HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Ağustos , 2011, 12:32:03
Goncacım 41 bın kere  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Çok çok çok güzel görünüyorsunuz analı kızlı  :love9:
Karın inmiş aşağıya artık doğum yaklaştı tabi..
saol canımm doğum y akın vallaa doktorumda öle dedii heran herşey olabilirmiş beklemedeyim :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 04 Ağustos , 2011, 12:33:46
   Süper süperrr  :nazar: :nazar:   Sadece göbüş var ne güzel hiç şişmemişsin Gonca'cım  :nazar:  Allah sağ salim kavuştursun seni yavruna canım  :amin:
:amin: :amin: :amin: saol cnm

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 04 Ağustos , 2011, 12:34:22
saol canımm doğum y akın vallaa doktorumda öle dedii heran herşey olabilirmiş beklemedeyim :ehi:
Belli zaten güzelim  :k06: Aman hayırlısı olsun saglıgı yerınde olsun da bugun yarın muhım degıl :amin: Zaten hıc bır tehlıkesı yok bu saatten sonra ıcın rahat olsun tatlım

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Ağustos , 2011, 12:35:40
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 04 Ağustos , 2011, 12:34:22
Belli zaten güzelim  :k06: Aman hayırlısı olsun saglıgı yerınde olsun da bugun yarın muhım degıl :amin: Zaten hıc bır tehlıkesı yok bu saatten sonra ıcın rahat olsun tatlım
:amin: saol cnm buyuk ı heyecanla beklıoruz iştee

xxcansuxx

EEE GONCA NERDE RESİM MAŞAALLAH DEMİŞ HERKES BEN GÖRMEDİM AMA EMİNİM ÇOK GÜZELDİR BENDE MAŞAALLAH DİYEYİM  :nazar: :k06:

xxcansuxx

xxcansuxx

ÜZERİNE TIKLAYINCA BÜYÜYOR FOTOLAR BİRAZDA SİZ TIKLAYIN BÜYÜTÜN GÖBÜŞÜMÜ  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

anaaa masallah canan essahtanda top gibi  :k06:

insan gorunce hevesleniyor  ;D sende 5. aya girmene az kaldi masallah zamn nasilda hizli akiyor  :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Ağustos , 2011, 16:56:26
anaaa masallah canan essahtanda top gibi  :k06:

insan gorunce hevesleniyor  ;D sende 5. aya girmene az kaldi masallah zamn nasilda hizli akiyor  :hello2:

:ehi: :ehi: :ehi: ya bu göbüşler çektiğin açıya falan bağlı olarak değişiyor sanırım  :ehi: :ehi: gerçekten ben kendimi gördüm çektikten sonra kendi kendime güldüm  :k06: :k06:
haydi 2.lere edam sende ara verme uzun süre  :binkybaby: :binkybaby:
öyle canım az kaldı  :love9: :love9:

Balböceği

Hayirlisi ile sizler bi dogum yapin 2. ye hep beraber insallah  :k06: :k06:

Bebek evin nesesi rabbim onlardan kimseyi mahrum koymasin, yuzune baktikca insana huzur veriyorlar  :love9:

<<AyBüKe>>

Çok tatlı göbişin Cansu'cum maşallah  :nazar:   Yerim o miniği ben  :binkybaby:   İnsan özlüyo canım hamişlik günlerini  :k06: :k06:   

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Ağustos , 2011, 17:01:41
Hayirlisi ile sizler bi dogum yapin 2. ye hep beraber insallah  :k06: :k06:

Bebek evin nesesi rabbim onlardan kimseyi mahrum koymasin, yuzune baktikca insana huzur veriyorlar  :love9:

aminnn canım öyle insan tam bir aile olduğunu anlıyordur bebekle...  :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 04 Ağustos , 2011, 17:03:22
   Çok tatlı göbişin Cansu'cum maşallah  :nazar:   Yerim o miniği ben  :binkybaby:   İnsan özlüyo canım hamişlik günlerini  :k06: :k06:   
göbüşler tatlı içindekiler daha da tatlı değil mi... göbüşünüzü özledikçe bebelerinize sımsıkı sarılın kızlar ayyy ya bende sarılacak öpüp koklayacağım 5 ay sonra inş.. :amin: :love9: :love9:

<<AyBüKe>>

Hem de ne tatlı  :love9:  Bebişin doğduğunda daha iyi anlıycaksın, bambaşka bi sevgiymiş bu, hiçbir sevgiye benzemiyo  :love7: 

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 04 Ağustos , 2011, 17:09:22
   Hem de ne tatlı  :love9:  Bebişin doğduğunda daha iyi anlıycaksın, bambaşka bi sevgiymiş bu, hiçbir sevgiye benzemiyo  :love7: 
ufff ya sizler öyle dedikçe pırtlatasım geliyor  :k06: :k06:
hayırlısı 5 ay sonra inş.  :love9: :love9:
Allah korusun hepsini maşaallah bebişlerinize  :amin: :nazar: