28 Nisan , 2024, 13:34:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Ağustos , 2011, 15:53:33
Cansu hani senin gobus  :caca: :caca: :caca:

su prensesi bide biz gorelim  :muzz:

ya ben kendi kendimi çekemiyorum göbüş yerine göğüs çekiyorum  :k06: :k06: onlarında göbüşden farkı yok ya kocaman oldular miniklerim  :toothy10: :toothy10:
eşime çektireyim koyayım  :opucuk:

KasrıCinan

ya geçen de öyle dedin hala koyacaksın.ay bende farkettim göğüslerim çok büyümüs :ehi: :ehi: bende koyayım bugün çektim di. :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KONYALI

maşallah kızlar hepınıze...allah melleklerimizi bize bagıslasın....
valla benım gogsum cok kucuktu halada kucukler...hamılelık bılem buyutmeye yetmedı...sanırım ömür boyu mınık kalacaklar :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: KONYALI - 02 Ağustos , 2011, 19:03:13
maşallah kızlar hepınıze...allah melleklerimizi bize bagıslasın....
valla benım gogsum cok kucuktu halada kucukler...hamılelık bılem buyutmeye yetmedı...sanırım ömür boyu mınık kalacaklar :k06: :k06:
canım büyümeyeninde büyümüyormus nedense.insallah doğumda büyürle bol sütlü olurlar

xxcansuxx

kasri maşaallah seninde kalçaya (yanlara) basmış sanırım kız  :ehi: :ehi: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: OYY SÜEYRA MASALLAHHH MİNİĞİNE YA ANNESİ PEK GÜZEL GÖZÜKÜYOR  :nazar: :nazar: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 19:42:59
kasri maşaallah seninde kalçaya (yanlara) basmış sanırım kız  :ehi: :ehi: :nazar: :nazar:
yanlara bu haftalarda genisliyor sanki hissediyorum.ayy be kendimi kocaman hissediyoruum :sad1: :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Ağustos , 2011, 19:43:39
:nazar: :nazar: OYY SÜEYRA MASALLAHHH MİNİĞİNE YA ANNESİ PEK GÜZEL GÖZÜKÜYOR  :nazar: :nazar: :opucuk:
:opucuk: sağol teyzesi.valla büyüdü ama ben ne kadar büyümüs olduğunu bilmiyorum çok merak ediyorum 5 hafta oldu görmeyeli

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 02 Ağustos , 2011, 19:44:45
yanlara bu haftalarda genisliyor sanki hissediyorum.ayy be kendimi kocaman hissediyoruum :sad1: :k06: :k06: :k06:
evet senin karnın benimkinden büyük ben bu kadar değilim  :icon_scratch:

seda87

sümeyracım ne güzel büyümüş bu bebeğin görünen o ki kız gibi :k06: :k06: :k06:sivri gidiyor göbiş :k06: :k06:bu arada kıyafetin ne güxzel öyle yaa maşallah bayıldım yaniiii :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

laracroftt

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 02 Ağustos , 2011, 00:24:04

buda kızımla ben:))

Cnm alıntı bılem yaptım ama hanı nerde gozukmuyo yaa :(

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 19:52:11
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 02 Ağustos , 2011, 19:44:45
evet senin karnın benimkinden büyük ben bu kadar değilim  :icon_scratch:
canım şöyle bi sey var bendre anlamyorum her kıyafette farklı cikiyor.bazen yok gibi duruyor bende anlamadım. :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 02 Ağustos , 2011, 19:53:14
sümeyracım ne güzel büyümüş bu bebeğin görünen o ki kız gibi :k06: :k06: :k06:sivri gidiyor göbiş :k06: :k06:bu arada kıyafetin ne güxzel öyle yaa maşallah bayıldım yaniiii :nazar:
sağol teyzesi büyüyor kuzucuk darısı senin göbişe :ehi: :ehi: ne günlerden geldik bu hale.hiç aklıma gelmezdi bir gün burda resim paylasacağım.ilkini kaybedince hersey üstüme yıkılmıstı bi daha olmayacak sanmıstım ama baak rabbim hem sana hem bana yine nasip etti.göbişler büyüdü bile.tunik gömlek gibi birsey canım üstümdeki.çok beğendiysen sana vereyim. :toothy10: