27 Nisan , 2024, 23:43:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

mellsclm ordan bilglsayardaki resml seç yükle
çıkan sayfadaki forumlar 3 yazan linki kopyala

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

Lă_Tăhzen!

melis ne yap bılıyormusun ben hep öyle yapıyorum dunku face ekledıgını ekleyeceksen ona sag tıkla özelliklerden link kopyala  bunun arasına yapıstır cıkacaktır  :D

Balböceği

abowwwwww yemisim o gobusu bennnnnn  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

masallah ne kilo ne bisi var  :nazar: :nazar: :nazar: yakinda kocaman olacak insallah bekleriz fotolarini  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Ağustos , 2011, 00:51:57

masallah ne kilo ne bisi var  :nazar: :nazar: :nazar: yakinda kocaman olacak insallah bekleriz fotolarini  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

canım benımmmmm  :opucuk: sagol bal teyzemız  :opucuk:

6 aydan sonra kılo alınıyormus bakalım edacım bende beklıyorum  :hello2: 4 kılo aldım edacım  :k06:

**Gül**

Sibelimm buraya eklediysen gormedim ama profilinden gordugum cook tatli bir gobus ve ondan daha tatli bir bebis  :k06: :k06: Oyyy yerim ben o bebisi. Dogsunda bir annesi bol bol mIncIklaticam sana  :laughing7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 14 Ağustos , 2011, 01:19:19

6 aydan sonra kılo alınıyormus bakalım edacım bende beklıyorum  :hello2: 4 kılo aldım edacım  :k06:

Amannn bosver kiloyu pasamizin sagligi yerinde olsunda kilo onemli degil  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ama varya harika gozukuyorsunuz tabi avatarda cozebildim, resimde kafayi egdim ama anamadim  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 14 Ağustos , 2011, 01:21:32
Sibelimm buraya eklediysen gormedim ama profilinden gordugum cook tatli bir gobus ve ondan daha tatli bir bebis  :k06: :k06: Oyyy yerim ben o bebisi. Dogsunda bir annesi bol bol mIncIklaticam sana  :laughing7:
cok tesekkurler canım gulum benım  :opucuk:
gulum  cabuk gecsın zaman bende mıncıklıyayım  :k06: se nasılsın gorusemıyoruz benım işlerım bıtınce bol vaktım olacak o zaman daha cok konusuruz  :hello2: :hello2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Ağustos , 2011, 01:22:53
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 14 Ağustos , 2011, 01:19:19

Amannn bosver kiloyu pasamizin sagligi yerinde olsunda kilo onemli degil  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ama varya harika gozukuyorsunuz tabi avatarda cozebildim, resimde kafayi egdim ama anamadim  :ehi:

aynen edacım  kılonun ne onemı var yeterkı ıyı olsun bebış zor gecırdım bu gunlere geldım yemekde hala sorun yasıyorum mıde agrısından dolayı artık ıdare  edecem canım

Balböceği

Allah kolaylik versin sibosummm  :opucuk:

yavas yavas ben kaciyimmm  :opucuk: kendine ve yegenime iyi bak  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Ağustos , 2011, 01:34:40
Allah kolaylik versin sibosummm  :opucuk:

yavas yavas ben kaciyimmm  :opucuk: kendine ve yegenime iyi bak  :opucuk:

allah rahatlık versın çok opuyorum bende bırazdan kalkacam  :opucuk: :wave:

**Gül**

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 14 Ağustos , 2011, 01:28:31
gulum  cabuk gecsın zaman bende mıncıklıyayım  :k06: se nasılsın gorusemıyoruz benım işlerım bıtınce bol vaktım olacak o zaman daha cok konusuruz  :hello2: :hello2:

Gececek gececek hiic merak etme Emir bey orda kalacak degil ya  :k06: :k06:
Iyiyim canim bende evet gorusemiyoruz pek Hadi dugununuzu de bitir de gelirsin bol bol anlatirsin  :icon_thumright:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 14 Ağustos , 2011, 01:42:25
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 14 Ağustos , 2011, 01:28:31

Gececek gececek hiic merak etme Emir bey orda kalacak degil ya  :k06: :k06:
Iyiyim canim bende evet gorusemiyoruz pek Hadi dugununuzu de bitir de gelirsin bol bol anlatirsin  :icon_thumright:
ınsalllah canım  :opucuk: valla cok ozledım o guzel sohbetlerını  :love9: az kaldı hayırlıısıyla bıtsın sonra bebesın odasını yapacam sızlerden fıkır alacam  :hello2: :hieyt:
gulum dun tetenoz ıgnesı oldum kolum şiştı ve cok agrıyor ınan yazarken bıle zorlanıyorum sendede olmusmuydu  ::)

**Gül**

Ayyy ayy dugun telasi bir tarafatan bebek telasi bir taraftan Ne guzel yaa. Dugun tarihi bellimi tam olarak ne zaman
Hazirla bakalim pasamizin odasini da saglicakla gelsin buyusun icinde insallah  :amin:
Oyy canim benim yaa kiyamam. Hic bilmiyorum ki Sibelim burda sistem biraz farkli ya asi da yapilmiyor.  :dontknow: Hiic de bilmiyorum yan etkilerini ama insallah biran once gecer
Nazli beyefendi gelmekte zorlandi yetmedi simdide annecigine cektiriyor. Dogsun bakalim o birde bak ben ona sormuyormuyum bunlari  :caca: :caca: Oyyy sakasi bile kotu oldu yerim onu ancak  :binkybaby:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 14 Ağustos , 2011, 01:55:27
Ayyy ayy dugun telasi bir tarafatan bebek telasi bir taraftan Ne guzel yaa. Dugun tarihi bellimi tam olarak ne zaman
Hazirla bakalim pasamizin odasini da saglicakla gelsin buyusun icinde insallah  :amin:
Oyy canim benim yaa kiyamam. Hic bilmiyorum ki Sibelim burda sistem biraz farkli ya asi da yapilmiyor.  :dontknow: Hiic de bilmiyorum yan etkilerini ama insallah biran once gecer
Nazli beyefendi gelmekte zorlandi yetmedi simdide annecigine cektiriyor. Dogsun bakalim o birde bak ben ona sormuyormuyum bunlari  :caca: :caca: Oyyy sakasi bile kotu oldu yerim onu ancak  :binkybaby:
amın gul teyzemız  :opucuk: :flowers: yanı benımde bu hamılelıkde basıma gelmeyen kalmadı rabbım beterınden korusun  :amin: bunada sukurler olsun  :amin: valla gul dogru dıyorsun bu emırı yıyıp bıtırecem vuracam poposuna hem nazlı hem annesı cektırıyor hele bır gul yuzunu goreyım bak ne hesaplar soracaz hep beraber  :k06: kolumun agrısından gec cevap yazdım  :opucuk:
sonra yıne sohbetler ederız sercanımıda ozledım zeytın gozlum benım ıcın op  :opucuk: allaha emanet olun  :amin:
dugun tarıhı 17 eylul canım