27 Nisan , 2024, 18:44:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cnm doktor erkekmi dedi size  ???
cok erken bence kaptirma kendini cnm en saglikli olani 16 haftada soyledigi  :k06: :k06:
bizimki artik baya buyuk oldugu icin tam belliydi  :k06:
sizinki daha fasulye  ;D hayirlisi cnm  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

oslemturgay

ya kızlar konuyla alakasız ama benim karnım kalınmış o ne demek doktorumuz ultrasyon fotografı çekerken dedi karnın kalın olunca bebegin görüntüsüde net olmadı dedi..şuan 25. haftada karınlarını şekilden şekile sokuyormus bnm bebegim sadece karnımın sağ alt tarafına seyrime yapıyor okadar. bende bi sorunmu var :honk:

Lă_Tăhzen!

İLK DEFA DUYUYORUM CANIM YAA AMA BI SORUN OLACAGINI ZANNETMIYORUM KARNININ KALIN OLMASI  :laughing7:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: oslemturgay - 24 Mayıs , 2011, 21:44:18
ya kızlar konuyla alakasız ama benim karnım kalınmış o ne demek doktorumuz ultrasyon fotografı çekerken dedi karnın kalın olunca bebegin görüntüsüde net olmadı dedi..şuan 25. haftada karınlarını şekilden şekile sokuyormus bnm bebegim sadece karnımın sağ alt tarafına seyrime yapıyor okadar. bende bi sorunmu var :honk:
cnm nasil yani cokm u kilolusun  ???
yada gobeginmi vardi ilk defa duydum ya  :icon_scratch:
bazi bebisler tembel olur  :k06: benimki 6.aya kadar kipirdamiyodu jkizimm sonra bir oynadi bidaha durmadi  :ehi: hele biraz bekle bakim  :laughing7:

oslemturgay

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 24 Mayıs , 2011, 21:51:34
bazi bebisler tembel olur  :k06: benimki 6.aya kadar kipirdamiyodu jkizimm sonra bir oynadi bidaha durmadi  :ehi: hele biraz bekle bakim  :laughing7:

yok canım kilolu degilim göbegimde yoktu ama hamilelikten sonra 4 kilo aldım haliyle göbeklendimde ama çogu hala anlamıyor bile hamile oldugumu kızımın kıpırdamasındada sorun yok hergün belli saatlerde kımıldıyorda işte bende sizin anlamadıgınız gibi göbek kalınlıgına taktım doktor aynen göbegin kalın dedi açıklama yapmadı zar gibi olmasınımı bekliyordu acep :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: oslemturgay - 24 Mayıs , 2011, 22:01:52
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 24 Mayıs , 2011, 21:51:34

yok canım kilolu degilim göbegimde yoktu ama hamilelikten sonra 4 kilo aldım haliyle göbeklendimde ama çogu hala anlamıyor bile hamile oldugumu kızımın kıpırdamasındada sorun yok hergün belli saatlerde kımıldıyorda işte bende sizin anlamadıgınız gibi göbek kalınlıgına taktım doktor aynen göbegin kalın dedi açıklama yapmadı zar gibi olmasınımı bekliyordu acep :toothy10:
bosver kiz doktor sacmalamis  :ehi: :ehi:

oslemturgay

Lă_Tăhzen!

prof. doktor aynur teşhisi koydu  bitmiştir  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Mayıs , 2011, 22:11:25
prof. doktor aynur teşhisi koydu  bitmiştir  :k06:
:ehi: :ehi: kiz napim ilk defa duydum  :toothy10:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kuzularrrrrrrr bende kızım ve benım bugun cekıldıgım resmımı koycammmmmmmmmmm :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

*•.¸♥gonca♥¸.•*

çok büyük cıkıyo yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :violent1:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

hmm herkeste ayni sey oluyo galiba

tinypic.com dan dene bakalim orda forum için olan linki at belki olur