27 Nisan , 2024, 23:42:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Haziran , 2011, 14:26:44
aytı kız çepel yaşıyo mu ?  :love9:

çepel yasiyo çok sükür  :amin: onu ilk sahibine teslim ettim  :crybaby2: zor oldu ama mecburdum benle bi türlü hareketlenemiyodu. bende onu ilk alan çocuga geri verdim. simdi çok canlanmis yemegini yiyomus hatta büyüdü  :nazar: :nazar: benleyken ölebilirdi  :-\

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 14:53:01
Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Haziran , 2011, 14:26:44
aytı kız çepel yaşıyo mu ?  :love9:

çepel yasiyo çok sükür  :amin: onu ilk sahibine teslim ettim  :crybaby2: zor oldu ama mecburdum benle bi türlü hareketlenemiyodu. bende onu ilk alan çocuga geri verdim. simdi çok canlanmis yemegini yiyomus hatta büyüdü  :nazar: :nazar: benleyken ölebilirdi  :-\

aa uzulduum.. neyse yenı cepel gelıo oguz  :k06: :love9:
nıye öle oldukı. cocuk ayrı bı vıtamın fılan verıo olmasın  ???
yada ılgı mı degıstırdı çepeli ? neyse saglıklı olsun da  :aferin:

Aytii

canim bu su kaplumbagalari çok bunalimcil oluyo

ve ilk sahibi ben degildim. bi çocuk var Yalovada tutturmus illa bende istiyorum kaplumbaga diye anneside almis ama bakamamislar. bende aldim ben bakarim dedim yoksa hayvancik ölecekti :( ama bana alisamadi  :-\ bi kaç ay bende durdu ama yemekte yemiyodu korktum çok bisey olacak diye bide kis uykusuna yatti  :sad1: bende esime dedim bu ölürse ben kendimi affetmem diye :( oda dedi en iyisi Efeye geri vermek. bende tmm dedim. esimde diyoki bak eminmisin sonra aglama gitti çepel diye :) hayvanlari çok seviyorum ya  :love9: kiyamiyorum hiç birine  :love9: neyse yok dedim bende gitsin ölmesindense böylesi daha ii dedim. sonra verdik Efeye onu simdi duydumki çok hareketliymis böyle hep oyun istiyomus yemeginide yiyomus masallah ona  :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

08 Haziran , 2011, 22:03:20 #1713 Son düzenlenme: 08 Haziran , 2011, 22:05:29 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BUDA BEN VE MİNİK KUZUM   :love9: :hello2: :hello2: MASALLAHHHH  :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

oy masallah  :nazar: :nazar:

demek birgun senin gobusu gormekte nasip olacakti.

insallah kucagina aldigin gunleride goruruz canim  :amin:

superrr gozukuyorsun :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Haziran , 2011, 22:06:43
oy masallah  :nazar: :nazar:

demek birgun senin gobusu gormekte nasip olacakti.

insallah kucagina aldigin gunleride goruruz canim  :amin:

superrr gozukuyorsun :nazar:

SAGOL CANIM  :opucuk:  BENİM İNŞALLAHH GUZEL DİLEKLERİN İÇİNDE TESEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN ALLAH IMA BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİM OLMAYANLARADA NASİP ETSİN İNŞALLAHHH HEP DUA EDİYORUM  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

kız oldugu bellı erken buyumus karnın ama cok guzel gorunuyorrr benım hertarftan vardı ön arka sag soll

masallahhh

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah göbüşee çok tatlı duruyor canım kucagınada almak nasıp olur inşallah :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM SCS - 30 Mayıs , 2010, 10:46:32
inşallah allahım hayırlısını versin bazen herkese imreniyorum :crybaby2: :sad1: :crybaby2:
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: BİR ZAMANLAR BURAYA BUNU YAZMIŞTIM ALLAH IM ŞÜKÜRLER OLSUN BANADA NASİP ETTİ  :amin: :crybaby2: :crybaby2: :y25:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM SCS - 30 Mayıs , 2010, 10:41:12
keşke benimde bebişim olsada bende sizinle paylaşsam ne güzel maşallah :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:crybaby2: :crybaby2: BUNUDA YAZMIŞIM  :-[ ALLAH A ŞÜKÜRLER OLSUN SANA YARABBİM İNŞALLAH SAGLIKLI SIHATLI KUZUMU KUCAGIMA ALIRIM  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 08 Haziran , 2011, 22:09:04
kız oldugu bellı erken buyumus karnın ama cok guzel gorunuyorrr benım hertarftan vardı ön arka sag soll

masallahhh
SAGOL CANIM BENİM EVET YAYIK KARNIM ÖNDEN BİRAZ  :laughing7: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 08 Haziran , 2011, 22:10:14

maşallah göbüşee çok tatlı duruyor canım kucagınada almak nasıp olur inşallah :amin: :amin:
:opucuk: SAGOL ÖZGEM RABBİM SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN NE İSTİYORSAN GUZEL DİLEĞİN İÇİNE TESEKKÜRLER  :opucuk:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Haziran , 2011, 22:13:38
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 08 Haziran , 2011, 22:10:14

:opucuk: SAGOL ÖZGEM RABBİM SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN NE İSTİYORSAN GUZEL DİLEĞİN İÇİNE TESEKKÜRLER  :opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

cok tatlı duruyo karnın cnm gobus cıkmıss  :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

doğangüneş

maşallah  cnm çok güzel çok kibar bi göbek  rabbim tamamına erdirsin inş. annesi o göbüşteki pırlantayı kollarına alıp kokladığı günleride görsün inş.  :amin: :nazar: