28 Nisan , 2024, 00:52:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 31 Mayıs , 2011, 17:58:22
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mayıs , 2011, 17:57:00
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 31 Mayıs , 2011, 17:55:58
Seni Gördümde Bebek Nerde? Nerene Sakladın Çocuu  ???

:ehi:  :ehi: :toothy10: Nez öldürdün beni suanda :D yaa herkes ayni seyi söylüyo  :k06: :k06: :k06:
Müthiş Valla Hamile Demem Sana Ben Hamiş Değilken Senden Daha Hamişim  :toothy10: :toothy10: Maşallah Diyeyim Sende Kıçını Kaşıda NAzar Etmeyelim. Tü Tü Tü Mşallah Canlarım Benim Öpüyorumm  :nazar:

canim benim çok tesekkür ederim  :love9: :flowers: Rabbim sanada nasip etsin insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mayıs , 2011, 17:59:11

:ehi:  :ehi: :toothy10: Nez öldürdün beni suanda :D yaa herkes ayni seyi söylüyo  :k06: :k06: :k06:
Müthiş Valla Hamile Demem Sana Ben Hamiş Değilken Senden Daha Hamişim  :toothy10: :toothy10: Maşallah Diyeyim Sende Kıçını Kaşıda NAzar Etmeyelim. Tü Tü Tü Mşallah Canlarım Benim Öpüyorumm  :nazar:

canim benim çok tesekkür ederim  :love9: :flowers: Rabbim sanada nasip etsin insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Amin Canım Ama Ben Fotomu Koymam Korkarsınız  :-ooo Neysem Ben Kaçar  :flowers: :flowers:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mayıs , 2011, 17:57:31
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 17:55:48
ay çok güzeeelll maşşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

harika görünüyorsunuz ..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tskler canim  :opucuk:

valla doğru sölüyorum .. maşşallah tü tü .. kaşı totoyu ..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allaha emanet olun  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 31 Mayıs , 2011, 18:00:50
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mayıs , 2011, 17:59:11

Amin Canım Ama Ben Fotomu Koymam Korkarsınız  :-ooo Neysem Ben Kaçar  :flowers: :flowers:

amaan sen beni gör de sora konuş .. peehhh  :k06: :k06: :k06: :k06:

Aytii

hiç bir anne korkulacak kadar çirkin olamaz Nezim  ;) ben bu forumda bizzat sahit oldum buna  ::) abartisiz forumda gördügüm bütün hamilelerimizin hepsi çok tatli masallah  :nazar: :love9: eminim sende öyle olacaksin  :flowers:

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mayıs , 2011, 18:02:57
hiç bir anne korkulacak kadar çirkin olamaz Nezim  ;) ben bu forumda bizzat sahit oldum buna  ::) abartisiz forumda gördügüm bütün hamilelerimizin hepsi çok tatli masallah  :nazar: :love9: eminim sende öyle olacaksin  :flowers:
Ağzını Öptüğüm Derdimde Ayıp Olur Diye Ağzından Bal Damlıyor Atasözüyle Değiştiriyorum Şekerim  :ehi: Teşekkür Ederim İnşalllaaaaah Hamiş Kalimde Fark Etmez Zaten.  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 31 Mayıs , 2011, 18:05:09
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mayıs , 2011, 18:02:57
Ağzını Öptüğüm Derdimde Ayıp Olur Diye Ağzından Bal Damlıyor Atasözüyle Değiştiriyorum Şekerim  :ehi: Teşekkür Ederim İnşalllaaaaah Hamiş Kalimde Fark Etmez Zaten.  :opucuk:

deli  :k06: :opucuk:

banu_fth

ya artık otururken göbegimin üstüne fazla eğilemiyorum  :icon_scratch:

ayti senin ne zaman göbeğin çıkmaya başladı az da olsa ?

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 18:10:44

3. ayim bitti çikmaya basladi. sonra sonra büyüdü biraz daha. bende otururken zor oluyo geriye dogru yaslaniyorum mecburen bi sûre sonra  :-\ hatta öne egilemiyorum bile  :sad1:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mayıs , 2011, 18:13:15
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 18:10:44

3. ayim bitti çikmaya basladi. sonra sonra büyüdü biraz daha. bende otururken zor oluyo geriye dogru yaslaniyorum mecburen bi sûre sonra  :-\ hatta öne egilemiyorum bile  :sad1:

ay tabi eğilemezsin şimdi sen ama az kaldı normale dönmene ..   ;D  :opucuk:
accık daha dayan ..  :basardim: :basardim:
hımm benim göbüşüm vardı zate hangisi hamilelikten ne kadarı benim eski göbüşüm hatırlamıyorum zaten 1,5 kg aldım . yani o da göbeğe gittiyse acaba mı diye düşündüm anam ne bilim merak ettim ..
böle göbeğimin içinden sanki damarlara biri elini değiriyor gibi oluyor .. bazende elektrik veriliyor ara ara az az ..
büyüyor mu demek bu yoksa bebiş mi hareket ediyor bana böle acaip hislerle mi belli oluyor ..
ama benim göbüş var bebiş hareketi için de çok erken ..
büyüyor mu acaba .. yine acaip sorularımdan biri sana  :toothy10: :toothy10:  hadi çöz bu bilmeceyi :k06: :love9:

Aytii

:ehi: :ehi:

özetliyim  :D seyirmeler ve karincalanmalarin olmasi çok normal bu dönemlerde  ::) benimde öyle olurdu  :love9: bebek büyüyo ve hareket ediyo ama bazi kadinlar hiç hissedemez bazisi hisseder ama anlamaz yani merak etme çok normal öyle hissetmen. mesela ben simdi koskoca bir bebek hissediyorum karnimda  :tongue3:  :k06: sanki elleri ayaklari karnimdan firlayacakmis gibi  :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mayıs , 2011, 18:23:29
:ehi: :ehi:

özetliyim  :D seyirmeler ve karincalanmalarin olmasi çok normal bu dönemlerde  ::) benimde öyle olurdu  :love9: bebek büyüyo ve hareket ediyo ama bazi kadinlar hiç hissedemez bazisi hisseder ama anlamaz yani merak etme çok normal öyle hissetmen. mesela ben simdi koskoca bir bebek hissediyorum karnimda  :tongue3:  :k06: sanki elleri ayaklari karnimdan firlayacakmis gibi  :laughing7:

hıh evet seyirme gibi .. kelime bu .. tarif eden kelime bu .. seyirme gibi oluyor ..
ayy inşallah ben de öle hissedeyim .. totoyu ordan oraya atsın sıpam .. yeterki büyüsün bi an önce aramıza katılsın  :tongue3:  :k06: :k06:  :love9:
yerim oğuzumu ben .. ayaklarını da ellerini de totosunu da  :love9: :love9:  :hungry: :hungry:
ay büyüsün .. büyüsün kuzum..
bakalım pearslarını göstercek mi yoksa şaşırtacakmı prenses mi çıkacak  :ehi: :ehi:
eskiden kafamı masaya koyup uyurdum şimdi kafamı koyunca masaya öle seyirme oluor ..
sanırım bebiş .. napıyon kızz diyor  :ehi: :ehi:  :love9:

banu_fth

4cm lik vücuduuyla bide sıkışıyo mu orda ..  :ehi: :ehi:  :love9: :love9: :nazar:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.