27 Nisan , 2024, 21:55:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

21 haftalik gobus resimlerim  :k06: yenisi yok  :suclu:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

AYNURUM HARIKASIN MASALLAH CANIM GOBEGIN NE GUZEL INSANIN SEVESI GELIYOR  :opucuk: :nazar:

derbeder

aynur gobusun cok tatliii masaAllah  :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 15 Haziran , 2011, 16:59:53
AYNURUM HARIKASIN MASALLAH CANIM GOBEGIN NE GUZEL INSANIN SEVESI GELIYOR  :opucuk: :nazar:
sagol sibelim insallah seninkinide goruruz  ;D :opucuk:

Alıntı yapılan: derbeder - 15 Haziran , 2011, 16:59:57
aynur gobusun cok tatliii masaAllah  :nazar:
sagol zehracim  :opucuk: insallah Rabbim sanada nasip etsin  :amin:

KasrıCinan

15 Haziran , 2011, 17:02:35 #1819 Son düzenlenme: 16 Haziran , 2011, 12:46:14 g10ca
ayy çok tatlı masallah göbişinee :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

15 Haziran , 2011, 17:04:16 #1820 Son düzenlenme: 16 Haziran , 2011, 12:46:39 g10ca
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Haziran , 2011, 17:02:35
ayy çok tatlı masallah göbişinee :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
tesekurler canim  :opucuk: :opucuk: seninkinide goruruz insallah  :binkybaby: :binkybaby:

KasrıCinan

ayy insallah. :amin: :amin: bi büyüsek bende göbiş yapsam.off çabuk geçsin aylar benim kücücük daha karnım ama dar birsey giyince belli oluyo artık :muzz:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Haziran , 2011, 17:08:28
ayy insallah. :amin: :amin: bi büyüsek bende göbiş yapsam.off çabuk geçsin aylar benim kücücük daha karnım ama dar birsey giyince belli oluyo artık :muzz:
olur canim olur  :k06: :k06: 4ten sonra iyice farkedilir  :occasion14: ilkler biraz zor cikiyor  :laughing7:

KasrıCinan

insallah. :amin: allahım nazardan korusun sizi.benim göbek çıkacak ama öyle bi yapım var. :ehi: hemen genisledim.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Haziran , 2011, 17:17:19
insallah. :amin: allahım nazardan korusun sizi.benim göbek çıkacak ama öyle bi yapım var. :ehi: hemen genisledim.
sagol cnm sizide insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Maşallah aynurcum bebeiş artık iyice belli oluyor. Bizim daha o kadar büyümedi yaww. Ben hala hamile kalamdan önce bir kot pantolon almıştım onu giyebiliyorum. İş yerinde stajer kızlar bilmiyorlar benim hamile olduğumu hamileyim deyince kaç aylık diyorlar. Bende 4.5 diyorum maşallah hiç belli olmuyor diyorlar. Bizim oğlan saklanıyor. Şimdiye kadar benimde oğlum alıyor kiloları. Kızlar benim mide bulantıları sanırım geri dönüyor yawww.  :'( :'( :'(
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Haziran , 2011, 17:32:34
Maşallah aynurcum bebeiş artık iyice belli oluyor. Bizim daha o kadar büyümedi yaww. Ben hala hamile kalamdan önce bir kot pantolon almıştım onu giyebiliyorum. İş yerinde stajer kızlar bilmiyorlar benim hamile olduğumu hamileyim deyince kaç aylık diyorlar. Bende 4.5 diyorum maşallah hiç belli olmuyor diyorlar. Bizim oğlan saklanıyor. Şimdiye kadar benimde oğlum alıyor kiloları. Kızlar benim mide bulantıları sanırım geri dönüyor yawww.  :'( :'( :'(
cnm sagol  :-* :-* :-*
ilk hamilelikte cok normal bende ilkinde 6.ayda belliolmustu  :) son aylarda bi cikar inanamazsin  :-ooo mide bulantilari bendede oluyo hala  :-\

Aytii

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

AYNURCUM CICIŞLERIN FAZLA ŞİŞMEMIŞ BENIKISIDE  ÇOK ŞİŞ  :'(