HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 18 Eylül , 2010, 00:38:23
:k06: :k06: kizlar esim benden 10 yas buyuk amaaaaa tam bir delikanli ruhu varrrrr
cok saka eder sakalasirrrr beni kovalar evdeeee kizlarla oynarr deli gibiiii
görunus olarakta 33 yasinda gibi gözukmuyor kesinlikle
karaktere bagli herhalde
yaaaa ne guzel sizin esleriniz sizi uyariyor bu cok iyi o zaman birakmaz insan kendini tumden
benim esim hic bisi demiyo :ehi: :ehi: yiyom yiyom yiyom ye anacim yarasin diyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
rejim yapiyorum yazikk sanaaaa kuzum yiyemiyormusun bos ver be su rejimi al sen ye ye diyo tavuk budu uzatiyor bana gece 3 te :ehi:
keske sizin esler gibi olsaydi biraz uyarsa beni iyi olurduuuuuuuu bende birakmam böyleee kendimi yatti balik yan gider hesabi
bu herif bozuyo benim rejimleri zati :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: demekki her biri bir sorun bu eslerin  :ehi:
ama onalrsizda yapamiyoz iste Gözü kör olsun  :k06: :k06: :k06:

SiRiNe

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 18 Eylül , 2010, 00:41:13
Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 18 Eylül , 2010, 00:38:23
:k06: :k06: kizlar esim benden 10 yas buyuk amaaaaa tam bir delikanli ruhu varrrrr
cok saka eder sakalasirrrr beni kovalar evdeeee kizlarla oynarr deli gibiiii
görunus olarakta 33 yasinda gibi gözukmuyor kesinlikle
karaktere bagli herhalde
yaaaa ne guzel sizin esleriniz sizi uyariyor bu cok iyi o zaman birakmaz insan kendini tumden
benim esim hic bisi demiyo :ehi: :ehi: yiyom yiyom yiyom ye anacim yarasin diyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
rejim yapiyorum yazikk sanaaaa kuzum yiyemiyormusun bos ver be su rejimi al sen ye ye diyo tavuk budu uzatiyor bana gece 3 te :ehi:
keske sizin esler gibi olsaydi biraz uyarsa beni iyi olurduuuuuuuu bende birakmam böyleee kendimi yatti balik yan gider hesabi
bu herif bozuyo benim rejimleri zati :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: demekki her biri bir sorun bu eslerin  :ehi:
ama onalrsizda yapamiyoz iste Gözü kör olsun  :k06: :k06: :k06:

:ehi: :ehi:

aynennn aysecim

Balböceği

ya duygu bak aysenur acile gittik bana yemiyorsun falan dedi diyor eger ben bugun camasir kullandim elim ayagim titredi deseydim tamam laflari siralardi  :ehi: :ehi: bazen diyorumki herkesin eside senin gibimi diyorum ya kizlar cekilmez oluyor bazen  :'( bir koltukta otursak aman elimi ceker ayagimi ceker kafami ceker kendine diyomki yapma lastik topmuyum ben diyorum bir adam 24 saat saka yapip gulermi benim kocam guluyor anam bana takiliyor bazen zoruma gidiyor ya anlatsam roman olur  :ehi: :ehi: :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Eylül , 2010, 00:45:39
ya duygu bak aysenur acile gittik bana yemiyorsun falan dedi diyor eger ben bugun camasir kullandim elim ayagim titredi deseydim tamam laflari siralardi  :ehi: :ehi: bazen diyorumki herkesin eside senin gibimi diyorum ya kizlar cekilmez oluyor bazen  :'( bir koltukta otursak aman elimi ceker ayagimi ceker kafami ceker kendine diyomki yapma lastik topmuyum ben diyorum bir adam 24 saat saka yapip gulermi benim kocam guluyor anam bana takiliyor bazen zoruma gidiyor ya anlatsam roman olur  :ehi: :ehi: :ehi:
anliyorum seni edacim trajikomik aslinda tum bu yaptiklarida iste kafayi yer gibi guluyoz bazen  :tongue3:
ama iyi yaninida dusun, eger soguk olsaydi, konusmayi sevmeyen seninle ilgilenmeyen , dahami iyi olurdu  ::)
ben hep boyle avuturum kendimi, cogu zaman esime ömrümü yedin desemde  :ehi: :ehi:
her daim yüzümde tebessümü geri getirmeyi basariyor, iste sakaci yanlari bu açidan guzel  :) oyle diil mi ..

SiRiNe

:ehi: :ehi: :ehi: seni sinirlendiriyor demiiiiiiii biliyorum benim esimde yapiyorr kizinca dahada cok yapiyorrrrrrrrr
guzel isteeee endiseleniyor sana anam  az camasur suyu kullan :caca:  gerekli yerlerde kullan simdilik wc vs
mutfakta ben pek saglikli oldugunu dusunmuyorum hele bir arkadasim var bulasik deterjaninin icine koyuyor camasir suyunu bulasiklarini öyle yikiyor :-ooo :igrenc:

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 18 Eylül , 2010, 00:49:53
Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Eylül , 2010, 00:45:39
ya duygu bak aysenur acile gittik bana yemiyorsun falan dedi diyor eger ben bugun camasir kullandim elim ayagim titredi deseydim tamam laflari siralardi  :ehi: :ehi: bazen diyorumki herkesin eside senin gibimi diyorum ya kizlar cekilmez oluyor bazen  :'( bir koltukta otursak aman elimi ceker ayagimi ceker kafami ceker kendine diyomki yapma lastik topmuyum ben diyorum bir adam 24 saat saka yapip gulermi benim kocam guluyor anam bana takiliyor bazen zoruma gidiyor ya anlatsam roman olur  :ehi: :ehi: :ehi:
anliyorum seni edacim trajikomik aslinda tum bu yaptiklarida iste kafayi yer gibi guluyoz bazen  :tongue3:
ama iyi yaninida dusun, eger soguk olsaydi, konusmayi sevmeyen seninle ilgilenmeyen , dahami iyi olurdu  ::)
ben hep boyle avuturum kendimi, cogu zaman esime ömrümü yedin desemde  :ehi: :ehi:
her daim yüzümde tebessümü geri getirmeyi basariyor, iste sakaci yanlari bu açidan guzel  :) oyle diil mi ..

Haklisin katiliyorum benim esim 3 abisene de benzemiyor insallah benzemezde cok suratsizlardir selam sabahlari yoktur esimin cok guzel yanlari var bìiste bazen o hatirina katlaniyorum bazi seylere sakasina guler yuzlulugune pek fazla lafim yok insallah sonsuza kadar oyle olur  :amin: Ben hic cevremde nede kendi ailemde hamile bir kadina yalnizken veya baska birileri varken sundan ye bu daha yaraytisli is gorme yavas yuru aman korku filmi izleme et tavuk ye cok faydasi varmis ilk 4 ay bana hep sunu ye bunu ye uzman amca soyle diyor boyle diyor derdi simdi iyiz simdi de oglana takti anan seni tasiyamiyor bana gel diyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 18 Eylül , 2010, 00:50:15
:ehi: :ehi: :ehi: seni sinirlendiriyor demiiiiiiii biliyorum benim esimde yapiyorr kizinca dahada cok yapiyorrrrrrrrr
guzel isteeee endiseleniyor sana anam  az camasur suyu kullan :caca:  gerekli yerlerde kullan simdilik wc vs
mutfakta ben pek saglikli oldugunu dusunmuyorum hele bir arkadasim var bulasik deterjaninin icine koyuyor camasir suyunu bulasiklarini öyle yikiyor :-ooo :igrenc:

yok zaten sadece wc de kullaniyorum bulasiklara pek fazla kullanmiyorum lavaboya dokuyorum sadece ama camasir suyunu severim ace yi pek fazla degilde domestosu  :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

demi ama bak güzel yanlarida var caniimm pofpoflanmanin edacim :ehi: :ehi:
yok benim esimde bana bu zamana kadar ben tasidim hiç sikayet ettim mi bak sen 9 ay bana 9 dogurtucan diyor  :ehi: :ehi:
sankim ne agirlik tasidiysa delüüü :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

anan seni tasiyamiyor bana mi gel diyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

heheheheheheeheheheh

esimde kaymak tikardi agzima ekmekle ye ye ye diye hamileyken yaa yiyorumm derdim olmaz zayif dogarlar nasil yetecek yediklerin ikisine :ehi:
sistim tabiiiii :ehi:

SiRiNe

kizlar toyota reklamindaki ikiz kizlara bittimm reklamda gördum :ehi: :ehi:

toyotaaaaa gibi adam benim babammmmm diyorlar ya ikiz kizlar anamm onlar biraz buyuktu 11 yaslarinda felan benim cimcimelerimdemi öyle olurrrr ::)

Balböceği

Evt kizlar ya anan seni tasiyamiyor oglum bana gel diyor  :ehi: ya ne saniyorsa diyorki agirligi varmi diyor daha neki 428 gramdi en son tobe yarabbim  :ehi: :ehi: :ehi:

Duygu ayse cok sansliyiz demi kizlar bak birinize kocasina kaymak deper
birinize yemiyon diye kizar birimize sen tasiyamiyon ben tasiyim der  :ehi: :ehi: :ehi:

saka bir yana hepsini hep iyiligimiz icin diyorlar esim asla kizarak bisey soylemedi hamile kaldim kalali
:love3: :love3: :love3:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

maasallah canim pekte gzel cikmissin  :D :D :opucuk:
karnin cokta cikmamis ne guzel  :icon_thumright:

❤ հმzεlἶო ❤

tsk aysenurcum
sende cok guzel bir hamilesin
erkek bebekler belli ediyo kendini
bizim kiz yayvan duruyo halen karnim kucuk ama genis oldugu fark ediliyo
yakindan cekilmis resimlerde var ama kabul etmedi  ::)
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: •●♥_㋡ Cigdem ♥ Irem •●♥_㋡. - 30 Eylül , 2010, 13:08:53
tsk aysenurcum
sende cok guzel bir hamilesin
erkek bebekler belli ediyo kendini
bizim kiz yayvan duruyo halen karnim kucuk ama genis oldugu fark ediliyo
yakindan cekilmis resimlerde var ama kabul etmedi  ::)
tesekkurler Canimm  :opucuk: evet erkek bebekler de sivri olur derler bende oyle gercekten,
bebis topacik duruyor karnimda..  :binkybaby:
Yükleyebilirsen bakalim o yakindan olan resimlere de :hello2: