27 Nisan , 2024, 22:11:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

eylülüm kaafam döndü bacım düz koy bi foto

banu_fth

kız ya benimki .. yana doğru genişliycem .. yakında yani 10 gün sonra 6.aya gircez o zamaaaaaann kocaman bi totom olucaaaaaaakk  :cildir: kızımın totoya yer aıçılıcak gerçi  :love9: onu düşününce amaaaan diyorum ..   :k06:
hayırlısı yaa .. herkes hamiş kalsın herkes doğursun .. kilolar gider Allahın izniyle .. bi azim ettikmiydi .. geriye eser kalmaz  :k06:  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

eylül cnm hic kilolu deilmisin sen  :dontknow: bide ben kiloluyum diyince bende sisko sanardim seni  :suclu: masallah cok güzel cikmis göbisin darisi bizim basimiza  :nazar: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 19 Temmuz , 2011, 13:34:05

:ehi: :ehi: :ehi:  valla öle çekmişim yan
üstüne tıkıla büyüyo resim
o zaman anlaşılıo  :k06: :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Temmuz , 2011, 13:36:28
eylül cnm hic kilolu deilmisin sen  :dontknow: bide ben kiloluyum diyince bende sisko sanardim seni  :suclu: masallah cok güzel cikmis göbisin darisi bizim basimiza  :nazar: :amin: :amin:

:k06: :k06: :k06: :k06: sağol canım . moral verdiniz ..   :love9: :love9: :love9:  :love7:

şişkomu sanıoduun  :laughing7: kendi kendime moralimi bozup yemek yememeye çalışıyorum .. ama bacaklarım gerçekten zayıflaması lazım .. doğurayım da sonra düşünüyorum artık .. üstlerimde kilom yok .. bide göğüsler de büyüdü
üstüm kilosuzdu .. göbek göğüsler hiç alışmadığım bi görüntü .. o yüzden kiloluyum diyorum ..  ::)

amin inşallah .. sen de koyarsın göbüşle resmini inşallah en yakın zamanda .. zaman hızla geçsiin  ;D

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 13:33:59
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 13:26:49
Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 13:23:09

sen bi de kendine kilolu diyorsun, şaka yapıyorsun herhalde  :caca:
maşallahhhh diyorummm hem sana hem göbüşüneeee  :nazar: :nazar: :nazar:  :love9: :love9:

yok valla ahh ah dırdır yapan kociişimde duysa bunları  :ehi: :ehi: :ehi:
filinta gibi istiyormuş beni  :ehi: :ehi: :ehi: dal gibi  :ehi: :ehi: :ehi:
dedim ben bi doğurayım da .. ne istersen tamam  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

teşekkür ederim canlarım  :flowers: :flowers:

ayy yok kilolu insan görmemiş herhalde senin eşin  :caca:
gayet iyisin canım sen, hatta 6 kilo almışsın yani, boyun da uzun anladığım kadarıyla , maşallah bence çok iyisinnnn   :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 13:39:30
Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Temmuz , 2011, 13:36:28

:k06: :k06: :k06: :k06: sağol canım . moral verdiniz ..   :love9: :love9: :love9:  :love7:

şişkomu sanıoduun  :laughing7: kendi kendime moralimi bozup yemek yememeye çalışıyorum .. ama bacaklarım gerçekten zayıflaması lazım .. doğurayım da sonra düşünüyorum artık .. üstlerimde kilom yok .. bide göğüsler de büyüdü
üstüm kilosuzdu .. göbek göğüsler hiç alışmadığım bi görüntü .. o yüzden kiloluyum diyorum ..  ::)

amin inşallah .. sen de koyarsın göbüşle resmini inşallah en yakın zamanda .. zaman hızla geçsiin  ;D
evet valla  :laughing7: sen derdin ya önceden cok kilolu hamile kaldim netcem diye filan  :suclu: ondan aklimda kalmis  :k06: önce bi dog sonra veririsin kilolari cok biside yok öle  ::)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 13:36:53

ay evet büyüttüm bide çevirdim şimdi oldu
çok tatlısınız ya maşallah

xxcansuxx

:nazar: :nazar: eylül nerde kilolar sende kendi kendine  :caca: :caca:
çok güzel olmuş göbüşş senin koca da sopa istiyor ben olsam onu hiç konuşturmazdım  :violent1: :violent1:  :k06: göbüş büyüdükçe kilo aldıkça sevinmesi gerekir  :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yokmu baska foto koyan  :dontknow:  :dontknow: :dontknow: valla hemen hemen hergün bakiyom biri koysada baksam  8) cok özeniyom  :k06:

xxcansuxx

ayten koysun son pırtlatmadan oğlunu  :k06: :k06: gözümüz gönlümün açılsın koy ayti haydi   :director: :director:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 13:42:14
Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 13:33:59
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 13:26:49
Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 13:23:09

sen bi de kendine kilolu diyorsun, şaka yapıyorsun herhalde  :caca:
maşallahhhh diyorummm hem sana hem göbüşüneeee  :nazar: :nazar: :nazar:  :love9: :love9:

yok valla ahh ah dırdır yapan kociişimde duysa bunları  :ehi: :ehi: :ehi:
filinta gibi istiyormuş beni  :ehi: :ehi: :ehi: dal gibi  :ehi: :ehi: :ehi:
dedim ben bi doğurayım da .. ne istersen tamam  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

teşekkür ederim canlarım  :flowers: :flowers:

ayy yok kilolu insan görmemiş herhalde senin eşin  :caca:
gayet iyisin canım sen, hatta 6 kilo almışsın yani, boyun da uzun anladığım kadarıyla , maşallah bence çok iyisinnnn   :nazar: :nazar: :nazar:

kendisi kilodan nefret ediyor  :-\
ama ona göbek yaptım  :ehi: :ehi: :ehi: şimdi al bununla uğraş diyorum .. artık bana laf diyemiyor .. göbeğini eritmeye çalışıyor ..  :ehi: :ehi:
evet aldım yaa. valla. az almaya çalışıyorum iki gün çok yesem .. iki gün tutmaya çalışıyorum . sebze yoğurt filan . salata .. geçiştiriyorum  ::) dr da kilomuz zaten var almamaya çalış fazla dedi . zaten doğumda fazla kilo zorulktan başka bi işe yaramıyor dedi.. sen az almaya çalış ne olursa artık dedi  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Temmuz , 2011, 13:44:17
:nazar: :nazar: eylül nerde kilolar sende kendi kendine  :caca: :caca:
çok güzel olmuş göbüşş senin koca da sopa istiyor ben olsam onu hiç konuşturmazdım  :violent1: :violent1:  :k06: göbüş büyüdükçe kilo aldıkça sevinmesi gerekir  :muzz: :muzz:

yeni yeni alıştı .. kendine de göbek kondurdum da  :ehi: :ehi:
onla uğraşıyo şu ara beni görmüyo  :ehi: :ehi: :ehi:
teşekkür ederim canım  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 19 Temmuz , 2011, 13:43:20
Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 13:36:53

ay evet büyüttüm bide çevirdim şimdi oldu
çok tatlısınız ya maşallah

teşekkürler canım sizde öyleydiniz şimdi tosuncukta çok tatlı maşşallah ..
bize de nasip olur inşallah görmek tontişimizi  :love9:  :amin: :amin:  :nazar:

ツgöçmen_54 ツ

eylülüm maşallah canım sana  :nazar: her yazında kilo takıntın olduğunu okuyordum..bende seni aşırı kilolu canlandırdım gözümde çok fitsin boyunda uzun gayet yakışmış hamilelik :nazar: