28 Nisan , 2024, 00:33:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

elif35

bende hamile kaldığımdan beri hiç bakmıyorum kendime hamile kalamdan önce eşimn geliceğine yakın makyajımı yapar sofrayı hazırlar onu beklerdim dışarı çıkarız belki diye hazır beklerdim şimdi ise peeeehhhhh o kadar saldımki kendimi anlatamam içimden yapmak gelmiyor amann diyorum boşver nasılsa evdeyim kim ne dicek bana diyorum bunaldım iyice inşallah doğumdan sonra bebeğim uslu olurda böyle devam etmem

мiŁenα.

canım benim lohusalık dönemi belkiii bunaltıcı geçer sonrası aynı eskisi gibi oluyor...

Bir daha hamile kalırsam kimseyi kafama takmadan süper birşekkilde geçircem :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

saide_melek

Valla bakmak lazim ne kadar hamile oluyoruz ki ben her zaman guzel hamile olmayi hayal ederdim bence beceriyorum cok sukur fazlada kilo almadim ilk basta cok kotuydu sorunlar kayinvalideyle falan artik kimseyi takmiyorum bak oglumda tekmeliyor hosuna gitti ;)

Balböceği

Ben simdiden dogumdan sonra taktim kiloya kilo vercem
sonra temizlik yapacam sonra kizimi kucagima alcam Turkiyeye tatila gitcez ananeye tabi ne zaman
seneye hepsi  :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

saide_melek  insanın yapısı iste eğer çevre kötü yönde etkiliyorsa insan etkileniyor hemde haileyken daha fazla..

ben evden çıkmıyordum  resmen hapsetmiştim kendimi :'(

saide_melek

valla gezmek lazim kimseyi takmicaksin bunu ogrendim hayat bize bir kere veriliyor iyi yasamak guzel yasamak lazim kilolarimida daha sonra vericemde catlamis gobegim azicik onlari napcam bilmiyorum onlar hayb olmaliki onumuzde ki sene anltalyaya tatile gidelim :D

мiŁenα.

ayenn öle bende yeni anladım hayatta kimseyi takmamayı..

onun için pişmanım 9 ayın 4 -5 ayı bunalımda geçti ;D

salyangoz kremi iyi diyorlar herşeye alıcam bende dene onu istersne

.:.Zamansız.:.

alın size şiş ayak fotosu :ehi: allaaam sen koru tibeee yarabbim :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayakların şiş ama bakımlı bacım ne guzell  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 16 Temmuz , 2010, 18:09:56
ayakların şiş ama bakımlı bacım ne guzell  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ay süsümden geri kalırmıyım kız siboşum...valla süpriz doğum olursa çocuğu diilde paçoz doğuma giderim diye korkuyorum :ehi:

inmiş hali o ayakların ayrıca :y25:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cadogum cantana koy makyaj malz falan filan benim gibi ben koydum valla dogumdan sonra iki suslenirm resim cekilcez dimi öle soluk cıkmamız lazım arzuyada söledim benle dalga gecti sac sekillendiricine koy diyo bana  :k06: :k06: :k06:

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 16 Temmuz , 2010, 18:13:23
cadogum cantana koy makyaj malz falan filan benim gibi ben koydum valla dogumdan sonra iki suslenirm resim cekilcez dimi öle soluk cıkmamız lazım arzuyada söledim benle dalga gecti sac sekillendiricine koy diyo bana  :k06: :k06: :k06:

valla koymak lazım şekerim o fotolar hatıra kalacak mosmos çıkmayalım :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

**fatoş**

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 16 Temmuz , 2010, 18:05:16
alın size şiş ayak fotosu :ehi: allaaam sen koru tibeee yarabbim :ehi:

kızz allah emi koyacak başka yerini bulamadınmı  :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.