28 Nisan , 2024, 00:56:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

oslemturgay

04 Ağustos , 2011, 19:29:32 #2355 Son düzenlenme: 04 Ağustos , 2011, 19:31:07 oslemturgay
maşallah göbege diyecez amma göbek yokki  :k06:

şaka bi yana 24. haftama kadar bende böle düz karınla gezdim.. sonra bi büyüdü pir büyüdü göbüş şimdide koca koca yırtıklarım var :)

aman sağlıklı olsunda isterse hiç belli olmasınlar  :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Ağustos , 2011, 19:22:05
canancım göbüşün ne tatlı maşallah size yaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bettycim kendimden utandım şuan.benim normal halimde bile senden daha çok göbek var :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ufaklık senin formunu korumana yardım ediyor ne güzel.annesi zorlanmıcak sonra kilolarla :flowers: :flowers:
maşallah sizede

sağol canım benim  :flowers: evet bende sıfırdı göbek ama ben çokk çıksın istiyordum ama maalesef büyümüyor  :k06:
inşallah ileriki aylarda senin göbüşü de görürürz bu sayfada  :opucuk:

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 19:23:18
DEMETİM SENİN GÖBİŞ YOK HİÇ YAFF :ehi: :ehi: SENİN İÇ KARNIN BAYA GENİS ANLASILAN

valla bilmiyom kuşum herkes öyle diyor ama ben çıkmasını istedikçe o yerinde sayıyor, ama buna şükür 1-2 hafta önce hiççç yoktu  ??? her sabah kociş beni aynanın karşısında göbeğime bakarken gördükçe dalga konusu oluyoordum  :ehi: :ehi: :ehi:
sen sıkma canını hayatım, senin yerine ben büyütüyorum göbeğimi diyorrdu deliii  :ehi: :ehi: :ehi:
kendisi ben hamile kaldığımdan beri 5 kilo fsalan aldı da  :ehi: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: oslemturgay - 04 Ağustos , 2011, 19:29:32
maşallah göbege diyecez amma göbek yokki  :k06:

şaka bi yana 24. haftama kadar bende böle düz karınla gezdim.. sonra bi büyüdü pir büyüdü göbüş şimdide koca koca yırtıklarım var :)

benim de çıkarmı acep? heyecanla büyüyeceği günleri bekliyorummm  :ehi:
hamişliğimi hissetmek istiyorummm yaaaa  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

betty seninde bence bir anda büyüyecek...
kasri senin erkekde olabilir seninde top gibi gidiyor  :k06: :k06: bir kız diyorum sana bir erkek  :ehi: :ehi:
şu dr kesin bir cinsiyet söylese yavruna  :love9: :love9:

KasrıCinan

aboww senin hamilelik kocana yaramıs anlasılan.masalah... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: canım sende hamile kıyafeti al onlarda çok belli olur,bi yere giderken onu giy millet bebek nerde demesin. :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 19:32:14
kasri senin erkekde olabilir seninde top gibi gidiyor  :k06: :k06: bir kız diyorum sana bir erkek  :ehi: :ehi:
ayy kesin söyler artık ya.18.haftadayız 17+5 olacağım kesin belli olur artık çatladım iyice.benim evet sivri göbis biraz.ama kalcalarım genisledi.bakalım ne çıkacak beni kuzu :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 19:34:04
ayy kesin söyler artık ya.18.haftadayız 17+5 olacağım kesin belli olur artık çatladım iyice.benim evet sivri göbis biraz.ama kalcalarım genisledi.bakalım ne çıkacak beni kuzu :ehi: :ehi:
bakalım canım cinsiyeti ne olacak  :love9: :love9:
nil tşk ederiz teyzesi akşamları büyüyoruz biz  :k06: :k06:

KasrıCinan

evet bebek bazen kendini saklarmıs galiba nasıl oluyorsa.kimi zaman çok kabarırmıs nasıl oluyor o tabi hala anlamıs değilim.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 19:32:22
aboww senin hamilelik kocana yaramıs anlasılan.masalah... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: canım sende hamile kıyafeti al onlarda çok belli olur,bi yere giderken onu giy millet bebek nerde demesin. :ehi: :ehi:

yok canım, hamile kıyafetleri satan bir dükkana girdik arkadaşımla, tunik almak istiyordum,
kadına hamileyim, tunik bakmak istiyorum dedim, daha yeni galiba 4-5 aylıkken gelin daha kolay olur seçim yapmamız dedi...
ben de 18. haftadaydım ozaman, 18 haftalığım ben dedim  :ehi: ama şuan verdiklerimiz olmaz ki size dedi, siz 1-2 ay daha normal mağazalardan giyinin son aylara doğru buraya gelin dedi  :ehi: inatla bir tane tunik denedim ve olmadııı  :toothy10:
sonra da gittim, normal bir mağazadan uzun uzun gömlekler aldım, eskisinden tek farkı bunlar 38 beden  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

<<<betty>>>

canım artık bugünü sayma, ayın 6sını da sayma, 1 günün kaldı meleğini görmene  :love9: :love9: :love9:
bakalım ne çıkacak ama bence kız gibi, gösterirse tabiii  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 19:40:25

yok canım, hamile kıyafetleri satan bir dükkana girdik arkadaşımla, tunik almak istiyordum,
kadına hamileyim, tunik bakmak istiyorum dedim, daha yeni galiba 4-5 aylıkken gelin daha kolay olur seçim yapmamız dedi...
ben de 18. haftadaydım ozaman, 18 haftalığım ben dedim  :ehi: ama şuan verdiklerimiz olmaz ki size dedi, siz 1-2 ay daha normal mağazalardan giyinin son aylara doğru buraya gelin dedi  :ehi: inatla bir tane tunik denedim ve olmadııı  :toothy10:
sonra da gittim, normal bir mağazadan uzun uzun gömlekler aldım, eskisinden tek farkı bunlar 38 beden  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
aaayy kıyamam ben sana yaa.nese sabret bu ayda geçsin çıkar tatlım.en iyisi uzun gömlek tarzı seyler senin için

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 19:41:55

canım artık bugünü sayma, ayın 6sını da sayma, 1 günün kaldı meleğini görmene  :love9: :love9: :love9:
bakalım ne çıkacak ama bence kız gibi, gösterirse tabiii  :ehi: :ehi: :ehi:
evet canım 1 gün kladı bugünü 6 sını saymıyorum zatiii.ayy göstersin kuzucum ya.teyzeleri söyleyinde uslu uslu göstersin şeyini :binkybaby: :ehi: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 19:41:56
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 19:40:25

aaayy kıyamam ben sana yaa.nese sabret bu ayda geçsin çıkar tatlım.en iyisi uzun gömlek tarzı seyler senin için

evet canım benim öyle çok rahat uzun gömlekler, tunikler...
ya şaka maka nerde büyüyor bu kız anlmadım ben, artık hissediyorum da hareketlerini maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:
ama göbekte tık yokkk  :toothy10: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

evet bende öyle diyorum bu bebek nerde nasıl büyüyor diye.valla düsünemiyorum aklım ermiyor.canım masallah sana.5aylık olunca çok net hissediliyormus genelde.masallah kuzuya.vursun küt küt anneye :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 19:47:25
evet bende öyle diyorum bu bebek nerde nasıl büyüyor diye.valla düsünemiyorum aklım ermiyor.canım masallah sana.5aylık olunca çok net hissediliyormus genelde.masallah kuzuya.vursun küt küt anneye :nazar: :nazar:
geçen hafta dr. bana 2-3 hfta sonra rahat hissedersin hareketlerini dedi 1 hfta geçti 2 haftamız kaldı  :love9: :love9: