HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Pınar86

Saide'cim gercekten cok cici olmuşsun maşallah  :nazar: ama sanırım birazcık kilo aldık profil resminde cok zayıf görünüyorsun burda biraz daha toplu ayıptır sorması kaç kilo aldın  :D
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

saide_melek

kilo aldikta 6 kilo ama fazlada iyi beslenmiyorum doktorum kizdi :( sen kac kilo aldin cnm ?

Pınar86

Alıntı yapılan: saide_melek - 17 Nisan , 2010, 13:24:31
kilo aldikta 6 kilo ama fazlada iyi beslenmiyorum doktorum kizdi :( sen kac kilo aldin cnm ?

canım ben 26 haftalıkken 10 kilo almıştım daha bu ay gidemedim haftaya randevum bakalım duba olmaya yaklaşmışmıyım? ;D
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

ѕєν∂α¢αη

ayva göbekli olmuşsun Saide :) yakışıyor hamişlik bi annelik ifadesi var yüzünde :))

Uploaded with ImageShack.us

gülfer

canım hamişlik çok yakışmış  :)

azzze

.:.Zamansız.:.

yasmin35

maşallah göbek güzel ve beyazlar yakışmış neler yapıyon ben yokum cumadan sonra dinlencem izne çıkıyom
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

Alıntı yapılan: yasmin35 - 28 Nisan , 2010, 09:57:07
maşallah göbek güzel ve beyazlar yakışmış neler yapıyon ben yokum cumadan sonra dinlencem izne çıkıyom

iyiyim öznurcum saol canım benim...
canım erken değil mi ..hayırdır artık zor mu oluyor canım arkadaşım :(

yasmin35

evet canım artık baya zorlanıyorum vücut ağırlaştıkça dahada zor oluyo bacaklar ayaklar atık isyan ediyo dinleneyim artık napalım doğumda alayım istiyodum izni ama olmadı dayanamadım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

Alıntı yapılan: yasmin35 - 28 Nisan , 2010, 10:26:59
evet canım artık baya zorlanıyorum vücut ağırlaştıkça dahada zor oluyo bacaklar ayaklar atık isyan ediyo dinleneyim artık napalım doğumda alayım istiyodum izni ama olmadı dayanamadım

ayy kuzum senin ve bebeğinin sağlığından daha önemli değil canım arkadaşım hiç bişi..güzelce dinlen..griemiycekmisin siteye fazla evde net varmı? özlerim ama ben seni :(

yasmin35

evde net yok ama en kısa zamanda alıcaz taşındık ondan yok bi süre görüşemicez canım istersen özelden faceni ver ekleyim seni oraya resimlerimi koyuyom bakarsın ne dersin

KybeLe

zamansız maşallah göbüşüneee ve eylül'e :nazar:
Oğluşuuumm :)

°o.O євяυ O.o°

ayy zamansız bebiş ve sen harikasınız ;) :opucuk: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: