HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Demet_dk

AYSENUR ÇOK GÜZELSİN CANIM HAMİLELİKTE ÇOK YAKIŞMIŞ  :nazar:

CEREN SENDE ÇOK TATLI OLMUŞSUN TOMBİŞ TOMBİŞ  :nazar:

ŞİKAYET ETMEYİN ÖZLERSİNİZ BU ZAMANLARINIZI TEKMELERİ
Bİ YOLU OLSADA KEŞKE KARNIMA SOKSAM DERSİNİZ  :k06:

SiRiNe

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 25 Ağustos , 2010, 10:29:48
DAVUL OLDUM DAVUL BU KIZIN ÇIKACAĞI YOK  :ehi:

cerennnncim masaallah göbiseee
kiz benim kizlarda böyleydi yaaa yani karniin formu ayni bennnn
ama benimkisi iki kati gibi birseydi :ehi:
kiz cocuklari böylemi duruyo acaba karindaki :dontknow: :k06:

SiRiNe

aysecimm masaallahhh sana kilo almamissin pek :k06:

tum hamisler cok cicisinizz
:flowers:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kıs ben sollamısım asas davul ben olmusum :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

masallah ceren gobise demek kiz cocuklarinda gobis bole oluyor
benim karnim sivri duruyor hep  :k06: :k06: demek basta belliymis  :k06:

βαlκιz

maşallah maşalalh  allah nazardan saklasın

aşkmelegi sende koy bakalım ikiz göbegine  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 25 Ağustos , 2010, 21:08:31
maşallah maşalalh  allah nazardan saklasın

aşkmelegi sende koy bakalım ikiz göbegine  :k06:
benım göbegı görunce makınanın flası patlamıyo  ekrana sıgmıyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kıs evde tekım kıme resmımı cektırım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

eda yandan bıle cekılcek durumda dıy  :k06: :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

eşine çektir sonra bakalım saklama bizde  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

esımı bulsam ben resım cekecem ona desme yaramı balkız adam benı sısmıs görunce 2 ay daha gelmıyecek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

eda ne göbekmıs 2 saatte acılmadı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★