfen  :suclu: inşallah ben de öyle ümit ediyorum hemen versem kilocuklarıi yazın haşemama sığmam gerekiyo  :ehi: