28 Nisan , 2024, 00:44:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

sen çok iyi niyetli çok iyi birisin.sanal olarak seni tanısamda.hep gönlümden ismini gördüğüm an allahım ona da nasip et diyorum.elbet bir gün kabul olacaktır duam inanıyorum.benim gibi herkez ediyor umutsuzluga kapılma.rabbim daha büyük acı vermesin.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:41:27
Alıntı yapılan: seda87 - 23 Haziran , 2011, 15:37:40
oyyy allahım yaaa sümeyra o nasıl göbüş öye bayuldım yaaaa maşallah ne kadar şeker duruyor öyle minik karpuz gibi :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:ayyy içindeki yiyecem  :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım benim çok sağol.senin göbiside görürüz yakında insallah.aynen futbol topu gibi dimi.çok garibime gidiyor ya çok değisik bi duyguymus.göbisim çıksın dedim durdum karpuz gibi çıktı simdide büyüyünce nasıl uyuyacağım diye düsünüyorum :ehi: :ehi:
inş canm bakalım 4  5 hafta sonra benmimde öyle olur herhalde :k06: :k06: :k06:inşşşş :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 23 Haziran , 2011, 15:41:50
benim kardımda şiş ama gaz dan :k06: :k06: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
o gaz daha çok olur canım ama ilklerde ben inanmıyordum gaz diyordum ama artık inanmaya basladım bebis olduguna.az kaldı sabret bir buçuk ay sonra senin de çıkar :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

hayırlısıyla çıkar inş canm.bugün ilk kusmamızı da yaptık vatana millete hayırlı olsun bulantı şeklinde gidiyordu ama bugün sonunda çıktı o bulantlar dişarı :igrenc: :igrenc: :igrenc:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 23 Haziran , 2011, 15:46:10
hayırlısıyla çıkar inş canm.bugün ilk kusmamızı da yaptık vatana millete hayırlı olsun bulantı şeklinde gidiyordu ama bugün sonunda çıktı o bulantlar dişarı :igrenc: :igrenc: :igrenc:
:laughing7: :ehi: :ehi: dedim ben sana iyi günlerin geride kalıyor ama insallah hemen geçer hayırlı olsun bebisin iyi demekki  :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:42:44
sen çok iyi niyetli çok iyi birisin.sanal olarak seni tanısamda.hep gönlümden ismini gördüğüm an allahım ona da nasip et diyorum.elbet bir gün kabul olacaktır duam inanıyorum.benim gibi herkez ediyor umutsuzluga kapılma.rabbim daha büyük acı vermesin.

ÇOK TEŞEKKÜR EDRİM SÜMEYRACIM  :opucuk: RABBİM SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.  :amin:
DUA EDEN TÜM ARKADAŞLARIMDAN RABBİM RAZI OLSUN  :amin: İNŞALLAH SENİN VE DİĞER HAMİLE ARKADAŞLARIMINDA HEP GÜZEL HABERLERİNİ ALIRIM ALLAHIN İZNİYLE  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:23:01
allahım sanada nasip etsin böyle fotoğraflar koymayı  :amin: göbek şov yapmayı  :amin: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

amin cnm inşallahh  :amin: :amin: :amin: evet belli olur ozman canım ense kalınlıgından erkeklerin ensesi kalın oluyo ya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

insallah canım benim sağol aysenim  :opucuk:

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:47:35
Alıntı yapılan: seda87 - 23 Haziran , 2011, 15:46:10
:laughing7: :ehi: :ehi: dedim ben sana iyi günlerin geride kalıyor ama insallah hemen geçer hayırlı olsun bebisin iyi demekki  :nazar:
öyle canm yaa çıkıyor artık  :igrenc:

KasrıCinan

sedacım aysen'cim biz çok acıktık çıkıyoruz simdilik görüsürüz balım kib kızlar

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:50:32
sedacım aysen'cim biz çok acıktık çıkıyoruz simdilik görüsürüz balım kib kızlar

GÜLE GÜLE CANIM.AFİYET BAL ŞEKER OLSUN  :opucuk:
DOYURUN BAKALIM KARNINIZI   :hungry:  :wave: :wave:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

laracroftt

kasrıcınan ayy cok sasırdım 3 aylıksın daha ama nasıl cıkmıs oyle gobısın senın yaaa  kıskandım valla  :k06: benımde 1 ay sonra oyle olur mu kı acaba   ::)  gercı gobıs umrumda degıl tek dılegım hayırlısıyla su 1 ayı atlatayım gecsın ogurmeler bulantılar canımı okuyo yemın ederım  :igrenc: 

*•.¸♥gonca♥¸.•*

gızlarrrrrrrrrrr kimse var mııııııııııı resmimi koycammmm :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ORNA

koy canım ben göreyim meraqk ettimm  :opucuk: :opucuk: