28 Nisan , 2024, 01:43:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ne nazlıymış anasından ayrılmıo senninn bebişşşşş  :ehi: çık artık çıkk ananda rahatlasınnnnnnnnnnnnnnn :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

tulayysl

goncaaaa cok bağırma şimdi sennki üzerine alınmaasın mazallahhh

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: tulayysl - 08 Temmuz , 2011, 13:17:23
goncaaaa cok bağırma şimdi sennki üzerine alınmaasın mazallahhh
:ehi: :ehi: amn dursun o dahaa ne işi vr dışarda kız dediğin ewinde oturur :ehi: ptesi anka uçuorummmmmmmmmm :hieyt: :hieyt:

tulayysl

hadi hayırlısı canım. siz gezin analı kızlı ben de calısıyommmmmmmmmmmmmmmmm. kızım artık anne yeter çlışma die sert sert vuruyo

banu_fth

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Temmuz , 2011, 13:10:58
eylülümm bna sorarsan bn karnımın ckmasını istiodum zaten şimdisorsan yine isterim nekadar zor olursa olsun bu göbişte kızım var ve 3 senede olsa bu zorlugu cekerimm yeterki saglıklı olsunn :ehi: :ehi:

ay annelik böle işte .. fobiyle başlıyo .. sora mazoşist olup çıkıosun  :ehi: :ehi: :ehi:

yeni yeni ağrıyıp büyümeye başlıo benimki .. 5.aya girdim .. o yüzden biraz endişe oldu .

ayaklarım da şişyor .. terlikle geziorum ..  ::) tabiki meleğimi düşününce haklısın .. ne olsa çekerim  :love9: :k06:

yeterki sağlıkla büyüsün ..  ;D :hieyt: :amin: :nazar:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

bnm eşimde radyoloji tekn. canım şırnaktayım bn görevvden dolayı...

tulayysl

*•.¸♥gonca♥¸.•*

tulayysl

bizim yerimeze de gezin tatlım. öpüyoruz biz sizi. gorusuruz hadi azıcık dinlenelim biz de. bugun izinliyiz ya tadını cıkarlım kızımlaa

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: tulayysl - 08 Temmuz , 2011, 13:27:05
bizim yerimeze de gezin tatlım. öpüyoruz biz sizi. gorusuruz hadi azıcık dinlenelim biz de. bugun izinliyiz ya tadını cıkarlım kızımlaa
tm cnm bnde hazırlncm zatenn doktora gıtcm öpuorumsiziii byyyy :wave: :opucuk:

tulayysl

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:toothy10: :toothy10: :toothy10: GÜLDÜRDÜNÜZ BENİ ALLAH DA SİZİ GÜLDÜRSÜN FISTIKLAR ÖPTÜM TÜLAY VE GONCAA.ANKARAAAA SENİİİİİ BEKLİYORRR GONCAAAAA GEL DE HAVAMIZ DEĞİŞSİN ŞEKERİMMMM  :flowers:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Temmuz , 2011, 13:34:08
:toothy10: :toothy10: :toothy10: GÜLDÜRDÜNÜZ BENİ ALLAH DA SİZİ GÜLDÜRSÜN FISTIKLAR ÖPTÜM TÜLAY VE GONCAA.ANKARAAAA SENİİİİİ BEKLİYORRR GONCAAAAA GEL DE HAVAMIZ DEĞİŞSİN ŞEKERİMMMM  :flowers:
:ehi: :ehi:geliicem gelicemmm bekleyin beniiiiii :ehi:

°o.O євяυ O.o°

ayy tüh goncayı bende kaçırdım :-\ :ehi:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

yellowrose

:nazar: maşallah kevsercim, esila hanım iyice belli etmiş artık kendini :nazar: Allah nazardan saklasın iknizide :amin:
yalnız o ne bakış, sanki fotoyu çekeni dövcek gibisin  :ehi:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK