27 Nisan , 2024, 22:12:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gördüm cnm cok tatli masallah  :nazar: simdi daha cok büyümüstür eminim  :k06: kac haftaliktin orda  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Temmuz , 2011, 16:46:08
gördüm cnm cok tatli masallah  :nazar: simdi daha cok büyümüstür eminim  :k06: kac haftaliktin orda  :icon_scratch:
SAĞOL CANIM.13 HAFTALIKTI GELİBA.Bİ TANE ÇEKTİM KOYAYIM PEK FARKI YOK AMA :laughing7:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 16:54:23
Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Temmuz , 2011, 16:46:08
SAĞOL CANIM.13 HAFTALIKTI GELİBA.Bİ TANE ÇEKTİM KOYAYIM PEK FARKI YOK AMA :laughing7:
sen koy bakalim fark varmi yokmu  :laughing7:

belkis_nur

guzel maassallah cok sekersiniz kizlarr   :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 16:16:18
oyyy masallah aysegüll senin göbek harikaymısssssss :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
teşekkür ederim canım valla süperdi göbüşüm,içindekide süpermenmiş kuzummmmmmmmmmm
özlemcim çok güzelsin zaten maşallah hamilelikte çok yakışmış
bide yandan koy şu tatlı göbüşü bakalım

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah sümeyracım haftada göre göbüşün büyük,çokta şirin

KasrıCinan

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah cnm  :nazar: :nazar: cok güzel kücük göbisin az büyümüs  :laughing7: ins bende bi kac aya fotolarimi koyarim  :amin: :amin: :amin:

ORNA

ayyyy çok güzel ya sümeyracım çok tatlı duruyo göbüşün  :nazar: :nazar: :nazar: erkek göbüşüne benzetitm ben  :k06: :k06: allah nazarlardan korusun sizi  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 19 Temmuz , 2011, 17:01:33
maşallah sümeyracım haftada göre göbüşün büyük,çokta şirin
SAĞOL CANIM.BÜYÜKMÜ KÜÇÜKMÜ BİLEMEDİM GİTTİ KİMİSİ BAZEN HİÇ BELLİ DEĞİL DİYOR.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Temmuz , 2011, 17:02:23
masallah cnm  :nazar: :nazar: cok güzel kücük göbisin az büyümüs  :laughing7: ins bende bi kac aya fotolarimi koyarim  :amin: :amin: :amin:
SAĞOL CANIM.insallah sıra sende bizde senin göbise bakarız artıkk

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

az önceki beyaz tunikte büyük gibiydi,kırmızıda küçük çıkmış canım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 19 Temmuz , 2011, 17:03:46
az önceki beyaz tunikte büyük gibiydi,kırmızıda küçük çıkmış canım
kırmızı dar baya hiç belli olmadı.beyaz dar değil onda baya yayvan duruyo.hangisi doğru simcikk :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 19 Temmuz , 2011, 17:02:29
ayyyy çok güzel ya sümeyracım çok tatlı duruyo göbüşün  :nazar: :nazar: :nazar: erkek göbüşüne benzetitm ben  :k06: :k06: allah nazarlardan korusun sizi  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sağol gülüm.darısı sana insallah.koca göbisli bi sekilde seni de görürüz insallah