28 Nisan , 2024, 14:39:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: elif35 - 23 Haziran , 2011, 14:16:34
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Haziran , 2011, 14:14:05
Alıntı yapılan: elif35 - 23 Haziran , 2011, 14:13:20
hamileyken bana derlerdi çok sinir olurdum bende seni biraz sinir ederim ayyyy aynı erkek karnı baksanıza sipsivri kızın olmucak boşa bekleme sen oğlan karnı bu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: CANIM BENİM YA AYNEN ÖLE DİYOLAR BANA  :cildir: :cildir:  :ehi: :ehi: :ehi:

yani bende o kadar etkilenmişimki doğurdum o ağrının arasında kolumdaki bilekliğe baktım ilk önce manyak karılar psikolojimi bozdular benim  :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

sizce bu göbis kız mı erkek mi?kim tutturacak bakalım :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ORNA

ayyy maşşallh size sümeyracım :nazar: :nazar: ne kadar büyümüşsünüz sanki kız gibi :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

ORNA

yoksa bellimi oldu  :ehi: :ehi: :ehi: gerçi daha çok erken  :toothy10: :toothy10:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 23 Haziran , 2011, 15:18:52
yoksa bellimi oldu  :ehi: :ehi: :ehi: gerçi daha çok erken  :toothy10: :toothy10:
yok bitanemm haftaya gideceğim o zaman 2li taramada belli olur belki öyle ümit ediyorum.ilkayında ikili tarama da belli olmusya.karnımı gören kız diyor ya hayırlısı bakalım

KasrıCinan

allahım sanada nasip etsin böyle fotoğraflar koymayı  :amin: göbek şov yapmayı  :amin: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

✿گสЯเ_ќĮż✿

MAŞALLAH KIZLAR GÖBÜŞLERİNİZE.  :nazar: :nazar:
RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN  :amin:
ÇOK GÜZELLER.SÜMEYRACIM SENİN GÖBÜŞTE BAYAĞI ÇIKMIŞ MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANSU VE KEVSER SİZEDE MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:

ÇOK ŞİRİN GÖRÜNÜYO GÖBÜŞLERİNİZ.  :nazar: :nazar: :nazar:

RABBİM BANADA İSTEYEN DİĞER ARKADAŞLARIMADA EN KISA ZAMANDA NASİP ETSİN BU GÜZEL DUYGUYU  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 23 Haziran , 2011, 15:29:09
ÇOK GÜZELLER.SÜMEYRACIM SENİN GÖBÜŞTE BAYAĞI ÇIKMIŞ MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:

amin canım allahım sanada nasip etsin böyle göbiş.rabbim yüzünü güldürsün tüm isteyenlerin.çıktı bakalım canım.3ay bitiyo 4.aya giriyorum pazartesi.bebektir herhalde o göbiş :ehi: :ehi: daha küçüçük ama karnım nasıl çıkıyo bende anlamadım

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:31:41
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 23 Haziran , 2011, 15:29:09

amin canım allahım sanada nasip etsin böyle göbiş.rabbim yüzünü güldürsün tüm isteyenlerin.çıktı bakalım canım.3ay bitiyo 4.aya giriyorum pazartesi.bebektir herhalde o göbiş :ehi: :ehi: daha küçüçük ama karnım nasıl çıkıyo bende anlamadım
AMİN CANIM AMİN  :amin: :amin: MAŞALLAH YAA NE ÇABUK GEÇTİ 3 AY.DAHA DÜN GİBİ HATIRLIYORUM SİZLERİNDE HAMİLE KALMAK İÇİN NE UĞRAŞLAR VERİP ÜZÜLDÜĞÜNÜ :-\ AMA ÇOK ŞÜKÜR O GÜNLERİ GERİDE BIRAKTINIZ.İNŞALLAH SAĞ SALİM BEBİŞLERİNİZİDE KUCAĞINIZA ALIRSINIZ :amin: KÜÇÜKTE OLSA ORADA OLDUĞUNU BELLİ EDİYO ANNESİ  :binkybaby:  :nazar:

KasrıCinan

amin gülüm amin hep dualarımdasın.rabim muradını verecektir insallah.evet ya adet günü gelsin diye gün sayarken bak geçiyor bile günler çok sükür.insallah bizde aynısını sana diyeceğiz. :amin: :amin:

seda87

oyyy allahım yaaa sümeyra o nasıl göbüş öye bayuldım yaaaa maşallah ne kadar şeker duruyor öyle minik karpuz gibi :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:ayyy içindeki yiyecem  :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:37:02
amin gülüm amin hep dualarımdasın.rabim muradını verecektir insallah.evet ya adet günü gelsin diye gün sayarken bak geçiyor bile günler çok sükür.insallah bizde aynısını sana diyeceğiz. :amin: :amin:

İNŞALLAH SÜMEYRACIM İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
BAZEN TÜM UMUTLARIMI YİTİRİYORUM   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
BAZENDE UMUTLARIM YENİDEN YEŞERİYOR  :laughing7: :laughing7:
RABBİM HAYIRLI ZAMANDA HAYIRLISINI VERSİN.ALLAH RAZI OLSUN O GÜZEL DUALARIN İÇİN  :amin:  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 23 Haziran , 2011, 15:37:40
oyyy allahım yaaa sümeyra o nasıl göbüş öye bayuldım yaaaa maşallah ne kadar şeker duruyor öyle minik karpuz gibi :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:ayyy içindeki yiyecem  :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım benim çok sağol.senin göbiside görürüz yakında insallah.aynen futbol topu gibi dimi.çok garibime gidiyor ya çok değisik bi duyguymus.göbisim çıksın dedim durdum karpuz gibi çıktı simdide büyüyünce nasıl uyuyacağım diye düsünüyorum :ehi: :ehi: