HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: saide_melek - 14 Temmuz , 2010, 09:48:16
Cok tesekkur ederim canim sagolasin ama bu gunden sanki yalanci sancilarmi ne hiss ediyorum :D ailemde her kes bikti bendne surekli bir seyler cikariyorum dogursamda her kes kurtulsa ;)
2 hafta sonra her an gelebilir sen iki hafta daha sık dişini ;D ;D ;D

oğluşun olcak sanırsam.. ;D

biraz erkenci oluyrlar ;D ;D ;D ;D

:love9: :love7: :love9:

saide_melek

valla canim erken olsun ama saglikli olsun korkuyorum :(

мiŁenα.

korkma canım rabbim herşeyin hayırlısını verir. :amin:

benim oğluş 38+2 yken doğdu sezeryanla oldu kordon dolanması vardı...

Erken geldi ben normal çok istiyordum ama nasip olmadı ..
:suclu: :suclu: :suclu:

Rabis

cok guzelsın canım facebooktada bakmıstım zaten!benım gobus daha cıkmadı:(
:)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

vallahi erkekler hem hareketli hemde aceleciler  :ehi: rüzgarda 36.haftaya 1 gün kala doğdu..kesesini patlaşmış kerata otomatikman suyum bitmiş tabi..allahıma şükürler olsun ki oğlum şimdi kucağımda :) aman canım sen sen ol çoooook dikkat et..özellikle akıntılarına ve tuvalete çıkma aralıklarına allah muhafaza..

saide_melek

Vallaha ne zaman gelirsen gelsin saglikli gelsinn sizin bebeklerinizide rabbim her zaman korusun insallah her kesin bebegini tabii ki  :amin: :amin: :amin: dogumu dusununce midem karisiyor korkudan ama hamilelikte guzel ben sevdim bebegim gelsin dahada sevicem insallah  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

ırmak184

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

saide maşallah zaten güzelsin hamilelikte çok yakışmış canım

мiŁenα.

bazı hamileler kendini salar ;

bazıalrı daha şık olur daha bakımlı olur..

ben ara ara salıyordum kendimi;ben dışarı gezmeye bile gitmek istemiyordum...

ruhsal bunalıma sookuyordum kendimi, zaten gebelik dönemimin bazı bölümleri çok sinirli ve agresif geçti ;D

onun için hamilelerin daha özenli daha aktif olması lazım... :basardim:

DİLVİN

saide maşallahh çok yakışmış hamılelıkk  :nazar: :nazar:

senı böle görünce tekrar hamıle kalasım geldi  :tongue3:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

elif35

Alıntı yapılan: αყşҽ_ - 15 Temmuz , 2010, 20:37:08
bazı hamileler kendini salar ;

bazıalrı daha şık olur daha bakımlı olur..

ben ara ara salıyordum kendimi;ben dışarı gezmeye bile gitmek istemiyordum...

ruhsal bunalıma sookuyordum kendimi, zaten gebelik dönemimin bazı bölümleri çok sinirli ve agresif geçti ;D

onun için hamilelerin daha özenli daha aktif olması lazım... :basardim:

ayy aynı ben ayşe hiç bişey yapmak istemiyorum evden çıkmak istemiyorum kendime bakmıyorum 3 haftadır kuaföre gitçem kaş-bıyık olayı orman gibi oldum ama sanki biri beni tutuyo yaa o kadar asosyal oldumki hamile kaldığımdan beri hiç böyle değildim ben doğumdan sonrada devam ediyormu böyle sıkıntılar  :caca:

мiŁenα.

canım hamilelikte normalde insan daha şevkle kendine bakıyor ama benim hamileliğim zor geçmedi ama yüküm çoktu kayınvalifem hastaydı evin işi yemek vs lüxüm yoktu eşşim şehir dışına gidiyordu ..bunalıma giriyordum..

eşim burdayken allah razı olsun binlerce kez her işimi yapıyordu evi o temizliyordu ben yapabilirsem yemek yapıyordum yapamazsam sorun yoktu..ma kayınvalidem vs öle degildi.

doğum yaotıktan sonra nitekim kendimi toparlayana kadar biraz saldım..1o kilom dğumda gitti ama 13 kilo fazlaam vardı.

lkıyafetlerım olmuyordu bu beni çıldırtıyordu,(2 hafta sürdü sonra olmaya başladılar)

gece uyku yok eymen 40 kadar sorunluydu..aynı ruh gibi dolaşıyordum...

kuaför ablam gidemiyordum yanına..yada annmelre gdiyorduk kaş bıyık yada saç bakımı yapcagına ben uyumayı tercıh ediyordum orda :ehi:

ama şuan öle değil kendime özen gösteriyorum hatta daha bakımlı olmaya çalısıyorum..

artık kadın oldugumu daha çekici olmam gerektiğinn farkındayım herşey normale döndü yani :k06:

Lă_Tăhzen!

hamıleyken daha cok kendıme vakıt ayırıyodum şimdi çocuktan olmuyor 2 aydır kaslarım kuafor elıne degmedı :( çok kotu hıssedıyorum kendımı dısarı cıkmak istemıyorum doktordan doktora ancak :(

yasemin..

mrb kızlar hamilenin her hali güzel ben bütün hamişleri ve kendimi seviyorum bu bir sürec gecici durum sonunda hepimiz eskiye geri dönüyoruz ben kendime bakıyorumda benimde eşim seyehatlere gidiyo sehir dışına o yokken bende bunalıma giriyorum cok can sıkıcı oluyo :cildir: