29 Nisan , 2024, 00:25:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

geçen pazar piknikte çekilen bir foto 26+1 olduk :D

elif35

kız maşallah göbek büyümüş ben 30 oldum senin kadar göbüşüm yok benim dur bende çekip ekliyeyim bari heveslendim  :k06:

elif35

bu da YAĞMUR'um ve ben 30 haftalık olduk kızımla az önce çekildim

βαlκιz

maşallah maşallah kocaman olmuş göbişler
:nazar: :nazar: :nazar: elif senin karnın sivri gibi ondan küçük görükebilir  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

elif35

evet hiç kimse bana 7 aylık olmuşsun demiyo badi giydiğim zaman falan karnım sanki daha 5-6 aylık anca inşallah bundan sonrada çok büyümez de nefes almakta zorlanmam şimdi ufak ama bu halde bile nefes alırken zorlanıorum hele de yol yürüdümmü Allaahhhh nefes nefese kalıyorum sanki biri beni kovalamış da ben kaçmışım gibi  :k06:

.:.Zamansız.:.

26 Mayıs , 2010, 15:06:18 #665 Son düzenlenme: 26 Mayıs , 2010, 15:19:38 .:.Zamansız.:.
sanada maşallah elifim, yok kısss seninde var göbüşün ben senden fazla yiyorum ondandır :ehi: göbeem genişçene benim :ehi:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: elif35 - 26 Mayıs , 2010, 13:55:14

bu da YAĞMUR'um ve ben 30 haftalık olduk kızımla az önce çekildim
maşallah göbişe bende 30 haftalığım ama benim göbiş senden beter almış başını gidyo arkadaşım
can dediklerim....

Balböceği

saide_melek

Uploaded with ImageShack.us

buda benim resimlerim ama 3 hafta onceki :D

Pınar86

Maşallah canım cok yakışmış, coook şeker olmuşsun  :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

AŞKIMCIM SCS

keşke benimde bebişim olsada bende sizinle paylaşsam ne güzel maşallah :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Pınar86

Canım üzülme böyle Rabbim nasip eder inşallah  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

AŞKIMCIM SCS

inşallah allahım hayırlısını versin bazen herkese imreniyorum :crybaby2: :sad1: :crybaby2:

AŞKIMCIM SCS

olmuyo belki bu ay tutar ben gecen ay düşük yaptım bebiiş tutunamadı benim kan degerlerim düşük cıkıyo 30 larda oda düşüyo  :honk: :honk: