HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aynur fotonuza bittim  :love9: :love9: :love9: :love9:
Azra resmen sima değiştirmiş bebeklikten çıkmış senin kopyan olmuş :nazar: :nazar: :nazar:
Oğluş da dünya tatlısı büyümüş maşallah  :nazar:
Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 26 Haziran , 2011, 23:26:18
Masallah Aynur çok güzel çikmis karninda Azranda  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sagol aytenim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 27 Haziran , 2011, 12:01:48
Aynur fotonuza bittim  :love9: :love9: :love9: :love9:
Azra resmen sima değiştirmiş bebeklikten çıkmış senin kopyan olmuş :nazar: :nazar: :nazar:
Oğluş da dünya tatlısı büyümüş maşallah  :nazar:
Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin :amin:

sagol gozdecim  :opucuk: :opucuk: evet kizim giderek ayni bana benziyor  :love9: :love9: :love9: oglus kime benzicek bakalim az kaldi  :hieyt: :hieyt:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BEN RESİM GÖREMİYORUM YA

AYNURR BENDE İSTİMM BİDAHA KOY BAKİM

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ - 01 Temmuz , 2011, 17:52:06
BEN RESİM GÖREMİYORUM YA

AYNURR BENDE İSTİMM BİDAHA KOY BAKİM
cnm silmedimki gecmis sayfalarda hala 130. sayfada  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

yellowrose

06 Temmuz , 2011, 12:31:06 #1999 Son düzenlenme: 06 Temmuz , 2011, 12:49:53 yellowrose

İSTANBUL HATIRASI  :laughing7:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

asya81

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm cok güzel cikmissin arkadan gören seni hamile sanmiodur eminim masallah  :nazar: cok kilon yok ins bende sizi gibi olurum  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

yellowrose

teşekkür ederim kızlar :opucuk:  ama bu 10 kilo almış halim, bana çok ağırlaştım gibi geliyo :honk:  göbeğim öne doğru çekiyo beni artık :toothy10:

asya81

Alıntı yapılan: yellowrose - 06 Temmuz , 2011, 12:34:35
teşekkür ederim kızlar :opucuk:  ama bu 10 kilo almış halim, bana çok ağırlaştım gibi geliyo :honk:  göbeğim öne doğru çekiyo beni artık :toothy10:
yok maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok iyi görünüon.canım artı kilo binio üztümüze normal ağır hissetmen bende akşamları tıslayarak kalkıom yataktan çatlıcak gibi ilerde ne olurum bilmem :-ooo

*•.¸♥gonca♥¸.•*

cok dadlu cıkmıssın fit fit fitsin yaniii :nazar: :nazar:ayrıca o pantolonu nerden buldunn nie bn bulamıorummmmmmmmmmmmmmm :cildir: :ehi: bluzunde cok guselmişşşş ahh ankara ahh geleyimm gösterccem sana :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

yellowrose

son 2 ay en çok ve hızlı kilo alınan aymış.... Allah yardımcımız olsun kızlar :amin:

gonciş yaptırdım o pantolonu hem de batmanda :laughing7:  bende bulamadım istedğim gibi bişey gittim normal likralı bi kot aldım bi de penye bez parçası, verdim terziye yaptı  ;D

asya81

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 06 Temmuz , 2011, 12:36:48
cok dadlu cıkmıssın fit fit fitsin yaniii :nazar: :nazar:ayrıca o pantolonu nerden buldunn nie bn bulamıorummmmmmmmmmmmmmm :cildir: :ehi: bluzunde cok guselmişşşş ahh ankara ahh geleyimm gösterccem sana :ehi:
canım ben geçen gördüm lcw da beyaz bunun aynısı kociş aldırtmadı  :violent1: kot olanını aldık bizde

asya81

Alıntı yapılan: yellowrose - 06 Temmuz , 2011, 12:39:04
son 2 ay en çok ve hızlı kilo alınan aymış.... Allah yardımcımız olsun kızlar :amin:

gonciş yaptırdım o pantolonu hem de batmanda :laughing7:  bende bulamadım istedğim gibi bişey gittim normal likralı bi kot aldım bi de penye bez parçası, verdim terziye yaptı  ;D
yok canım son ay kilo alınmıyor aksine yavaşlıyor.iyi düşünmüşün en pratiği.hatta evde olan kotuda yapabilirsin belinden işaretleyip lastik alıp diktirilebilir aynı şey senin yaptırdığın gibi

yellowrose

Alıntı yapılan: asya81 - 06 Temmuz , 2011, 12:40:08
canım ben geçen gördüm lcw da beyaz bunun aynısı kociş aldırtmadı  :violent1: kot olanını aldık bizde
benimkide kot asyacım, baktım hamile pantolonları 100 liradan başlıyo, istediğim gibi bişeyde yok;  acıdım o kadar para vermeye :laughing7: gittim leke'den 2 tane likralı kot aldım bellerini kestirdim penye bez parçası diktirdim al sana hamile pantlonu hemde 35 lira  :toothy10:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: asya81 - 06 Temmuz , 2011, 12:40:08
bn zaten kot istiorum ya aslında var daha yenı almıstım nasip olmadı gıymek girmio artıkım  :ehi: gidince alıcam artık kot gıymek ıstıorum yaa kota hasret kaldımm elbise ve tayttan bıktım :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....