27 Nisan , 2024, 20:00:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

yasmin35

kızlar yukardaki resimde 27+5 günlüküm ve 82 kiloydum en son yakın zamanda tartılmadım :(
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

elif35

oy maşşallah herkesin göbekler almış başını gidiyo ben 21+4 oldum benimki deçıktı artık bende ekliyeyim resmimi bari artık  :laughing7:

elif35

elif35

gene kodunu yüklemişim  :ehi: olsun oradan bakarsınız artık kazak biraz kalın aslında biraz daha büyük kazağı çıkarmya üşendim  :k06:  21+4 gün = 4.5 kilo

yasmin35

iyi çıkmış göbek canım seninde

elif35

çıktı vallaha teyzesi büyüdü zaten kıpır kıpır artık hiç durmuyo gece bile bir o yandan vuruyo bir bu yandan vuruyo kıızm doktorun dediği gibi bayağı bir oynak  :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım benimm masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

yasmin rabbim nazardan korusun cok güzelsinsin masallahh  :nazar: :nazar:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: yasmin35 - 30 Mart , 2010, 14:59:51
iyi çıkmış göbek canım seninde

oyyy öznurum ne güzle çıkmış karnın yesin teyzesi tosununu ayyy  :hello2: :hello2:
canımm allahım nazarlardan saklasın... :opucuk:

yağmurcum seninde göbüşün çok tatlı maşallah
pemviş pembiş güzel yakışmış birde  :laughing7:

yasmin35

çok sağolun kızlar o sizin güzelliginiz çok teşekkür ederim ama sanki futbol topu yutmuşum öle duruyo

elif35

Alıntı yapılan: yasmin35 - 31 Mart , 2010, 12:04:31
çok sağolun kızlar o sizin güzelliginiz çok teşekkür ederim ama sanki futbol topu yutmuşum öle duruyo

gerçekten ozaman erkeklerde karın sivri kızlarda yayvan olur derler doğruymuş....sibelinde erkek basketbol topu gibi diyor seninde erkek top yutmuşummgibi diyon benim kız benimkide yayvan geniş açıyla büyüyo karnım  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

ÖZNUR MAŞALLAH CNAIM BÜYÜMÜŞ PAŞA  :nazar:

YAGMUR BEN KARIN GOREMEDIM MASALLAH SENDE CITI PITISIN KILO ALMAMISSIN:nazar:

:love9: :love7: :love9:

elif35

Alıntı yapılan: ๑ AyŞe ๑ - 31 Mart , 2010, 13:40:21
ÖZNUR MAŞALLAH CNAIM BÜYÜMÜŞ PAŞA  :nazar:

YAGMUR BEN KARIN GOREMEDIM MASALLAH SENDE CITI PITISIN KILO ALMAMISSIN:nazar:

4.5 kilo aldım şimdiye kadar bana çıkmış gibi geliyor ama 5.5 aylık olanlara göre biraz ufak gibi ben zaten önceden de kilo sorunu yaşamadım hiç 1-2 öğün atlıyayım hemen kilo veririm bende hafif basen sorunu var o yüzden çok kilo almak istemiyorum aldım mı basenden alıyorum ben ve vermesi ölüm oluyo

мiŁenα.

kız sanırsam seninki basenden alman normal :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

sağol ayşecim senin paşa nasıl uslumu bari üzmüyo demi annesini