27 Nisan , 2024, 19:14:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

CeRoXiMo

cunfer_u : Sağol canım, göbekte basket topu var zannımca:) bunun da zevki ayrı gerçi ama artık çıksın diye dualara başladım:)
esra26 (eda_m) : İnşallah sağlıkla şişer göbüşler çıkar bebişler:)
Demet_dk : Özlerim tabi hamileliği ama cidden çok yormaya başladı ve ödemler çok fena :(
★DuYGu★ : kızı erkeği yok galiba, herkesin karnı farklı duruyor, bana herkes erkek di mi dedi durdu aylardır:) İki taneyi hayal bile edemiyorum, nasıl taşırdım, Allah onun da gücünü veriyor demek ki.
☆BaLboceqi☆ :Cidden kız erkek bebek anlaşılmıyor, kuzenimde hemen hemen aynı haftadayız, onda ne doğru düzgün göbek var ne de zorlanıyor taşımaya onu da kız, anlamadım ben bu işi :)

cunfer_u

Alıntı yapılan: yasmin35 - 25 Ağustos , 2010, 12:16:40
maşallah aynı benim gibi olmuşsun bende öleydim tank olmuştum artık dayanamıyodum çıksın diye dua ediyodum yakışmış ama cunfer sende hamilemisin kaç haftalık ne güzel ben hamile kalmak için ugraştıgını hatırlıyodum allah sağlıkla kucagınızda gösterir işallah

evet canım.. benimde oğluşum olacak allahın izniyle 23. haftadayız.  :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: cunfer_u - 26 Ağustos , 2010, 10:11:33
Alıntı yapılan: yasmin35 - 25 Ağustos , 2010, 12:16:40
maşallah aynı benim gibi olmuşsun bende öleydim tank olmuştum artık dayanamıyodum çıksın diye dua ediyodum yakışmış ama cunfer sende hamilemisin kaç haftalık ne güzel ben hamile kalmak için ugraştıgını hatırlıyodum allah sağlıkla kucagınızda gösterir işallah

evet canım.. benimde oğluşum olacak allahın izniyle 23. haftadayız.  :nazar: :nazar:
aramizda 2 gün var canim bizde bugün 22+5 olduk  :ehi:
maasallah iyi tutturmusuz  :toothy10:

{safişim}

kızlar buda ben doğuma gitmedenki gece şimdiden özledimhamileliği  :ehi: :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

Lă_Tăhzen!

hey gıdı gunler hey ilk gunlerde ozlenıyoda sonra unutuyosun kaç yasındasın canım merak ettım  :k06:

{safişim}

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 27 Ağustos , 2010, 14:21:18
hey gıdı gunler hey ilk gunlerde ozlenıyoda sonra unutuyosun kaç yasındasın canım merak ettım  :k06:
canım 26 ya gircem

yasmin35

safişcim maşallah karnın fazla büyümemiş benim kocamandı bende özlüyom hamileligi benimde oğlum 4. ayına gircek
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

ayy ayy eski günleri yaad edelim bari  :k06: bende gönderiyim bir iki foto  :k06: özledim o göbüsümü filan yaa  :k06: her ne kdr 4.aya yaklasıyor olsakda çok kutsal günlerdi..

doğumdan bir hafta önce :)

doğuma bir saat kala bulanık cıkmış ama göbüş meydanda  :k06:

yatağa yatmadan  :k06:

Demet_dk

GÖZDECİM ÇOK YAKIŞMIŞ HAMİLELİK  :nazar:

SiRiNe

gözdecimmm masaallahh

cok yakismisss sana gebelikkk

fistik fistik :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Demet_dk - 28 Ağustos , 2010, 19:34:02
GÖZDECİM ÇOK YAKIŞMIŞ HAMİLELİK  :nazar:

tşk ederim demetcim  :flowers: bende yakıştırmıştım valla  :k06:  :opucuk:

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 28 Ağustos , 2010, 22:41:51
gözdecimmm masaallahh

cok yakismisss sana gebelikkk

fistik fistik :opucuk:

sağolasın duygummmmm  :flowers:  :opucuk: heyy gidi günler  :k06:

can yine cannnn

artist  arkadaşım benim her halin çok güzel senin be :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
can dediklerim....

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: •·.·´¯`·.·• N€®M!N •·.·´¯`·.·• - 28 Ağustos , 2010, 23:30:00
artist  arkadaşım benim her halin çok güzel senin be :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

aşkımsın nerminin yaa kurban olurumm eksik olmaaa canikocummmmm  :flowers:

can yine cannnn

can dediklerim....

Lă_Tăhzen!