HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 17 Eylül , 2010, 23:53:39
Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 17 Eylül , 2010, 23:51:32
aman tek yırtılan göbeğin olsun ;D
ben hamileyken hergün yağlanırdım güreşe cıkcakmış gibi badem yağı süredım yıne de yırtıldı  :-[
hamileyken cokk fazla kılo aldım normalde çok zayıftım hamile kalmdan önce birden fazla kilo alınca çatlaklar oldu haliyle :( :(
vallah bende Krem ve ayrieten badem yagi kullaniyorum, simdilik ne bi kasinti oldu ne bi catlak cok sukur  :amin: :dontknow: insallah bundan sonrada olmaz.. olsada cok olmasin insallah  :laughing7:
aysenur sal kendi anam birak catlarsa catlasin  :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

böcüğün çok çatlakları var heralde kendine arkadas arıyor :ehi: :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Balböceği - 17 Eylül , 2010, 23:57:42
ben hamileyken hergün yağlanırdım güreşe cıkcakmış gibi badem yağı süredım yıne de yırtıldı  :-[
hamileyken cokk fazla kılo aldım normalde çok zayıftım hamile kalmdan önce birden fazla kilo alınca çatlaklar oldu haliyle :( :(
vallah bende Krem ve ayrieten badem yagi kullaniyorum, simdilik ne bi kasinti oldu ne bi catlak cok sukur  :amin: :dontknow: insallah bundan sonrada olmaz.. olsada cok olmasin insallah  :laughing7:

edacim cabalasamda napabilirim ki bende az umit ediyom iste  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 17 Eylül , 2010, 23:59:47
Alıntı yapılan: Balböceği - 17 Eylül , 2010, 23:57:42

edacim cabalasamda napabilirim ki bende az umit ediyom iste  :ehi:
Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 17 Eylül , 2010, 23:58:37
böcüğün çok çatlakları var heralde kendine arkadas arıyor :ehi: :ehi:
Nuray aysenur kiz kapali olunca ne biliyim catlaklar aklima gelmiyor en cok kafam kilo sorun  :ehi: :ehi:
onun icin benim en cok koltuk altlarimdan gogsume giden yerleri kasidim dirdirdilar  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Benden cok esim soyledi ilac alayim kullan uzman amcam soyledi dedi ama aman bosver dedim  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

çatlaklar için salyongoz kremi süper iyi geliyomuş  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Eylül , 2010, 00:03:01
Benden cok esim soyledi ilac alayim kullan uzman amcam soyledi dedi ama aman bosver dedim  :ehi: :ehi: :ehi:
bu eslerde ne var anlamiyorum hem cok seviniyolar,
hemde aman cok kilo alma seklin bozulmsin yirtilmasin deyip duruyolar  :violent1: benimkide ayni edacim  :laughing7:
bak simdi gicik oldum yine gidim esimi gicik ediyim az kolaysa o dogursun bakem :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 18 Eylül , 2010, 00:05:14
çatlaklar için salyongoz kremi süper iyi geliyomuş  ::)
ciddimi ben almistim dur kullaniyim  :k06: :k06:

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 18 Eylül , 2010, 00:05:36
Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Eylül , 2010, 00:03:01
Benden cok esim soyledi ilac alayim kullan uzman amcam soyledi dedi ama aman bosver dedim  :ehi: :ehi: :ehi:
bu eslerde ne var anlamiyorum hem cok seviniyolar,
hemde aman cok kilo alma seklin bozulmsin yirtilmasin deyip duruyolar  :violent1: benimkide ayni edacim  :laughing7:
bak simdi gicik oldum yine gidim esimi gicik ediyim az kolaysa o dogursun bakem :ehi: :ehi:

aynen aysenur esimde bana kiziyor fazla is yapma bak karnin sarkar soyle olur boyle olur diye  :k06: :k06: iyiki onlar hamile kalmiyor uzman amcayla dost olurduk hergun bahsederdik artik

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Sorma edacim... Cok bilmisler  :laughing7:
bulmuslar bizim gibi garilari begenmiyolar  :ehi: :ehi:

Balböceği

aysenur esinle yasin birbirine yakin demi bizim gibi  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Eylül , 2010, 00:29:03
aysenur esinle yasin birbirine yakin demi bizim gibi  :k06:
evet canim iki yas buyuk benden  ;D

Balböceği

Esimde benden iki yas buyuk bazen 30 yasinda bir insala evlenseydim yine aynisimi olur diyorum ya lastik top gibi ordan oraya savurup duruyor beni yaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:simdi anlatirken guluyorum ama uyuz oluyorum saclarimla oynuyor anasina benziyen birde kizimiz olurmu . gecenin 4 5 farketmez karnimda iki kafa  :toothy10: :toothy10: sukur yeme sorununu gectik artik israr etmiyor bende yemek yiyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Eylül , 2010, 00:32:23
Esimde benden iki yas buyuk bazen 30 yasinda bir insala evlenseydim yine aynisimi olur diyorum ya lastik top gibi ordan oraya savurup duruyor beni yaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:simdi anlatirken guluyorum ama uyuz oluyorum saclarimla oynuyor anasina benziyen birde kizimiz olurmu . gecenin 4 5 farketmez karnimda iki kafa  :toothy10: :toothy10: sukur yeme sorununu gectik artik israr etmiyor bende yemek yiyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hehehhehehe  :ehi: :ehi: cocuk iste cocuk bunlar  :ehi:
bende diyorum esime benim cocuk dogurmama gerek yok sen varsin bana yetersin diyom  :toothy10:
ayni vallah giz bunlar  :D benimkide, bugun acile gittik, bak iste yemiyon halsiz kaliyon  :tongue3:
tamam dedim artik diline düstüm ya yandim dedim  :tongue3: :tongue3: :ehi:

SiRiNe

:k06: :k06: kizlar esim benden 10 yas buyuk amaaaaa tam bir delikanli ruhu varrrrr
cok saka eder sakalasirrrr beni kovalar evdeeee kizlarla oynarr deli gibiiii
görunus olarakta 33 yasinda gibi gözukmuyor kesinlikle
karaktere bagli herhalde
yaaaa ne guzel sizin esleriniz sizi uyariyor bu cok iyi o zaman birakmaz insan kendini tumden
benim esim hic bisi demiyo :ehi: :ehi: yiyom yiyom yiyom ye anacim yarasin diyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
rejim yapiyorum yazikk sanaaaa kuzum yiyemiyormusun bos ver be su rejimi al sen ye ye diyo tavuk budu uzatiyor bana gece 3 te :ehi:
keske sizin esler gibi olsaydi biraz uyarsa beni iyi olurduuuuuuuu bende birakmam böyleee kendimi yatti balik yan gider hesabi
bu herif bozuyo benim rejimleri zati :ehi: