HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

AککORTįє

betüşcüm çok şeker olmuşsun çok yakışmış maşallah  :nazar: hayırlısıyla az kaldı  ::)

Pınar86

gercekten cok yakışmış maşallah çok şeker olmuşsun :) :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

betüs26

ırmakçım evet az kaldı bilemiyorum 15 kilo aldım  çoğu kiş çok değil  15 kilşo diyo ama bende anlayamıyorum şöyle bir bakınca cidden çok almışım gibi geliyo bana olsun ama oğlum sağlıklı o 3 kilo olmuş bakalım ne kadar doğucak bu arada kızın nasıl canım benimmm

ilknur canım nasılsın poyraz nasıl  10 gün falan kaldı nasipse

pınarcım sen nasılsın çok sağol canım                                         

Balböceği

Alıntı yapılan: betüs26 - 17 Mayıs , 2010, 01:17:28
<script src='http://img35.imageshack.us/shareable/?i=grnt020ck.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
ana betus cok guzel gorukuyon kizzzz  :k06: valla sekerim cok sekersinnn  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

betüş masallahhhh cok tatlı olmussun  :nazar: 15 kilo cok fazla degil ama vucudun şişmiş olabilir bazı hamilelikte olabiliyomus benim arkadasıma öle söledi doktoru
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

miray

Alıntı yapılan: betüs26 - 17 Mayıs , 2010, 01:08:40

Uploaded with ImageShack.us
BETÜŞÜM MASALLAH  :nazar:
CANIM BİRAZ KİLO ALMISSIN AMA YÜZDEN GÜZELLEŞMİŞSİN SANKİ DAHADA  :nazar:  :nazar:  :k06:  :k06:
COK TATLI OLMUSSUN YAKISMIS GERCEKTEN  :nazar:
ZATEN DOGUMDA 7-8 KİLO GİDİYO BOSVER SALLA KİLOLARI  :muzz:
RABBİM HAYIRLISIYLA KURTARSIN İNŞŞ
AZ KALMIS ARTIK DUALARIM SENİNLE TATLIMMMM  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

ırmak184

Alıntı yapılan: betüs26 - 17 Mayıs , 2010, 23:14:15
ırmakçım evet az kaldı bilemiyorum 15 kilo aldım  çoğu kiş çok değil  15 kilşo diyo ama bende anlayamıyorum şöyle bir bakınca cidden çok almışım gibi geliyo bana olsun ama oğlum sağlıklı o 3 kilo olmuş bakalım ne kadar doğucak bu arada kızın nasıl canım benimmm

bende 17 kilo almıstım  :k06:  :k06: doguma yakın birazda siskinlik oluyor ondan sanırım fazla gözüküyor..kızım iyi cok şükür cok seker oldu teyzesi cookkk..

betüs26

evet çok şeker olmuş allah bağışlasın canım
miray hiç görüşemiyoruz canım nasılsın büşra nasıl inşallah iyidir duaya çok ihtiyacım var allah razı olsun çok öptüm :-*
sibelcim şişlik yok elimde yüzümde ama dünden beri biraz ayaklarım acımaya başladı oda normal az kaldı ama göbiş büyük baya benim
balböceğim sende çok şekersin teşekkür ederim bu forumdaki herkez ŞEKER zATEN SENİN NASIL GİDİYO

Pınar86

Alıntı yapılan: betüs26 - 17 Mayıs , 2010, 23:14:15

Allaha şükürler olsun canım iyiyim bizimde 44 günümüz kaldı kısmetse :) Herkese hayırlı kolay doğumlar dilerim :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Balböceği

hayirlisyla bi dogurunda sira bizede gelsinnn  :k06: :k06: :k06:

kolay dogumlariniz olsun kizlarrr  :hello2: :hello2: :hello2:

betüs26

canım sizede maşallah allah nazardn saklasın büyümüşsünüz sizde :nazar: göbişte büyümüş ;)

arzuhatem

sibelciğim maşallah baya belli oluyoo göbüşş allahım hayırlsııyla sağ salim bbebeğini kucağına almayı nasipe der inş. amin
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: betüs26 - 21 Mayıs , 2010, 00:40:37
canım sizede maşallah allah nazardn saklasın büyümüşsünüz sizde :nazar: göbişte büyümüş ;)
amin canım  :amin: büyüttük göbişi rabbim hayırlısıyla kucagımıza almamızada nasip eder inşallah  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: arzuhatem - 21 Mayıs , 2010, 08:20:44
sibelciğim maşallah baya belli oluyoo göbüşş allahım hayırlsııyla sağ salim bbebeğini kucağına almayı nasipe der inş. amin
arcummm sonunda belli olmaya basladı yeni yeni cıkıyo  :k06: amin canım cmlemiz inşallah saglıcakla alırız bebişleri kucagımıza  :amin: :nazar: :nazar:

arzuhatem

canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn