27 Nisan , 2024, 23:30:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

ѕєν∂α¢αη

Uploaded with ImageShack.us

{safişim}

ohhhhhh maşallah canım çok tatlı görünüyosun oğlunla  :k06: :k06: :k06: :flowers: :flowers: :flowers:

yasmin35

maşallah canım çok tatlı duruyon çok yakışmış hamilelik hem böle göze batan bi kiloda yok ki canım sen benden 1 hafta öndesin canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

can yine cannnn

yağmurcum maşallah sana kuzucuk bayağı büyümüş :nazar: :nazar: :nazar:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ѕєν∂α¢αη - 01 Nisan , 2010, 22:55:25
bu da bizz :) 29+3

sevdacancım ayına göre hiçte kilo almamassın maşşalah sana canım çok yakışmış hamişlik
can dediklerim....

betüs26

Alıntı yapılan: ѕєν∂α¢αη - 01 Nisan , 2010, 22:55:25
bu da bizz :) 29+3

canım maşallah yakışmış sanada hamilelik ama ciden kilolu değilsin bencede gayet iyisin :nazar:

ѕєν∂α¢αη

çook teşekkür ederimm anne ve adayları arkadaşlarım :) 5 kilo aldım şimdilik ama boyum kısa işte onu sorun yapıyorum. 10 kiloyu geçmemem lazım ki doğuma 2 ay kadar kaldı almam herhalde di mi inşallah :))

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

masallah sibelim cok yakismisss sana hamilelik kilo da aman aman almamissin  :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgι  ●CAnsekeriM● - 04 Nisan , 2010, 23:36:59
masallah sibelim cok yakismisss sana hamilelik kilo da aman aman almamissin  :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk:
canım ben kilo almaktan öte verdim bu son aydada ne aldım ne verdim aynı kilodayım  :k06: inşş bundan sonraki aylardada almam cünkü yapımdan dolayı hemn kilo alıyorum ama hemen veremiyorum  :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

can yine cannnn

ÇOK TATLI OLMUSSUN ÇOK YAKIŞMIŞ SİBELCİM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

βαlκιz

maşallah kızzz çok iyisin karnınaa maşallah sivri dime sivri olunca erkekmi derlerdii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 04 Nisan , 2010, 23:45:39
maşallah kızzz çok iyisin karnınaa maşallah sivri dime sivri olunca erkekmi derlerdii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tesekkür ederim canımm evet sivri cıkıyo karnım  :k06: :k06:

elif35

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 02 Nisan , 2010, 09:37:43

çok teşekkür ederim canım aslında daha büyükte kazak kalın ya biraz küçük gibi göründü artık belli oluyo iyice otobüste bile yer veriyorlar artık bana  :ehi: :ehi:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: yağmur10 - 04 Nisan , 2010, 23:57:56
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 02 Nisan , 2010, 09:37:43

çok teşekkür ederim canım aslında daha büyükte kazak kalın ya biraz küçük gibi göründü artık belli oluyo iyice otobüste bile yer veriyorlar artık bana  :ehi: :ehi:
VERECEKLER TABİ 2. CAN TAŞIYOSUN   :icon_thumright:
can dediklerim....