HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

ZyNp

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 19 Mart , 2010, 16:22:24
GOBISIN GUZEL DURUYOR ÇOK FAZLA KILO ALMAMIŞSIN  :icon_thumright:

sibelcim sadece göbeğimde birikti herşey 5 kilo aldım 16. haftam çok aldım sanırım :k06:

ZyNp

şişko şikooo şiişşkooo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 19 Mart , 2010, 16:24:56

sibelcim sadece göbeğimde birikti herşey 5 kilo aldım 16. haftam çok aldım sanırım :k06:

OLSUN CANIM SAGLIKLI OLDA TABI NORMAL DOGUM DUSUNUYORSAN ILERDE DAHA DIKKATLI OLMALISIN  :k06: :k06:

Alıntı yapılan: ZyNp - 19 Mart , 2010, 16:26:29
şişko şikooo şiişşkooo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :flowers:

kızzzz şşşş morelimi bozma :y25: ağlarım haa allah çarpar şişersin  :ehi:

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 19 Mart , 2010, 16:27:15
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 19 Mart , 2010, 16:24:56

OLSUN CANIM SAGLIKLI OLDA TABI NORMAL DOGUM DUSUNUYORSAN ILERDE DAHA DIKKATLI OLMALISIN  :k06: :k06:

evet canım normal düşünüyorum sanırım daha dikkatli olsam iyi olucak :D

ZyNp

ağlama kıss şaka yapıom bende 55 olmusum :D:D aynı sayılırız bende şişkoyum şişkoo zynp şişkoo zynp

Alıntı yapılan: ZyNp - 19 Mart , 2010, 16:34:22
ağlama kıss şaka yapıom bende 55 olmusum :D:D aynı sayılırız bende şişkoyum şişkoo zynp şişkoo zynp

çatlakım benim :opucuk: :ehi:

yasmin35

kıs göbek güzel gözüküyo benimkiğde öle sivri seninde galiba erkek gelcek gibi gözüküyo
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

Alıntı yapılan: yasmin35 - 19 Mart , 2010, 17:47:03
kıs göbek güzel gözüküyo benimkiğde öle sivri seninde galiba erkek gelcek gibi gözüküyo

banada öle geliyor öznurcum :k06: hayırlısı sağlıklı olsunda önemli diil kız erkek teyzesi :opucuk:

yasmin35

orası öle canım ya sağlıklı sıhatli olsunlarda kızıda evlat oğluda evlat yeterki hayırlı evlatlar olsunlar gögüsleri merhametli olsun
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

Alıntı yapılan: yasmin35 - 19 Mart , 2010, 17:55:36
orası öle canım ya sağlıklı sıhatli olsunlarda kızıda evlat oğluda evlat yeterki hayırlı evlatlar olsunlar gögüsleri merhametli olsun

amin kuzum amin :amin: ne güzel dedin. :opucuk:

elif35

benim eşimde salı günü teşhisi koymuştu kız senin göbeğin sivri erkek olcak dedi bana  :ehi: :ehi: ama tabi bilemedi kız olcak bebeğimiz erkek istiyordu çoğu erkek gibi ilk bir yaa kız mı falan gibi trip yaptı ama baktım sonra gülmeye başladı akşamda görümcem,eşimin 2 kuzeni bize geldi oturmaya 4 kızız ama bebeğimizi de ekledi ve napıyorsuuz 5 kız dedi çok hoşuam gitti bugün de eve bir geldi bir torba eşya 6-7 tane çıtçıtlı badi,çorap,önlük almış gelmiş o kadar sevindim ki açıp açıp onlara bakıyom ilk kıyafetleri çünkü cinsiyeti belli olsun öyle alırız demştik kıyamam almış gelmiş biraz bugün canım kocam benim  :y25:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

benim tanıdığım bi hamile var şu an 20.haftasında ve sanırım 2 kg almış.üstelik göbek minicik haaalaaa.baksan hamile demezsin.

arzuhatem

vlla canım bende 19 haftalık hamileyim ama göbeğimin çıkmadığını söylüyorlarr bende hiç kilo almadım hamile kaldığım kiloyla aynıyımm :))
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

Alıntı yapılan: arzuhatem - 22 Mart , 2010, 11:01:00
vlla canım bende 19 haftalık hamileyim ama göbeğimin çıkmadığını söylüyorlarr bende hiç kilo almadım hamile kaldığım kiloyla aynıyımm :))

valla harikasın ne diyim :k06: biz aldık başımızı gittik :ehi: