27 Nisan , 2024, 23:27:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

elif35

°o.O євяυ O.o°

ayy bu ne elifcim kilon yok maşallah göbiş olmasa hiç anlaşılmaz hamiş olduun :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

masallahhh benim dünürümeee  :k06: :k06: :k06: :k06:

cok tatlı kız göbişinn üst bluzunde hosuma gitti heee  :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayyyyyyyy bayıldım hepinizin resmine rabbim bizede nasip eder inşallah
ya kızlar fotoları silmeseniz sonradan çoğunun sadece gobişi var nasıl olsa
ben çok seviyorum bakıp bakıp dua ediyorum isteyen arkadaşlarımla birlikte banada nasip et Allahım diye

KybeLe

Kızlar buda bizim göbüşümüz 24+2  :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Oğluşuuumm :)

elif84

26 Haziran , 2010, 14:04:01 #740 Son düzenlenme: 26 Haziran , 2010, 14:09:54 elif84
evet yaa bende yeni baktım bu konuya bikaç foto görebildim diğerlerini silmişiniz merak etmiştim kaçıncı ayda karnımız ne kadar oluyo bizde 14+1 olduk cok az karnım cıktı ama farkedilmiyo henüz

Pınar86

elif35 ve kybele Maşallah cok tatlı göbüşleriniz var :)

elif35 sana ayrı bir maşallah sanki hiç kilo almamış gibisin ne güzel formun yerinde :)  :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

elif35

Alıntı yapılan: Pınar86 - 26 Haziran , 2010, 14:25:53
elif35 ve kybele Maşallah cok tatlı göbüşleriniz var :)

elif35 sana ayrı bir maşallah sanki hiç kilo almamış gibisin ne güzel formun yerinde :)  :nazar:

saol canım 34+4 oldum 10 kilo aldım daha herkes aynısını söylüyo karnın olmasa hamile olduğun anlaşılmıyo diye göğsüm kabarıyor zaten büyüdüler iyice büyüyor  :k06:

elif35

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 26 Haziran , 2010, 12:36:36
masallahhh benim dünürümeee  :k06: :k06: :k06: :k06:

cok tatlı kız göbişinn üst bluzunde hosuma gitti heee  :ehi: :ehi: :ehi:

:k06: :k06: hee kocişimin evlilik yıldönümü hediyesiydi geçen sene aldıydı yarın nişan var da ne giysem diye düşünürken gözüme takıldı giydim anaa tam geldi  :k06: nasıl sevindim hamile kalmadan önceki kıyafetimi giysim  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

elif35 Maşallah  ya tam hamileyken olmak istediğim gibisiniz hele kybele ne kadar zayıfsın,inşallah bende böyle olurum,hayırlısıyla bi hamile kalsam

KybeLe

Sağolun kızlar ben sadece 4kilo aldım göbüşümüz büyüdü bi işte. Bundan sonra alırım herhalde ;))
gültanesi canım insallah sen de en kısa zamanda güzel haberler verirsin bizlere. dualarım seninle cnm  :amin:
Oğluşuuumm :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: KybeLe - 26 Haziran , 2010, 18:28:36
Sağolun kızlar ben sadece 4kilo aldım göbüşümüz büyüdü bi işte. Bundan sonra alırım herhalde ;))
gültanesi canım insallah sen de en kısa zamanda güzel haberler verirsin bizlere. dualarım seninle cnm  :amin:
Allah razı olsun canım bayıldım göbüşüne arkadn normal insan gibisindir ne güzel 24 haftaya göre 4 kilo çok iyi en fazla 4 daha alsan süper doğumdan sonra tığ gibi olursun inşallah

fıstık

HAMİLELİK HERKESE YAKIŞIYO CANIM

ALLAH HEPİNİZİ Bİ AVAZDA KURTARSIN CANLARIM :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

26 Haziran , 2010, 18:51:21 #748 Son düzenlenme: 12 Temmuz , 2010, 00:15:46 ♣♣♥♥♥EbUş♣♣♥♥♥
buda kızımla ben 22+2  :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ebrucum sende çok tatlısın ne güzel ya inceciksiniz
sadece tatlı bir göbüş var