HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

özlem sanada masallahhhhh :nazar: :nazar: çok seker ya.ne kadar güzel duruyor göbis öyle  :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

oslemturgay

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 17:06:48
özlem sanada masallahhhhh :nazar: :nazar: çok seker ya.ne kadar güzel duruyor göbis öyle  :nazar: :nazar: :nazar:

:flowers:

senin göbüşte çok sevimli cnm ilk zamanlarım aklıma geldi allah sağ salim tamamına erdirsin

<<<betty>>>

sümeyra maşallahhh göbüşünee  :nazar: :nazar: :nazar: beyaz tunikle olan daha bi belli olmuş, nasıl da yakışmış maşallahhh hem sana hem meleğinee  :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: oslemturgay - 19 Temmuz , 2011, 17:19:05
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 17:06:48

:flowers:

senin göbüşte çok sevimli cnm ilk zamanlarım aklıma geldi allah sağ salim tamamına erdirsin
amin canım sağol tesekkür ederim

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 17:20:37
sümeyra maşallahhh göbüşünee  :nazar: :nazar: :nazar: beyaz tunikle olan daha bi belli olmuş, nasıl da yakışmış maşallahhh hem sana hem meleğinee  :nazar: :nazar: :nazar:
evet canım normaldede öyle ama kırmızıda yok gibi çıkmıs.sağol teyzesi.bizde yakında seninkini görmek isteriz. :opucuk: :love9:

aydinays

Canım maşallah suphannallah göbiş çok cici duruyor. Bizimde önde gidiyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Temmuz , 2011, 21:20:51
Canım maşallah suphannallah göbiş çok cici duruyor. Bizimde önde gidiyor.
benim göbis sivri de duruyor yayvanda anlayamadım gitti sağol canım benim

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ilerleyen haftalarda anlarsın sümeyracım şimdi daha küçükte ondan

xxcansuxx

yav kızlar naptınız öyle hamiş göbüşü göremiyoruz dedik sıralamışsınız göbüşleri  :k06: :k06: hepiniz çok tatlısınız maşaallah  :nazar: :nazar: arada eskiye özlem duyanda var hemşerim ayşegülüm senin göbüşde çok güzelmiş alperen iyi  yer yapmış zamanında... benimde kalçam büyüyor sanırım kızım gelecek... eşime fotomu çektireyim bende koyayım ama dar giyeyim belli olsun  :ehi: :ehi: daha çok belli  değil...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 08:30:03
yav kızlar naptınız öyle hamiş göbüşü göremiyoruz dedik sıralamışsınız göbüşleri  :k06: :k06: hepiniz çok tatlısınız maşaallah  :nazar: :nazar: arada eskiye özlem duyanda var hemşerim ayşegülüm senin göbüşde çok güzelmiş alperen iyi  yer yapmış zamanında... benimde kalçam büyüyor sanırım kızım gelecek... eşime fotomu çektireyim bende koyayım ama dar giyeyim belli olsun  :ehi: :ehi: daha çok belli  değil...
:toothy10: :ehi: :k06: HE HE.GAZA GELDİK SIRALADIK.BİZİM GÖBİSLER DAR GİYİNCE BELLİ OLUYOR ANCA ZATİ.AMA BENİM DÜN GİYDİĞİM KIRMIZIDA YOK GİBİ ÇIKMIS. :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 08:31:33
:toothy10: :ehi: :k06: HE HE.GAZA GELDİK SIRALADIK.BİZİM GÖBİSLER DAR GİYİNCE BELLİ OLUYOR ANCA ZATİ.AMA BENİM DÜN GİYDİĞİM KIRMIZIDA YOK GİBİ ÇIKMIS. :k06:
yok canım ordada belli ama yanlara basmış bebişin... benimde öyle oluyor sabhları yok gibi mesela yanlarda akşm koca göbiş oluyor ortada anlamadım  :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 08:37:47
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 08:31:33
yok canım ordada belli ama yanlara basmış bebişin... benimde öyle oluyor sabhları yok gibi mesela yanlarda akşm koca göbiş oluyor ortada anlamadım  :k06:
EVET ANLAMADIM GİTTİ BENDE SABAH KAYBOLUYOR SANKİ.AKSAM DA OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ.NASIL OLUYOR ANLAMADIM :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Temmuz , 2011, 00:31:35
Kevser cok cici gozukuyorsun masallah hamilelik yakismis  :nazar: :nazar: :nazar:
sagol canım benim rabbim isteyen herkese nasip etsin  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 18 Temmuz , 2011, 01:01:12
masallah kevsercim hamılelık çok yakışmış  :nazar:  gobışınde ne guzel olmuş :nazar:  yakında benımde boyle olacak yaşasın   :hieyt:
:opucuk: :opucuk: sagol tatlım evet seninde böle olcak  :occasion5: :occasion5: :hello2: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ