27 Nisan , 2024, 17:43:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Haziran , 2011, 14:13:37
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Haziran , 2011, 14:08:21
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Haziran , 2011, 14:05:23
Sabret bacim az kaldi senin gobusde buyuyecekkk  :nazar: :nazar: :nazar:
sagol canım  :opucuk:

gonca sen nerdesın

bne ıstanbuldayım burası çok serın sabah yagmurr yagdı hava tam bızlık  :hieyt: :hieyt:

Tatlım sen İstanbul'un neresindesin? Ben anadolu yakası Maltepe'deyim valla gece sağdı sabaha karşı falan ama şimdi çok sıcak  :sunny:
canım annemlerdeyım ben erenkoyde oturuyorlar sahıle cok yakın  belkıde ondan esıntı çok var balkonda oturamadım üşüdüm  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: laracroftt - 25 Haziran , 2011, 23:52:17
kasrıcınan ayy cok sasırdım 3 aylıksın daha ama nasıl cıkmıs oyle gobısın senın yaaa  kıskandım valla  :k06: benımde 1 ay sonra oyle olur mu kı acaba   ::)  gercı gobıs umrumda degıl tek dılegım hayırlısıyla su 1 ayı atlatayım gecsın ogurmeler bulantılar canımı okuyo yemın ederım  :igrenc:
:ehi: sağol canım benim biraz erken çıktı.ama normal kıyafetlerimde hiç belli değil eteğimi filan giydiğimde kapanıyor.yani gören anlamıyor hiç.seninde çıkar acele etme.ben zayıfladığım halde böyle göbis.benim 3ay bitti sayılır halaaa kusuyorum hala bulantı allah yardımcımız olsun :amin: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

laracroftt

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Haziran , 2011, 22:50:22
Alıntı yapılan: laracroftt - 25 Haziran , 2011, 23:52:17
kasrıcınan ayy cok sasırdım 3 aylıksın daha ama nasıl cıkmıs oyle gobısın senın yaaa  kıskandım valla  :k06: benımde 1 ay sonra oyle olur mu kı acaba   ::)  gercı gobıs umrumda degıl tek dılegım hayırlısıyla su 1 ayı atlatayım gecsın ogurmeler bulantılar canımı okuyo yemın ederım  :igrenc:
:ehi: sağol canım benim biraz erken çıktı.ama normal kıyafetlerimde hiç belli değil eteğimi filan giydiğimde kapanıyor.yani gören anlamıyor hiç.seninde çıkar acele etme.ben zayıfladığım halde böyle göbis.benim 3ay bitti sayılır halaaa kusuyorum hala bulantı allah yardımcımız olsun :amin: :nazar:

Ayy saklama gobısını yaa cok tatlı duruyor maasallah sıze   :nazar:  senın bulantılarının hala surmesı moral bozucu olsada bazı hamılelerde 4 aya kadar surup gectıgını okudum bıryerde. Allah yardımcımız olsun ana olmak kolay degıl dıye demıyolar bosuna  :k06:  sonra gobısımız kocaman olcak uyurken zorlanıcaz dogunca yıne uykusuz geceler ama allah verıyo sabrını bebıslerımız ıyı olsunda gecıcek hepsı onunde sonunda  :amin:

KasrıCinan

öyle canım öyle.annelik çok kutsal zor  bi meslekmis.ilerde kimbilir ne yapacağız karnımız büyüyünce benim bu hafta basladı gece yatarken sağa sola dönerken ağrı bi ağırlık. :laughing7: sen kaç haftalık oldun

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

hımm gördüm 9.haftanın içindesin.yarın bende 12,haftayı bitiriyorum ve 4 gözle bulantımın geçmesini bekliyorum 14.den sonra geciyormus sanırım

serife26

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Haziran , 2011, 23:01:52
hımm gördüm 9.haftanın içindesin.yarın bende 12,haftayı bitiriyorum ve 4 gözle bulantımın geçmesini bekliyorum 14.den sonra geciyormus sanırım

:) :) :) inş geçer bulantıların,benim de 14 ten fln sonra azalarak,birkaç hafta sonrada geçmişti,sonraları 7. aydan fln sonra bazen erken kalkınca çok aç olunca az biraz olmuştu ama onlar önemli değil.çok hafif senin yaşadıklarının yanında.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: serife26 - 26 Haziran , 2011, 23:13:57

:) :) :) inş geçer bulantıların,benim de 14 ten fln sonra azalarak,birkaç hafta sonrada geçmişti,sonraları 7. aydan fln sonra bazen erken kalkınca çok aç olunca az biraz olmuştu ama onlar önemli değil.çok hafif senin yaşadıklarının yanında.
ins canım insaallah.insallah benimde senin gibi geçer hemen.ama benim burnumdan geldi yani her yediğim cıkıyor gibi birsey.aç kalamıyorum.sen atlattın darısı benim basıma insallah :amin: :nazar:

Aytii

Masallah Aynur çok güzel çikmis karninda Azranda  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 26 Haziran , 2011, 23:26:18
Masallah Aynur çok güzel çikmis karninda Azranda  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
napıon tombussssssssssssssssssssssss :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

iyiyim sen neyapiyosun uyumadinmi daha  :tongue3:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

yok kız daha erkn asıl sen napıon burda :k06:

Aytii

bi bakiyim dedim :D uykum geldi ben gidip yatiyim en iyisi  :laughing7:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

laracroftt

Evet arkadasım yanı kafadan 1 ayım var enaz gecmesı ıcın senınkı daha yakın az kalmıs sabret 2 haftack daha, hayırlısıyla atlatıcaz ınsallah  :amin: