28 Nisan , 2024, 02:51:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

saide_melek

cok tesekkur ederim canim oyle oluyorr yaa daha gecen bu zaman gecmez diyordum artik gunler kaldi cok heyecanliyim yaa butun gunu kendimle ugrasiyorum kuafor eskiden bu kadar sIk gelmezdin ne oldu dedi dedim bebisim her an gele bilir surekli guzel gozukmem gerek butun gunu oje siliyorum yenisini suruyorum kafayi yedim galibaa :D:D:D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: saide_melek - 26 Temmuz , 2010, 16:44:53
cok tesekkur ederim canim oyle oluyorr yaa daha gecen bu zaman gecmez diyordum artik gunler kaldi cok heyecanliyim yaa butun gunu kendimle ugrasiyorum kuafor eskiden bu kadar sIk gelmezdin ne oldu dedi dedim bebisim her an gele bilir surekli guzel gozukmem gerek butun gunu oje siliyorum yenisini suruyorum kafayi yedim galibaa :D:D:D

hehe sımdı yat bebıs oldukdan nsra bıraz zor cnm...hele benımkı gıbı edepsız olursa yandın ben bı yüzüme kremı zor sürüyorum vallahı...facebook var mı cnm sende ??

SiRiNe

saide melek canim hamilelik cok yakismis cok cici olmussunuz Allah devamina erdirsinn hayirli dogumlar nasib etsin insaaAllah

**Gül**

Alıntı yapılan: AyseNur_MinikMucizeM - 26 Temmuz , 2010, 19:59:41
Bugun ogrendim kizlarrrrrr OGLUM olucakmis, Tosun pasam 18 haftalik olduuuuu ve cok saglikliymis...
henuz hiç kilo almadim sadece gobis cikti =)

Uploaded with ImageShack.us

Aysenur hayirli olsun oglusun Darisi kucagina almaya olsun insallah.
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

esra26

ayşenurcum hayırlı olsun canım maşallah paşalarr çoğalıyo  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Esra ve Gül tesekkur ederim kizlar... :)
evet pasalar cogaliyor galiba, saglikli olsunlarda tek  :amin: :nazar: :nazar:

.:.Zamansız.:.

3 adet göbüş fotosu linki tıkladıktan sonra tek tekk fotoların üzerine gelirseniz büyük halini görebilirsiniz :D :k06:

http://www.mypicx.com/07272010/fghsf/

saide_melek

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 26 Temmuz , 2010, 17:48:06
saide melek canim hamilelik cok yakismis cok cici olmussunuz Allah devamina erdirsinn hayirli dogumlar nasib etsin insaaAllah

tesekkurler canim allah razi olsun :D:D:D

saide_melek

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 26 Temmuz , 2010, 17:02:17
Alıntı yapılan: saide_melek - 26 Temmuz , 2010, 16:44:53

hehe sımdı yat bebıs oldukdan nsra bıraz zor cnm...hele benımkı gıbı edepsız olursa yandın ben bı yüzüme kremı zor sürüyorum vallahı...facebook var mı cnm sende ??

facebook var canim [email protected] beklerim :D:D:D

ZyNp

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 27 Temmuz , 2010, 17:04:16
3 adet göbüş fotosu linki tıkladıktan sonra tek tekk fotoların üzerine gelirseniz büyük halini görebilirsiniz :D :k06:

anammmm kuzu senın göbüş ne kadannn buyuk :D :D ıkız gıbı ama cok guselll

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Alıntı yapılan: ZyNp - 28 Temmuz , 2010, 09:13:06
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 27 Temmuz , 2010, 17:04:16

anammmm kuzu senın göbüş ne kadannn buyuk :D :D ıkız gıbı ama cok guselll

ya aslında fotoda öle yoksa fitbol topu kadar falan yani :ehi: dop gibi duruyor valla yayılmadım :ehi: yakından herkez küçük diyor karnıma..ayrıca dün nts de gördüklerimden sonra benim göbek halt etmiş...millet bence çıkaramamış dedim içimden :ehi:

Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 28 Temmuz , 2010, 10:01:27
koca göbek gülçin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şişkoooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayşe hanımmm ayşe hanım teeessüf ederim elbettt böyle kalacak değilizz :ehi: ince dal gibi olarız yine :ehi:

мiŁenα.

heee dal gibi olunuyor bekle sen :ehi: :ehi: :ehi:

en azından hamileyim deyip kilo sorun olmuyor doğumdan sonra ört pas etcek bahanede yok :toothy10: :toothy10:

Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 28 Temmuz , 2010, 13:12:54
heee dal gibi olunuyor bekle sen :ehi: :ehi: :ehi:

en azından hamileyim deyip kilo sorun olmuyor doğumdan sonra ört pas etcek bahanede yok :toothy10: :toothy10:

anayımmmmm ben anaaaaaaa :ehi: dana besliyorum :ehi: desek olmuyormu :ehi:

мiŁenα.